ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Summer Camp Les2Alpes 2019 - obóz młodzieżowy

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
obóz / kolonia
<
CENA OD: 1949PLN/os Terminy i ceny
1949 PLN/os

Zapłać mniej
z kartą Sportoryko

Miejsce: Les2Alpes
Więcej wyjazdów do Les2Alpes
Strona WWW

forum wydarzenia

 Brak dyskusji

Lista miejsc
do wydarzenia

Zdjęcia

Brak zdjęć

Relacje uczestników

Brak relacji

Filmy

Brak filmów

Cena zawiera:

7 noclegów w rezydencji Alba***, wyżywienie, ubezpieczenie KL, NNW + SKI * transport z Katowic,Wrocławia* bielizna pościelowa i ręczniki* opiekę pilota na czas przejazdu i rezydenta na miejscu * wykłady o tematyce snowboardowo - narciarskiej* fotorelację* pakiet gadżetów od EHschool* składkę Ubezpiezeniowego Funduszu Gwarancyjnego (wg. Ustawy z dnia 22.07.2016)

Cena nie zawiera:

*Skipass 6 dniowy * taksy klimatycznej (15 € / tydzień za osobę) * kaucji zwrotnej za apartament 60 € za osobę* dopłaty za dojazdy z innych miast niż,Katowic,Wrocławia

Opis

Szczegóły na temat wyjazdu znajdziesz na naszej stronie https://www.ehschool.pl/index.php/Products/186/Summer-Camp-Les-2-Alpes-2019.html

Wyjazd dla młodzieży
Summer Camp Les2Alpes to typowo letnia przygoda, gdzie do południa jest jazda na jednej bądź dwóch deskach, a popołudniami: basen, plażowanie nad jeziorkiem, rowery, łuki, tor saneczkowy, lodowisko, badminton, trampolina, zabawy na gyroboardzie i trickboardzie oraz mnóstwo gier w których każdy będzie się świetnie bawił.
Wyjazd przeznaczony jest dla wszystkich, którzy kochają śnieg i dobrą zabawę pod okiem kadry Ehschool


Les 2 Alpes szczyci się największym w Europie letnim terenem narciarskim (120 hektarów). Dodatkowym atutem tej miejscówki jest niesamowita panorama Alp Delfinackich z potężnym masywem Ecrins. Wyciągi na tutejszych lodowcach Mont-de-Lans i Girose czynne są od połowy czerwca do końca sierpnia. Podróż gondolą a potem górskim metrem (Dome Express) z wioski położonej na wysokości 1650m na lodowiec trwa pół godziny. Narciarze mają tu latem do dyspozycji 8 przygotowanych tras (2 zielone, 4 niebieskie, 2 czerwone), które obsługiwane są przez wyciągi krzesełkowe i orczykowe. Tutejszy ogromny snow park (m.in. tor do boardercrossu, halfpipe, quarterpipe, ławki, raile, big air) rywalizuje o palmę pierwszeństwa z równie imponującym obiektem w Saas Fee. Latem organzowane są tu sześciodniowe ski campy. W okresie letnim wyciągi czynne są w godzinach: 7:00 – 12:30.


Życie nocne w Les 2 Alpes to wieczna zabawa. Wprost nie można się tam nudzić, dwie znane dyskoteki Brasiliens i Avalanche, to gwarancja udanych wieczorów do późnych godzin nocnych. Duża ilość pubów, barów, restauracji, sklepów umili nam czas popołudniami i wieczorami. Obowiązkowo należy spróbować tradycyjnych francuskich potraw, a także polecamy wyśmienite lokalne wina oraz sery. Liczne kawiarnie, bary i restauracyjki ulokowane w pobliżu stoków czy na głównej ulicy zapraszają na apres ski, które odywają się codziennie. To na pewno raj dla miłośników dobrej zabawy.
Szczegóły na temat zakwaterowania, szkolenia, programu znajdziesz na naszej stronie

Terminy

Tego terminu nie można już zarezerwować!
Cena: 1949 PLN
Uczestnicy: 7
Min. liczba osób: 20
Wolne miejsca: brak wolnych miejsc dla tego terminu
Zaliczka: 565,21 PLN

Mapka

comments powered by Disqus