ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

New Years Powder Gudauri 2019

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
ZAWIERA KURS / SZKOLENIE
<
CENA OD: 2990PLN/os Terminy i ceny
2990 PLN/os

Zapłać mniej
z kartą Sportoryko

Strona WWW

forum wydarzenia

 Brak dyskusji

Lista miejsc
do wydarzenia

  • Gruzja

1 / 1

Zdjęcia

plakat_eh_sylwester_GRUZJA_2019_a

Relacje uczestników

Brak relacji

Filmy

Brak filmów

Stopień trudności:

stopień trudności średnia kondycja

Dojazd

samolotem

Zakwaterowanie:

hotel, ***

Wyżywienie:

HB (śniadania i obiadokolacje)

Cena zawiera:

* 6 noclegów w Hotelu Freerider
* wyżywienie - śniadania i obiadokolacje w formie bufetu
* 7 dniowy karnet narciarski
* transfer z lotniska i na lotnisko

Cena nie zawiera:

ubezpieczenie obowiązkowe doliczane do umowy 80/160 pln
- lotu: Warszawa-Tblisi-Warszawa
- bagaż sportowy około 50euro w jedną stronę

Opis

Szczegóły na temat wyjazdu znajdziesz na naszej stronie: https://ehschool.pl/pl/oferta/wyjazdy-i-obozy/new-years-powder-gudauri-20192020
Extremalna przygoda narciarsko-snowboardowa w górach Kaukazu. Tony puchu, niesamowity klimat, freeride o jakim tylko marzyłeś jest na wyciągnięcie ręki. Świetnie przygotowane trasy, snow park i zapierające dech w piersiach widoki na 4-ro tysięczniki, tworzą z Gruzji idealną miejscówke na zimowy wypoczynek w najlepszym wydaniu.

Zapraszamy do gruzińskiego kurortu Gudauri, w górach Kaukazu w regione Mccheta-Mtianetia. Dolna stacja znajduje się 1990 m npm, a górna stacja jest na wysokości aż 3270 metrów. Najdłuższy stok wynosi 7 kilometrów i ma różnicę wysokości o około 1000 metrów. Całość ośrodka i tras jest połączona najnowocześniejszą 12-osobową gondolą co pozwala na wiele zjazdów na świetnie przygotowanych trasach jak i poza nimi. Wszystkie trasy mają łączną długość około 60 km i zostały zatwierdzone i certyfikowane przez Międzynarodową Federację Narciarską.Średnia pokrywa śnieżna to około 2,5 m, a w styczniu i marcu kiedy mamy już długie dni warunki do freerideu są idealne. W Gudauri uprawiać można freeride i heliskiing, na który zabiorą nas zaprzyjaźnieni przewodnicy.

Do dyspozycji mamy 7 wyciągów (krzesła/gondole), łącznie 60km tras oraz, co najważniejsze niezliczone połacie puchu do jazdy poza stokami. Tereny narciarskie zaczynają się na wysokości 2000m n.p.m. a najwyższy szczyt, na który możemy wyjechać wyciągiem - Mt. Sadzele to 3307m n.p.m. Przy dobrej widoczności ze szczytu tego widać pasma górskie Małego Kaukazu na terenie Armenii.

Gudauri - największy ośrodek narciarski w Gruzji i duma Gruzinów, znajduje się 120 km na północ od Tbilisi na Gruzińskiej Drodze Wojennej i około 70 km od Władykaukazu. Jest dość nietypową miejscowością gdyż składa się z samych hoteli oraz apartamentowców ulokowanych wzdłuż wijącej się drogi. Gudauri to klimatyczne miasteczko z lokalnymi barami, restauracjami gdzie można sprówbować przepysznej kuchni i mocnych trunków.

W sezonie 2013/2014 przeprowadzono reklasyfikację tras narciarskich w Gudauri, w wyniku której wprowadzono 4-stopioną skalę trudności, zmodyfikowano część tras w środkowej i dolnej części kompleksu oraz zbudowano snowpark. W efekcie, łączna długość tras wynosi 60 km. Najciekawsze trasy wiodą z dwóch szczytów Mt. Kudebi i Mt. Sadzele. Pozostałe trasy to przeplatająca się sieć o niebieskim i czerwonym stopniu trudności.

Terminy

Cena: 2990 PLN
Uczestnicy: 30
Min. liczba osób: 20
Wolne miejsca: > 10
Zaliczka: 867,10 PLN

Mapka

comments powered by Disqus