ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

WŁOCHY 10 DNI -PIELGRZYMKA

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
<
CENA OD: 1350PLN/os Terminy i ceny
Miejsce: Włochy
Więcej wyjazdów do Włochy
Strona WWW

forum wydarzenia

 Brak dyskusji

Lista miejsc
do wydarzenia

Zdjęcia

italy-2032494_1920

Relacje uczestników

Brak relacji

Filmy

Brak filmów

Dojazd

autobusem

z innych miast według rozkładu jazdy

Zakwaterowanie:

hotel, ***
- opieka rezydenta

Wyżywienie:

HB (śniadania i obiadokolacje)

spotkanie społecznościspotkanie lokalnej społeczności

Cena zawiera:

*autokar do dyspozycji na cały czas wycieczki{ autokar klasy lux –wc, dvd, klimatyzacja)
*9 noclegów w hotelach *** ze śniadaniem wzmocnionym oraz obiadokolacją
*opłaty drogowe
*opiekę pilota i przewodnika
*organizację Mszy Świętych każdego dnia
* ubezpieczenie NW i KL
* obowiązkową opłatę na TFG i TFP
*opiekę przewodnika duchowego

Cena nie zawiera:

*Obowiązkowej dopłaty 290 euro
*Kosztów realizacji programu turystycznego– opłat wjazdowych do miast oraz parkingów, rejsu statkiem Salerno-Amalfi-Salerno, opłat związanych z wejściem do Bazyliki Św. Piotra, systemów tour guide na czas całego wyjazdu: 80,00€ płatne obowiązkowo u pilota w autokarze
*napoi do obiadokolacji, za wyjątkiem wody
*świadczeń nie wymienionych w ofercie
*dopłaty do pokoju 1 osobowego ( +15 € za każdy nocleg)

Opis

Pielgrzymka Włochy – 10 DNI
W programie: Asyż-Roccaporena-Cascia-Rzym-Watykan-Neapol-Pompeje-Salerno-Amalfi-Matera-San Giovanni Rotondo-Monte San Angelo-Lanciano-Manopello-Loreto-San Marino-Padwa

Terminy

Tego terminu nie można już zarezerwować!
Cena: 1350 PLN
Uczestnicy: 59
Wolne miejsca: > 10
Zaliczka: 450,00 PLN

Plan wydarzenia

Dzień 1

Wyjazd z Nowego Sącza godz. 01:00 (z pozostałych miast według rozkładu jazdy) . Przejazd tranzytowy do Włoch. Przejazd przez terytorium Włoch ( w trakcie przejazdu Msza Święta) w godzinach wieczornych przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2

Śniadanie przejazd do Asyżu-zwiedzanie Bazyliki Santa Maria degli Angeli (Msza Święta) Bazylika Św. Franiczka oraz Św. Klary. Przejazd do Roccaporena i zwiedzanie miejsc związanych z życiem Św. Rity. Przejazd do Casci nawiedzenie Bazyliki z grobem Św. Rity. Następnie przejazd w okolice Rzymu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, na Watykan, udział w Audiencji Papieskiej na Placu Św. Piotra (zależne od obecności Papieża). Przejazd do centrum miasta. Zwiedzanie Rzymu. Bazylika Św. Jana na Lateranie, Św. Schody, Bazylika Św. Krzyża w Jerozolimie (Msza Święta). Następnie przejazd i zwiedzanie Bazyliki Św. Pawła za Murami oraz Sanktuarium Trzech Fontann (miejsce śmierci męczeńskiej Św. Pawła). Przejazd i zwiedzanie Bazyliki Santa Maria Maggiore. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, przejazd na Watykan. Msza Święta w Bazylice Św. Piotra. Zwiedzanie Państwa Watykańskiego. Plac Św. Piotra, Bazylika Św. Piotra z grobem Św. Jana Pawła II. Czas wolny na zakup pamiątek i dewocjonalii. Następnie spacer podczas którego zobaczymy: Plac Navona, Pantheon, Schody Hiszpańskie, Fontannę di Trevi. Zwiedzanie: Koloseum- Forum Romanum ( oba obiekty z zewnątrz). Następnie spacer na wzgórze Kapitolińskie, Plac Wenecki, Forum Boarium ze słynnymi Ustami Prawdy. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5

Śniadanie, przejazd do Neapolu. Zwiedzanie stolicy południa: Katedra Św. Januarego, Kościół Ojca Dolindo ( Msza Święta) Piazza Plebisciti, Castel Nuovo, Castel Uovo. Przejazd do Salerno i rejs statkiem do Amalfi niezwykle malowniczego miasteczka położonego na wybrzeżu morza tyreńskiego. Zwiedzanie Katedry Św. Andrzeja, czas wolny na spacer oraz kąpiel w morzu. Powrót statkiem, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6

Śniadanie, przejazd do Pompei. Nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej (Msza Święta) Następnie przejazd do Matery-zwiedzanie historycznej części miasta wykutego w kamieniu. Miasta ktore było już zamieszkane przez ludzi 10 000 lat temu. Miasta w którym nagrywano między innymi Pasję Mela Gibsona i ponad 100 innych filmów. Sassi dzielnica w której czas zatrzymał się wiele tysięcy lat temu. Następnie przejazd do San Giovanni Rotondo, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7

Śniadanie, przejazd na wzgórze Monte San Angelo i nawiedzenie Sanktuarium Św. Michała Archanioła. Następnie powrót do San Giovanni Rotondo i zwiedzanie miejsc związanych z życiem Św. Ojca Pio. Msza Święta w Antycznym kościółku oraz modlitwy przy grobie Świętego. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8

Śniadanie i przejazd do Lanciano. Nawiedzenie Sanktuarium Cudu Eucharystycznego z VIII wieku naszej ery. Przejazd do Manopello i zwiedzanie Sanktuarium Św. Oblicza( Msza Święta). Następnie przejazd do Loreto-nawiedzenie Bazyliki Domku Św. Rodziny oraz cmentarza żołnierzy polskich. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 9

Śniadanie, przejazd do Republiki San Marino. Zwiedzanie jednego z najmniejszych państ Europy- Grota łuczników-Plac Miejski-Bazylika Św. Marino, zamki i twierdze obronne. Następnie czas wolny na zakupy. Przejazd do Padwy. Zwiedzanie- Bazylika Św. Antoniego ( Msza Święta) Pratto della Valle, Sanktuarium Św. Leopolda Mandica. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 10

Śniadanie, Msza Święta i wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie pielgrzymki w późnych godzinach nocnych.

Mapka

comments powered by Disqus