ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Kite&Wake Camp Egipt 2019

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
ZAWIERA KURS / SZKOLENIE
<
CENA OD: 3399PLN/os Terminy i ceny
3399 PLN/os

Zapłać mniej
z kartą Sportoryko

Strona WWW

forum wydarzenia

 Brak dyskusji

Lista miejsc
do wydarzenia

  • Egipt

1 / 1

Zdjęcia

strona głowna Egipt

Relacje uczestników

Brak relacji

Filmy

Brak filmów

Stopień trudności:

stopień trudności bardzo dobra kondycja

Dla kogo:

dorośli i dziecitylko dorośli

Dojazd

samolotem

Transport samolotem
Wylot z Katowic lub Warszawy

Zakwaterowanie:

hotel, ****
- basen
- opieka rezydenta

Wyżywienie:

wg programu

Atrakcje:

Kitesurfing, Wakeboard

luksusluksus

wyjazd dla singlidla singli

Cena zawiera:

- 7 noclegów
- bilet lotniczy na trasie Katowice lub Warszawa - Hurghada - Katowice lub Warszawa
- opłatę lotniskową, ubezpieczenie lotnicze, podatek
- transfer lotnisko - hotel - lotnisko
- wyżywienie all inclusive.
- szkolenie kitesurfingowe i surfingowe
- ubezpieczenie Mondial Assistance International S.A.: KL i NNW: 10.000€
- składkę Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (wg. Ustawy z dnia 22.07.2016
- opiekę rezydenta
- foto i videorelacja

Cena nie zawiera:

- ubezpieczenie z rozszerzeniem o sporty wodne (zalecamy)
- wypożyczenie sprzętu do kitesurfingu lub surfingu

Opis

Link do aktualnej oferty, znajdziesz TUTAJ


Zobacz, jak bawimy się podczas Kite i nie tylko... ;)

Hurghada – miasto we wschodnim Egipcie na wybrzeżu Morza Czerwonego, ośrodek administracyjny jednej z 27 egipskich muhafaz (prowincji gubernatorskich) Prowincja Morza Czerwonego, jeden z największych w Egipcie ośrodków turystycznych o znaczeniu międzynarodowym.El Gouna - luksusowe miasteczko turystyczne w Egipcie, położone nad Morzem Czerwonym, około 25 km na północ od centrum Hurghady. Jest to nowoczesny kurort zbudowany na wzór Wenecji – w formie archipelagu sztucznych wysp rozdzielonych kanałami, a połączonych ze sobą mostami. Znajdują się tu pola golfowe, szpital, szkoły, kasyno. El Gouna jest idealnym miejscem na Kitesurfing. Niedaleko brzegu są rafy koralowe stanowiące miejsce rekreacji dla płetwonurków.SzkoleniaSzkolenie Kitesurfing
Kitesurfing jest sportem, w którym nie musisz być silny, a odpowiednio przeprowadzony kurs przez wykwalifikowanego instruktora sprawi, że będzie to dla Ciebie łatwy i bezpieczny sport.Nie istnieją praktycznie żadne bariery dla osób chcących nauczyć się pływać na kitesurfingu. Jedynymi wymogami, które musisz spełnić jest umiejętność swobodnego pływania wpław, a także brak przeciwwskazań lekarskich. Główną ideą naszej szkoły jest maksymalne podniesienie umiejętności każdej osoby biorącej udział w kursie. Dopasowanie odpowiedniej metody szkoleniowej jest kluczowym punktem zrobienia progresu. Nasze lekcje prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorska, która w połączeniu z najnowszym sprzętem światowej klasy firmy F-ONE daje 100% satysfakcji z kursu kitesurfingu.
Co Was czeka podczas szkolenia:
Poziom I: 1,5-2 h
Omówienie kierunków wiatru oraz teorii okna wiatrowego, rozkładanie oraz zwijanie sprzętu kitesurfingowego, budowa sprzętu kite, zasady bezpieczeństwa wraz z użyciem systemów bezpieczeństwa, podstawy Kitesurfingowego Prawa Drogi, asekurowanie przy startowaniu i lądowania latawca, nauka podstaw pracy latawcem na latawcu treningowym. Podstawy pracy latawcem pompowanym w wodzie po krawędziach okna wiatrowego oraz body dragi.
Poziom II: 6h
Startowania latawca z pomocą asystenta, praca w wodzie na latawcu pompowanym, body dragi z deską. Zakładanie deski w wodzie oraz utrzymywanie pozycji startowej.
Poziom II cd: jeśli warunki wiatrowe pozwolą lub szybkość uczenia się kursantów.
Umiejętność startu oraz przepłynięcia krótkiego dystansu na desce w obu kierunkach. Omówienie systemu bezpieczeństwa w wodzie wraz z użyciem systemów bezpieczeństwa, awaryjne zwijanie latawca w wodzie, a także lądowanie i startowanie latawca w wodzie.
Szkolenie Surfing
Osoby chcące zacząć swoją przygodę z surfingiem szkolone są zawsze przez doświadczonych instruktorów z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Każdego dnia dobieramy odpowiedni spot do aktualnie panujących warunków. Nasza firma zapewni Ci również niezbędny sprzęt potrzebny do kursu.
Teoria
Omówienie sposobu zachowywania się fal oraz ich rodzaje, podstawy sprzętu surfingowego, zasady bezpieczeństwa na wodzie, kultura na spocie, Surfingowe Prawo Drogi, specyfika różnych spotów oraz omówienie metod przechodzenia przez fale. Zajęcia odbywają się na plaży oraz w formie wykładów.
Praktyka
Omówienie oraz praktyka na sucho wstawania na desce, przechodzenia przez pianę, odpowiednie ustawienie się na desce oraz rozstaw nóg. Ćwiczenia w wodzie na odpowiednie siedzenie na desce, czytanie fal, łapanie otwartych fal, podstawowe techniki skrętów oraz płynięcia w poprzek fali. Wszystkie ćwiczenia wykonywane w aspekcie bezpieczeństwa na wodzie oraz kultury surfingowej.

UbezpieczeniePrzed rezerwacją imprezy należy zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczeń w dziale DOKUMENTYUbezpieczenie w cenie:
Towarzystwo Ubezpieczeń EUROPA w zakresie: Koszty leczenia, ratownictwa i transportu 15000 euro, NNW trwały uszczerbek na zdrowiu 5000 euro, śmierć 3000 euro, Bagaż Podróżny 300 euro
Całodobowe centrum alarmowe 0048 225689828 , nr polisy TWEZ/10/2014
Dodatkowo możliwość wykupienia ubezpieczenia sportowego, które obowiązuje takie dyscypliny jak: surfing, kitesurfing, wakeboard, windsurfing w dwóch wariantach:
- ubezpieczenie Hestia Podróże pakiet rozszerzony: w zakresie Koszty leczenia (KL), asistance i koszty ratownictwa (KR) 200 000 pln, następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) 20 000 pln, odpowiedzialność cywilna (OC) 200 000 pln, Bagaż 2000 pln + rozszerzenie o pakiet SPORT: (sporty wodne ) - 70 pln
Całodobowe centrum alarmowe 0048 585507012 , nr polisy: 903012716646
- ubezpieczenie Hestia Podróże pakiet pełny: w zakresie Koszty leczenia (KL), assistance i koszty ratownictwa (KR) 500 000 pln, następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) 30 000 pln, odpowiedzialność cywilna (OC) 1 000 000 pln, Bagaż 5 000 pln, Sprzęt sportowy 5 000 pln – pakiet sport plus:(sporty wodne ) - 130 pln
Całodobowe centrum alarmowe 0048 585507012 , nr polisy: 903012716649
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji w TU Europa - do wyboru podczas procesu rezerwacji
KR100% - 2,79% od ceny z imprezy
KR100%plus - 4,5% od ceny z imprezy
KR100%max - 6,5% od ceny z imprezy
Czym różnią się warianty?
Ubezpieczenie od Kosztów Rezygnacji jest wystawiane na podstawie oddzielnej polisy ubezpieczeniowej.
Po zaznaczeniu w formularzu zgłoszeniowym chęci wykupienia polisy od rezygnacji dostaniesz od Nas maila ze szczegółową informacją na temat wariantów. Polisę taką można wystawić do 7 dni od rezerwacji (jeśli do wyjazdu zostało więcej niż 30 dni) lub do 3 dni od rezerwacji (jaśli do wyjazdu zostało mniej niż 30 dni)

Terminy

Cena: 3399 PLN
Uczestnicy: 30
Min. liczba osób: 15
Wolne miejsca: > 10
Zaliczka: 985,71 PLN

Mapka

comments powered by Disqus