ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Pielgrzymka Włochy 10 dni

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
kategorie: zabytki
tagi: pielgrzymka,
<
CENA OD: 1100PLN/os Terminy i ceny
Miejsce: Włochy
Więcej wyjazdów do Włochy
Strona WWW

forum wydarzenia

 Brak dyskusji

Lista miejsc
do wydarzenia

Zdjęcia

italy-75657_1920

Relacje uczestników

Brak relacji

Filmy

Brak filmów

Dojazd

autobusem

z innych miast według rozkładu jazdy

Zakwaterowanie:

hotel, ***
- opieka rezydenta

Wyżywienie:

HB (śniadania i obiadokolacje)

Cena zawiera:

Przejazd autokarem (WC, Klimatyzacja, DVD, Caffe- Bar),
* 8 noclegów w hotelach min. *** w pokojach 2-, 3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym,
* Wyżywienie według programu
* Opiekę pilota- przewodnika,
* Kawę i herbatę podczas przejazdów,
* Ubezpieczenie KL/NW
* Opiekuna duchownego oraz Msze Święte
* opłatę na TFG i TFP

Cena nie zawiera:

Obowiązkowej dopłaty 240 euro
Kosztów realizacji programu turystycznego: Biletów wstępu-Bazylika Św. Franciszka, słuchawek Watykan, tramwaju Florencja, Opłat wjazdowych do miast, taks klimatycznych, użyczenia zestawów TOUR-GUIDE: 50 EUR/os – obligatoryjnie płatne u pilota w autokarze.
Dopłaty do pokoju 1-osobowego (+ 120€),
Napoi do kolacji (za wyjątkiem wody)
Świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Opis

Pielgrzymka Włochy 10 dni

Terminy

Tego terminu nie można już zarezerwować!
Cena: 1100 PLN
Uczestnicy: 10
Wolne miejsca: 1
Zaliczka: 450,00 PLN

Plan wydarzenia

Dzień 1

Wyjazd z Nowego Sącza godz. 01,00 (z innych miast według rozkładu jazdy. Przejazd tranzytowy do Włoch. Przyjazd do Padwy w godzinach popołudniowych. Spacer po słynnym Prato della Vale , zwiedzanie Sanktuarium Św. Leopolda Mandica oraz nawiedzenie Bazyliki Św. Antoniego z grobem Świętego (Msza Święta). Następnie przejazd w okolice Florencji, zakwaterowanie w hotelu obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd na parking Villa Costanza. Przejazd tramwajem do centrum Florencji. Zwiedzanie centrum historycznego: Plac Signori, Bazylika Matki Boskiej od Kwiatów, Baptysterium /z zewnątrz/, Most „Ponte Vecchio”, kościół Św. Krzyża /z zewnątrz/. Czas wolny na prywatny spacer po Florencji. Następnie spacer na Plac Michała Anioła z kopią rzeźby Dawid (panorama Florencji). Powrót tramwajem na parking. Przejazd do Asyżu. Zwiedzanie Asyżu. Bazylika Matki Bożej Anielskiej, Bazylika Św. Klary, centrum historyczne, Bazylika Św. Franciszka(Msza Święta), Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg,

Dzień 3

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Casci. Zwiedzanie Sanktuarium i grobu Św. Rity. Przejazd do Collevalenza. Zwiedzanie (włoskiego Lourdes) Sanktuarium Miłości Miłosiernej (Msza Święta z obrzędem świętej wody) Czas wolny na kąpiel oraz nabranie cudownej wody. Przejazd w okolice Rzymu, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, przejazd na Watykan, (Msza Święta) następnie zwiedzanie całej Bazyliki Św. Piotra wraz z placem. Czas wolny na zakup pamiątek. Zwiedzanie Rzymu, w programie : Bazyliki Papieskie- Lateran, Santa Maria Maggiore, Święty Paweł za Murami. Następnie zwiedzanie Bazyliki Św. Krzyża w Jerozolimie (relikwie Chrystusa). Sanktuarium 3 fontann z miejscem męczeńskiej śmierci Św. Pawła. Spacer podczas którego zobaczymy z zewnątrz Koloseum, Forum Romanum, Fontannę di Trevi i Schody Hiszpańskie. Powrót do hotelu późnym wieczorem, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na wzgórze Cassino. Zwiedzanie Opactwa Św. Benedykta oraz cmentarza żołnierzy polskich (Msza Święta). Przejazd do Neapolu. Nawiedzenie kościoła w którym jest pochowany Ojciec Dolindo. Nastepnie zwiedzanie katedry w Neapolu z Grobem Św. Januarego. Objazd centrum miasta- Teatro San Carlo-Piazza Plebiscito-Port-Margelina. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Pompei i nawiedzenie Bazyliki Matki Bożej Różańcowej (Msza Święta). Następnie przejazd do Pietrelciny rodzinnego miasta Św. Ojca Pio. Zwiedzanie miejsc związanych z życiem Świętego. Przejazd do San Giovanni Rotondo, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7

Śniadanie pobyt w mieście Św. Ojca Pio. Zwiedzanie antycznego kościółka muzeum Ojca Pio, Kościół Matki Bożej Łaskawej (Msza Święta), Bazylika, grób Św. Ojca Pio. Czas wolny, możliwość zakupu dewocjonalii i pamiątek. Droga Krzyżowa. Przejazd na wzgórze Monte San Angelo. Nawiedzenie wykutego w skale Sanktuarium Św. Michała Archanioła. Czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do miejscowości Serracapriola i nawiedzenie grobu Brata Mateusza wybitnego kaznodziei i egzorcysty z przełomu XVI i XVII wieku. Przejazd do Lanciano i nawiedzenie Sanktuarium Cudu Eucharystycznego z VIII wieku (Msza Święta). Przejazd do Loreto. Zwiedzanie Bazyliki Domku Św. Rodziny oraz cmentarza żołnierzy polskich. Przejazd w okolice Rimini, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 9

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Ossiach. Zwiedzanie klasztoru Benedyktynów w którym pochowany jest Król Polski Bolesław Śmiały odpowiedzialny za męczeńską śmierć Św. Stanisława (Msza Święta) Przejazd do Polski.

Dzień 10

Przyjazd do Nowego Sącza w godzinach porannych i zakończenie pielgrzymki.

Mapka

comments powered by Disqus