ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Włochy 8 dni ( pielgrzymka)

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
<
CENA OD: 1200PLN/os Terminy i ceny
Miejsce: Włochy
Więcej wyjazdów do Włochy
Strona WWW

forum wydarzenia

 Brak dyskusji

Lista miejsc
do wydarzenia

Zdjęcia

saint-peters-basilica-2040718_1920 (1)

Relacje uczestników

Brak relacji

Filmy

Brak filmów

Dojazd

autobusem

Z innych miast według rozkładu jazdy

Zakwaterowanie:

hotel, ***
- opieka rezydenta

Wyżywienie:

wg programu

spotkanie społecznościspotkanie lokalnej społeczności

Cena zawiera:

Przejazd autokarem (WC, Klimatyzacja, DVD, Caffe- Bar),
5 noclegów w hotelach min. *** w pokojach 2-, 3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym,
Wyżywienie według programu
Opiekę pilota- przewodnika,
Kawę i herbatę podczas przejazdów,
Ubezpieczenie KL/NW
Opiekuna duchownego oraz Msze Święte
Koszty realizacji programu turystycznego: Bilety wstępu, Rejsy, Opłatywjazdowe do miast, taksy klimatyczne, użyczenie zestawów TOUR-GUIDE:

Cena nie zawiera:

Obowiązkowej dopłaty 240 euro
Dopłaty do pokoju 1-osobowego (+ 350 PLN/os),
Napoi do kolacji,
Świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Opis

Pielgrzymka do Włoch

Terminy

Tego terminu nie można już zarezerwować!
Cena: 1200 PLN
Uczestnicy: 1
Min. liczba osób: 1
Wolne miejsca: 1
Zaliczka: 300,00 PLN

Plan wydarzenia

Dzień 1

Wyjazd z Nowego Sącz godz.16.00 (z innych miast według rozkładu jazdy) przejazd tranzytowy do Włoch.

Dzień 2

W godzinach porannych przyjazd do Chioggi. Rejs statkiem do Wenecji. Zwiedzanie Wenecji- Plac Św. Marka, Bazylika Św. Marka ( zewnątrz), wieża zegarowa, dzwonnica,Pałac Dodżów, Ponte Rialto Bazylika Santa Maria della Salute. ( w trakcie pobytu Msza Święta) Czas wolny , następnie powrót statkiem i spacer po Chioggi nazywanej małą Wenecją. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Loreto. Zwiedzanie Bazyliki Domku Św. Rodziny oraz cmentarza żołnierzy polskich. Przejazd w kierunku wzgórza Cassino. Zwiedzanie cmentarza żołnierzy polskich (Msza Święta) oraz opactwa Św. Benedykta). Przejazd w okolice Neapolu, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Pompei. Nawiedzenie Bazyliki Różańcowej (Msza Święta) a następnie zwiedzanie terenów archeologicznych powstałych po wybuchu wulkanu Wezuwiusz. Przejazd do Neapolu. Nawiedzenie kościoła w którym jest pochowany Ojciec Dolindo . Następnie zwiedzanie katedry w Neapolu z Grobem Św. Januarego. Objazd centrum miasta- Teatro San Carlo-Piazza Plebiscito-Port-Margelina. Przejazd w kierunku Rzymu, zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5

Śniadanie, przejazd na Watykan, (Msza Święta) następnie zwiedzanie całej Bazyliki Św. Piotra wraz z placem. Następnie czas wolny na zakup pamiątek. Zwiedzanie Wiecznego Miasta i zwiedzanie. W programie: Bazyliki Papieskie- Lateran, Santa Maria Maggiore, Święty Paweł za Murami. Następnie zwiedzanie Bazyliki Św. Krzyża w Jerozolimie (relikwie Chrystusa). Sanktuarium 3 fontann z miejscem męczeńskiej śmierci Św. Pawła. Spacer podczas którego zobaczymy z zewnątrz Koloseum, Forum Romanum, Fontannę di Trevi i Schody Hiszpańskie. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6

Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd do Roccaporeny. Zwiedzanie miejsc związanych z życiem Św. Rity. Następnie przejazd do Casci nawiedzenie Sanktuarium Św. Rity ( Msza Święta) Czas wolny na prywatne modlitwy. Przejazd w okolice Asyżu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie Asyżu. Bazylika Matki Bożej Anielskiej (Msza Święta), Bazylika Św. Klary, centrum historyczne, Bazylika Św. Franciszka. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną.

Dzień 8

Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych i zakończenie pielgrzymki.

Mapka

comments powered by Disqus