ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Włoskie Tournee

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
<
CENA OD: 1600PLN/os Terminy i ceny
Miejsce: Neapol
Więcej wyjazdów do Neapol
Strona WWW

forum wydarzenia

 Brak dyskusji

Lista miejsc
do wydarzenia

Zdjęcia

rock-g1330c7db9_1920

Relacje uczestników

Brak relacji

Filmy

Brak filmów

Dojazd

autobusem

z innych miast Małopolski i Podkarpacia według rozkładu jazdy

Zakwaterowanie:

hotel, ***
- opieka rezydenta

Wyżywienie:

wg programu

plażazakwaterowanie przy plaży

miesiąc miodowyidealne na miesiąc miodowy

spotkanie społecznościspotkanie lokalnej społeczności

wyjazd dla singlidla singli

Cena zawiera:

Przejazd autokarem (WC, Klimatyzacja, DVD, Caffe- Bar),
10 noclegów w hotelach min. *** w pokojach 2-, 3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym,
Wyżywienie według programu
Opiekę pilota- przewodnika,
Kawę i herbatę podczas przejazdów,
Ubezpieczenie KL/NW
Obowiązkową opłatę na TFG /TFP

Cena nie zawiera:

Obowiązkowej dopłaty 290 euro
Kosztów realizacji programu turystycznego: Biletów wstępu: Scavi Pompei, Katedra Orvieto. Opłat wjazdowych do miast, parkingów, taks klimatycznych, biletów statek/autobus: Salerno-Amalfi-Positano-Salerno. Użyczenia zestawów TOUR-GUIDE: 100 EUR/os – obligatoryjnie płatne u pilota w autokarze.
Dopłaty do pokoju 1-osobowego (+150 euro/os),
Napoi do obiadokolacji
Świadczeń nie wymienionych w ofercie.
#wyjazd potwierdzony przy minimum 40 osobach
#połączenia antenowe realizowane przy minimum 6 osobach

Opis

Włochy 11 dni
Trasa:
/SAN MARINO-LANCIANO-MANFREDONIA-MONTE SAN ANGELO-SAN GIOVANNI ROTONDO-GARGANO-MATTINATA-VIESTE-RODI GARGANICO-ARBELOBELLO-MATERA-SALERNO-AMALFI-POSITANO-POMPEJE-NEAPOL-CAPRI-ORVIETO/

Terminy

Tego terminu nie można już zarezerwować!
Cena: 1600 PLN
Uczestnicy: 28
Wolne miejsca: 3
Zaliczka: 480,00 PLN

Plan wydarzenia

Dzień 1

Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 01,00 ( z innych miast według rozkładu jazdy) przejazd tranzytowy do Włoch. W godzinach wieczornych zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd i zwiedzanie jednego z najmniejszych państw Europy-Republiki San Marino. Podczas pobytu degustacja alkoholi. Przejazd do Lanciano i nawiedzenie Sanktuarium Cudu Eucharystycznego z VIII wieku naszej ery. Przejazd do San Giovanni Rotondo, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, przejazd do Manfredonii i całodzienny pobyt wypoczynkowy nad morzem adriatyckim. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, przejazd i zwiedzanie Monte San Angelo, przepięknego wykutego w skałach Sanktuarium Michała Archanioła. Powrót do San Giovanni Rotondo i zwiedzanie miejsc związanych z życiem Św. Ojca Pio. Grób Świętego. Czas wolny na prywatny spacer i zakup pamiątek. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5

Śniadanie w hotelu, całodzienna wycieczka po uroczych zakątkach półwyspu Gargano. W programie: Mattinata- Vieste- Rodi Garganico. Popołudniowy pobyt na plaży w Lido del Sole. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6

Wczesne śniadanie, wykwaterowanie i przejazd do Arbelobello. Alberobello to niesamowite miasteczko z prawie półtora tysiącem domków trulli zbudowanych na planie koła i zwieńczonych stożkowymi dachami, których białe ściany przyozdobione są licznymi donicami kolorowych kwiatów. Niektórym owa miejscowość przypomina wioskę hobbitów, a innym wioskę smerfów. Czas wolny na spacer po tym urokliwym miasteczku wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Następnie przejazd do Matery-zwiedzanie historycznej części miasta wykutego w kamieniu. Miasta które było już zamieszkane przez ludzi 10 000 lat temu. Miasta w którym nagrywano między innymi Pasję Mela Gibsona i ponad 100 innych filmów. Sassi dzielnica w której czas zatrzymał się wiele tysięcy lat temu. Przejazd w okolice Neapolu. W późnych godzinach wieczornych zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7

Śniadanie, przejazd do malowniczej miejscowości Salerno. Przepłynięcie statkiem, lub przejazd autobusem (zależne od warunków atmosferycznych) do miejscowości Amalfi. Spacer po cudownym miasteczku połączone ze zwiedzaniem katedry Św. Andrzeja. Następnie rejs lub przejazd do Positano. Spacer po przepięknym miasteczku na wybrzeżu morza tyreńskiego. Powrót do Salerno. Następnie przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8

Śniadanie, przejazd do Pompei. Zwiedzanie Bazyliki Matki Bożej Różańcowej. Następnie zwiedzanie terenów archeologicznych i wykopalisk powstałych po wybuchu Wezuwiusza. W kolejności przejazd do stolicy południa. Zwiedzanie Neapolu, w programie: kościół Ojca Dolindo, Katedra, San Gregorio Armeno, Piazza Plebiscito, Galeria Umberto I. Teatro San Carlo , Castel Nuovo. Dzielnica Margelina z Castel Uovo. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 9

Śniadanie, przejazd na plażę i całodzienny pobyt wypoczynkowy nad morzem tyreńskim. ( *dla chętnych wycieczka fakultatywna na wyspę Capri) Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 10

Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd do Orvieto. Przejazd kolejką do centrum i spacer po cudownym miasteczku założonym przez Etrusków. Nawiedzenie Katedry w której znajduje się korporał czyli cud Eucharystyczny z Bolseny związany z historią święta Bożego Ciała. Powrót kolejką do autokaru i przejazd do regionu Veneto. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 11

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Polski i zakończenie wycieczki w późnych godzinach wieczornych.

Wycieczka na Capri

/*dla chętnych całodzienna wycieczka na wyspę Capri (przejazd autokarem do portu, rejs na wyspę Capri, rejs dookoła wyspy Capri, przejazd do centrum i pobyt w ogrodach cesarza Augusta), czas wolny na plażowanie, powrót statkiem i przejazd autokarem do hotelu./ Cena: 70 € /os

Mapka

comments powered by Disqus