ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

WAKE CAMP KIDS #1

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
kategorie: narty wodne
<
CENA OD: 2250PLN/os Terminy i ceny
Miejsce: Januszkowice
Więcej wyjazdów do Januszkowice
Strona WWW

Uczestnicy

kbilk

kbilk

Luboń, Polska
Wiek: 42
+ 1 osób

forum wydarzenia

 Brak dyskusji

Lista miejsc
do wydarzenia

Zdjęcia

Brak zdjęć

Relacje uczestników

Brak relacji

Filmy

Brak filmów

Dojazd

własny

W cenę wyjazdu nie jest wliczony transport z miejsca zamieszkania do Januszkowic i z powrotem. W przypadku zgłoszenia się większej liczby uczestników z jednego miasta, istnieje możliwość zorganizowania wspólnego przejazdu busem (w takich przypadkach prosimy o kontakt z Nami)

Zakwaterowanie:


- aneks kuchenny
- basen

Atrakcje:

szkolenie wakeboardowe
✔ profesjonalne boisko beach soccer
✔ skatepark
✔ boiska do plażowej piłki siatkowej
✔ hala przygotowania motorycznego
✔ siłownia na wolnym powietrzu

Cena zawiera:

✔ zakwaterowanie w apartamenty RICO
✔ wyżywienie całodzienne (3 posiłki) w restauracji ośrodka
✔ szkolenie wakeboardowe od 4 do 6 godzin dziennie
✔ opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry
✔ sprzęt wakeboardowy (deska/kask/kamizelka/pianka)
✔ testy sprzętu wakeboardowego – modele 2019
✔ zajęcia sportowo-rekreacyjnege po pływaniu
✔ zajęcia sportowe na krytej hali
✔ konkursy z nagrodami
✔ korzystanie z wszelkich atrakcji ośrodka RUEDA
✔ zajęcia w skateparku, nauka jazdy na deskorolce

Cena nie zawiera:

✔ 6 dniowego karnetu koszt 700 PLN ( płatne na miejscu )
✔ pianki ( wypożyczenie 50 zł za czas trwania obozu lub 10 zł dziennie )
✔ transportu z miejsca zamieszkania do Januszkowic i z powrotem. W przypadku zgłoszenia się większej liczby uczestników z jednego miasta, istnieje możliwość zorganizowania wspólnego przejazdu busem (w takich przypadkach prosimy o kontakt z Nami)

Opis

OPIS OBOZU:
Jakie to uczucie być w najlepszym miejscu o najlepszej porze? To Ty na powiedz bo jeżeli właśnie wybrałeś nasz Wake Camp to nie mogłeś zrobić tego przypadkowo. Nasz obóz ma wiele zalet ale jedna gwarancj – gwarancję dobrej zabawy i progresu widocznego z dnia na dzień. Dla Nas nie ma pustych przebiegów i luk czasowych: gdy nie będziesz szalał na jednym z dwóch wyciągów to na pewno będziesz aktywnie spędzał czas na doskonale przygotowanym obiekcie Rueda. Jesteś w Januszkowicach uznawanych przez wielu jako Mekka wakeboardu, tutaj nauczysz się pływać od podstaw lub tez podwyższysz swoje skille. Popływasz z najlepszymi kumplami i popatrzysz na najlepszych wymiataczy na wake w rejonie. A gdy tylko Ci się to znudzi resztę czasu zorganizujemy Ci sami.


MIEJSCOWOŚĆ:
Waszą areną do zmagań na wodzie i dobrej zabawy, tradycyjnie zostało najlepsze miejsce w Polsce… Rueda Wakepark Januszkowice! Januszkowice położone są w pobliżu Kędzierzyna-Koźle nad Jeziorem Srebrnym. W miejscowości znajduje się nowoczesny kompleks sportowy – Rueda. Perfekcyjne warunki do wake’a, dwa oddzielne wyciągi, doskonałe przeszkody i tętniąca pozytywną energią strefa chillout. Na terenie ośrodka znajdują się: kompleks boisk, skatepark, kryta hala sportowa, basen, jacuzzi, sauna, siłownia oraz sprzęt wodno-turystyczny.


ZAKWATEROWANIE:
Uczestnicy obozu zakwaterowani są w 4 osobowych domkach typu" RICO"
Apartamenty o powierzchni 35 m2 ,w każdym w nich znajduje się łazienka z prysznicem i toaletą, pokój z dwoma z pojedynczymi łóżkami oraz salon, w którym znajdują się dwa pojedyncze łóżka. Przed każdym domkiem znajduje się taras z zestawem wypoczynkowym.
Domki znajdują się na ogrodzonym terenie.
W każdym z nich jest telewizja satelitarna i Wi-Fi.

SZKOLENIE:
Nasze szkolenia prowadzone są na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia odbywają się codziennie i trwają od 4 do 6 godzin w blokach 2-3 godzinnych. Na nasze obozy zgłaszają się zarówno dzieci, które nie miały jeszcze w ogóle kontaktu z wakeboardem, jak i osoby już pływające. Zajęcia prowadzone są w grupach zróżnicowanych ze względu na poziom zaawansowania.
Początkowe szkolenia odbywają się na wyciągu 2.0 – dwusłupowym wyciągu, na którym w jednym momencie pływa tylko jedna osoba a operator może dostosować prędkość oraz w dowolnej chwili zatrzymać wyciąg.
Dalsze etapy szkolenia prowadzone są na wyciągu 6.0. Podczas zajęć na dużym wyciągu prędkość jest również dostosowana jest do grup szkoleniowych co zapewnia pełne bezpieczeństwo dla riderów na każdym poziomie zaawansowania.


UCZESTNICY:
Camp dedykowany jest dzieciom i młodzieży w wieku od 9 do 17 lat


UBEZPIECZENIE:
Bezpieczeństwo naszych campowiczów jest dla Nas najistotniejsze. Nasi instruktorzy i trenerzy to najczęściej zawodnicy oraz absolwenci AWF, którzy potrafią zapewnić pełne bezpieczeństwo obozowiczom. Członkowie kadry ukończyli kursy wychowawców oraz kierowników wypoczynku dzieci i młodzieży. Wymogi organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży spełnia również ośrodki, w którym zapewniamy nocleg. Obozy organizowane przez WAKE CAMP są zgłaszane do Kuratorium Oświaty.
Podczas trwania całego obozu zapewniamy opiekę wykwalifikowanych wychowawców oraz kierownika wypoczynku, opiekę doświadczonych trenerów podczas zajęć rowerowych oraz wakeboardowych i windsurfingowych.
Wszystkim naszym uczestnikom zapewniamy ubezpieczenie NNW rozszerzone o rekreacyjne uprawianie sportu.

Terminy

Cena: 2250 PLN
Uczestnicy: 35
Min. liczba osób: 15
Wolne miejsca: > 10
Zaliczka: 700,00 PLN

Plan wydarzenia

np. dzień 1

np. oglądanie wodospadów

DZIEŃ Z ŻYCIA NA CAMPIE

DZIEŃ Z ŻYCIA NA CAMPIE 8:00 – pobudka 8:10 – rozgrzewka poranna 8:30 – śniadanie, toaleta poranna 9:15 – apel poranny 9:45 – zajęcia programowe (I blok) 13:00 – przygotowanie do obiadu 13:15 – obiad 14:00 – przerwa poobiednia (telefony do rodziny, sklepik, integracja) 15:30 – zajęcia programowe (II blok) 18:15 – kolacja 19:00 – zajęcia wieczorne (gry i zabawy, ogniska, pokazy, gry terenowe, podchody, turnieje sportowe, itp.) 20:45 – sprawdzanie czystości, apel wieczorny 21:00 – przygotowanie do snu 22:00 – cisza nocna Usuń

Mapka

comments powered by Disqus