ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Narty w Bułgarii !!!!

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
<
CENA OD: 2750PLN/os Terminy i ceny
Miejsce: Bansko Ski
Więcej wyjazdów do Bansko Ski
Strona WWW

forum wydarzenia

 Brak dyskusji

Lista miejsc
do wydarzenia

Zdjęcia

wweew asdsaddasdsa asddsadasda fasfasfsafsf asdsdas asdasdasdad asddasadss asddsdasdasd

Relacje uczestników

Brak relacji

Filmy

Brak filmów

Dojazd

autobusem

Zakwaterowanie:

hotel, ****
- basen
- opieka rezydenta

Wyżywienie:

HB (śniadania i obiadokolacje)

Cena zawiera:

noclegi w Hotelu ****,
śniadania kontynentalne i obiadokolacje wg programu,
transport autokarem (video, WC, barek, klimatyzacja),
ubezpieczenie (NW, KL),
opieka pilota – rezydenta,
ubezpieczenie KL, NW, Narciarskie,
6-cio dniowy karnet

Cena nie zawiera:

Świadczeń nie wymienionych w ofercie
Dopłaty do pokoju 1-osobowego
Napoi do obiadkolacji

Opis

Teren narciarski Bansko
„Bansko Ski Area” należy do najpopularniejszych i najnowocześniejszych centrów sportów zimowych w Europie Wschodniej. Region łączy w sobie 16 wyciągów, różnorodne trasy narciarskie o długości 48 km prowadzące na wysokość do 2560 m.

Ski Area podzielona jest na trzy ośrodki narciarskie, które są ze sobą połączone poprzez trasy narciarskie. Do ośrodka narciarskiego „Shiligarnika” dotrze się ze stoku bardzo wygodnymi i łagodnymi nartostradami. Stamtąd miłośnicy sportów zimowych mogą według upodobań na 4-, bądź 3-krzesełkowym wyciągu wjechać ponownie na stok, czy też do kolejnego ośrodka „Chalin valog”. Trzeci ośrodek „Bunderishka polyana” jest osiągalny po zjeździe do doliny z ośrodka „Shiligarnika”. Zjazd ten mierzy ok. 7,5 km i jest raz w tygodniu oświetlony nocą.

Dzięki wysokiemu wskaźnikowi opadów śniegu oraz licznym urządzeniom naśnieżającym teren narciarski Bansko to gwarancja białego szaleństwa. Urozmaicenia dostarczą naturalne skocznie oraz trasy do freeridu położone w lesie poniżej szczytu Todorka. Dla zaawansowanych narciarzy strzałem w dziesiątkę będzie trasa im. Alberto Tomba.

Szczególną atrakcją jest trasa najdłuższa na świecie: z najwyższego punktu na tym terenie - szczytu Todorka prowadzi trasa o łącznej długości 16 km. Można niż zjechać aż do doliny, pokonując łącznie 1570 m wysokości.

Terminy

Tego terminu nie można już zarezerwować!
Cena: 2750 PLN
Uczestnicy: 40
Min. liczba osób: 6
Wolne miejsca: > 10
Zaliczka: 1250,00 PLN

Plan wydarzenia

Dzień 1(Piątek) :

Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 18:00 (lub wg. rozkładu jazdy). Przejazd przez terytorium Słowacji, Węgier i Serbii

Dzień 2 (Sobota):

W godzinach popołudniowych przyjazd do Włoch. Zakwaterowanie w hotelu, czas wolny, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3-7 (Niedziela – Czwartek):

Śniadanie, czas wolny na jazdę na nartach/snowboardzie, obiadokolacja w hotelu, czas wolny, korzystanie z hotelowego SPA, nocleg.

Dzień 8 (Piątek):

Śniadanie. Czas wolny na jazdę na nartach/snowboardzie, obiadokolacja. Wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w drogę powrotną do Polski.

Dzień 9 (Sobota):

Przyjazd do Nowego Sącza w godzinach rannych. /Przewóz do pozostałych miejscowości w systemie antenowym/.

Bansko Resort Ski

Stacja narciarska Bansko w Górach Pirin to obecnie jeden z najbardziej atrakcyjnych ośrodków narciarskich na terenie Europy Wschodniej, przez narciarzy spoza Bułgarii odkryty całkiem niedawno, w kraju znany dobrze już od wielu lat. Główne tereny narciarskie rozlokowane są pod szczytem Todorka (2746 m n.p.m.). Amatorów sportów zimowych przyciąga tu nie tylko infrastruktura narciarska i zaplecze noclegowe ale też wyjątkowa atmosfera i niesamowite widoki (Park Narodowy gór Pirin znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO). Ośrodek dysponuje 65 km doskonale przygotowanych tras narciarskich. Nowoczesna sieć wyciągów o dużej przepustowości liczy łącznie 22 km. Działa tu kolejka gondolowa, wyciągi krzesełkowe (2, 3 oraz 4-osobowe), orczyki, w tym także wyciągi dla dzieci. 80% tras wyposażonych jest w armatki śnieżne. Około 35% tras przeznaczonych jest dla początkujących. Wśród tras niebieskich jest 16-kilometrowa najdłuższa trasa ośrodka - sztucznie naśnieżana i oświetlona.

Mapka

comments powered by Disqus