ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Obóz sportowy Darłówek 2019

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
obóz / kolonia
<
CENA OD: 1545PLN/os Terminy i ceny
1545 PLN/os

Zapłać mniej
z kartą Sportoryko

Miejsce: Darłówek
Więcej wyjazdów do Darłówek
Strona WWW

forum wydarzenia

 Brak dyskusji

Lista miejsc
do wydarzenia

Zdjęcia

Brak zdjęć

Relacje uczestników

Brak relacji

Filmy

Brak filmów

Dojazd

autobusem, pociągiem

Wyjazd z:

Polska

Cena zawiera:

transport pociągiem i autokarem,12 noclegi w ośrodku wypoczynkowym,wyżywienie (4 posiłki dziennie + prowiant), ognisko,8 x 1h wstęp na basen dla każdego obozowicza, ubezpieczenie NNW 5 000 pln, opieka trenerów pływania i instruktorów, dyskoteka oraz gry i zabawy na terenie ośrodka, plażowanie, Wycieczka do Łeby

Opis

Szczegóły na temat wyjazdu znajdziesz na naszej stronie
Pozwól rozpocząć wakacje swojemu dziecku z przytupem i zapisz je na obóz sportowy dla dzieci lub młodzieży do Darłówka, gdzie dobrej zabawy i atrakcji pod okiem naszej wykwalifikowanej kadry będą mieli pod dostatkiem :)
Ośrodek jest położony 50m od morza i plaży, na terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki i koszykówki, świetlica i zaledwie 10 min spacerem do parku wodnego.
Darłówek to nadmorska dzielnica miasta Darłowo - jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok tej miejscowości przyciąga co roku tysiące turystów. Wspaniały mikroklimat, piękne widoki, czysta, szeroka plaża i wiele atrakcji starego, średniowiecznego miasta Darłowo czeka na ciebie przez cały rok. Prócz pięknych plaż, wizytówką Darłówka są: latarnia morska, most rozsuwany, port oraz wiele innych ciekawych miejsc.

Port w Darłówku obejmuje 3-kilometrowy odcinek Wieprzy i jest czynnym portem przeładunkowym, rybackim i turystycznym. Turystów najbardziej zaciekawi port wschodni, skąd wyruszają statki. Możemy również podziwiać cumujące przy nabrzeżu jachty wycieczkowe. Stąd wyruszają też w morze wyprawy wędkarskie na kutrach. W Darłówku Zachodnim znajduje się zaś Most rozsuwany .
Wycieczka do Łeby
Łeba jedna z najpopularniejszych na środkowym wybrzeżu miejscowości wypoczynkowych. Znajduje się w niej port morski i 3 piękne plaże z kąpieliskami, na których przy odrobinie szczęścia można znaleźć bursztyny.Największą atrakcją w Łebie są rozległe ruchome wydmy. Wydmy w Słowińskim Parku Narodowym to największy w Europie pas ruchomych wydm. Prawdziwa piaszczysta pustynia znajdująca się na wąskiej mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim a Jeziorem Łebsko.

Terminy

Cena: 1545 PLN
Uczestnicy: 100
Min. liczba osób: 50
Wolne miejsca: > 10
Zaliczka: 463,50 PLN

Mapka

comments powered by Disqus