ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Piękne zakątki Włoch i Francji 7 dni

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
<
CENA OD: 1150PLN/os Terminy i ceny
Miejsce: Cinque Terre
Więcej wyjazdów do Cinque Terre
Strona WWW

forum wydarzenia

 Brak dyskusji

Lista miejsc
do wydarzenia

Zdjęcia

body-of-water-3317778_1920 bologna-1277813_1920 buildings-5795560_1920 camogli-3502531_1920 pisa-4264089_1920

Relacje uczestników

Brak relacji

Filmy

Brak filmów

Dojazd

autobusem

Wyjazd z większości miast Małopolski i Podkarpacia w systemie antenowym

Zakwaterowanie:

hotel, ***
- opieka rezydenta

Wyżywienie:

HB (śniadania i obiadokolacje)

Atrakcje:

wycieczka objazdowa po najpiękniejszych miejscach na wybrzeżu morza tyreńskiego

miesiąc miodowyidealne na miesiąc miodowy

spotkanie społecznościspotkanie lokalnej społeczności

luksusluksus

wyjazd dla singlidla singli

Cena zawiera:

Przejazd komfortowym autokarem klasy LUX (WC, DVD, Klimatyzacja),
4 noclegi w hotelach min. *** w pokojach 2-,3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym,
Wyżywienie wg programu,
Opiekę pilota przewodnika,
Kawę oraz herbatę podczas przejazdów.
Ubezpieczenie (NW, KL).

Cena nie zawiera:

Obowiązkowej dopłaty 150 euro,
Opłat wjazdowych do miast, biletów kolejowych, wstępu do Parku Narodowego (UNESCO), taks klimatycznych oraz zestawów TOUR-GUIDE:60 EUR/os – obligatoryjnie płatne u pilota w autokarze.
Dopłaty do pokoju 1-osobowego (+ 250 PLN/os),
Napoi do kolacji,
Świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Opis

WŁOCHY- 7 DNI: Piękne zakątki Włoch i Francji 7 dni

Terminy

Cena: 1150 PLN
Uczestnicy: 59
Min. liczba osób: 8
Wolne miejsca: > 10
Zaliczka: 300,00 PLN

Plan wydarzenia

Dzień 1

Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 19:00 (z pozostałych miast wg. rozkładu jazdy). Przejazd do Włoch.

Dzień 2

Przerwa na poranną toaletę. Przejazd przez terytorium Włoch. Następnie przejazd do Bolonii. Spacer po mieście: katedra św. Petroniusza, Piazza Maggiore, stara siedziba Uniwersytetu Bolońskiego, kościół św. Dominika, słynne Krzywe Wieże. Przejazd do hotelu w okolicach Florencji, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie. Przejazd do Lukki i zwiedzanie historycznego centrum, otoczonego renesansowymi murami oraz sanktuarium św. Gemmy Galgani. Przejazd do Borgo a Mozzano- miejscowości, która słynie ze swego mostu – Św. Magdaleny (St. Maddalena) – powszechnie znanym jako Most Diabła – Ponte del Diavolo- oficjalnie datowany na 1322 r. Kolejno przejazd do San Pietro Al Grado i zwiedzanie Bazyliki św. Piotra znajdującej się w miejscu, gdzie według tradycji św. Piotr zszedł na ląd w drodze z Antiochii do Rzymu. Spacer po wybrzeżu morza tyreńskiego. Przejazd do Pizy . Spacer po placu Cudów ze słynną Krzywą Wieżą, katedrą i Baptysterium. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu, przejazd i zwiedzanie Cinque Terre. Przejazd do La Spezi, następnie przejazd pociągiem do miejscowości Vernazza i spacer po malowniczym miasteczku, przejazd pociągiem do Monterosso, , przejazd pociągiem do La Spezi i powrot do autokaru i przejazd do Portovenere. Czas wolny na spacer po urokliwym miasteczku położonym na wybrzeżu. Przejazd w okolice San Remo , zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5

Śniadanie i przejazd do miejscowości Cannes na terenie Francji. Spacer po cudownym miasteczku słynącym z festiwali filmowych położonym na słynnej Costa Azurra. Następnie przejazd do księstwa Monaco jednego z najmniejszych państw w Europie, zajmującego powierzchnię 1,9 km². Zwiedzanie Monaco: Rampe Major, Place du Palais przed Pałacem Książęcym wzniesionym na szczycie Rocher, katedra św. Mikołaja, w której znajdują się groby biskupów i monakijskich książąt, w tym Gracji Patrycji i Rainiera III. Zwiedzanie Monte Carlo. Czas wolny w najbardziej znanym miejscu spotkań w Księstwie, w samym sercu Monte Carlo, tuż przy najsławniejszej budowli miasta – wspaniałym Grand Casino. Przejazd do San Remo i spacer po słynnym mieście festiwali muzyki włoskiej. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Genui. Spacer po mieście: gotycka katedra San Lorenzo, dom Krzysztofa Kolumba, Piazza del Ferrari z teatrem San Carlo i Palazzo Ducale, via Garibaldi z eleganckimi pałacami. Czas wolny na posiłek ( we własnym zakresie) Wyjazd w drogę powrotną.

Dzień 7

Przyjazd do Nowego Sącza i zakończenie wycieczki w godzinach południowych.

Mapka

comments powered by Disqus