ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

DZIEŃ KOBIET W PARYŻU

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
kategorie: zabytki
<
CENA OD: 1090PLN/os Terminy i ceny
Strona WWW

forum wydarzenia

 Brak dyskusji

Lista miejsc
do wydarzenia

  • Francja

1 / 1

Zdjęcia

Brak zdjęć

Relacje uczestników

Brak relacji

Filmy

Brak filmów

Dojazd

autobusem

Zakwaterowanie:

hotel, ***

Atrakcje:

zwiedzanie Paryża
warsztaty i konsultacje kosmetyczne i wizażowe
produkty do warsztatów SPA
sesja zdjęciowa i portfolio
impreza w paryskim stylu
konkursy z nagrodami

Cena zawiera:

przejazd autokarem klasy lux
2 noclegi w hotelu *** ze śniadaniem, pokoje 2 i 3 osobowe
opiekę pilota i stylistki
warsztaty i konsultacje kosmetyczne i wizaż-owe
produkty do warsztatów SPA
sesję zdjęciową i portfolio
imprezę w paryskim stylu
konkursy z nagrodami
ubezpieczenie KL i NNW na czas pobytu i podróży (za wyjątkiem dojazdu własnego)
podatek VAT
składka do UFG
sms - owy serwis informacyjny

Cena nie zawiera:

wydatków własnych
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, rejsu statkiem i wjazdu na wieżę Eiffla ok 50 euro

Opis

My kobiety zdecydowanie za rzadko robimy prezenty dla samych siebie. Dzień Kobiet jest doskonałą okazją, żeby zadbać o swoje potrzeby, odpocząć, a także podróżować i poznawać nieznane. W tym roku proponujemy Ci Dzień Kobiet w Paryżu. Możesz wybrać się tam sama lub z najlepszą przyjaciółką – wymagamy tylko dobrego nastroju. Co czeka Ciebie w czasie wyjazdu? Odkryjemy przed Tobą Paryż jakiego nie znasz (nawet jeśli już kiedyś byłaś w stolicy Francji). Poznasz to miasto jako stolicę mody i zabawy, ale przede wszystkim odpoczniesz w damskim gronie i naładujesz się pozytywną energią.
Naszym celem jest, aby każda uczestniczka wyjazdu poczuła się wyjątkowo.
Pokażemy Wam stolice mody śladami bogini stylu Coco Chanel.
Nasze ekspertki w dziedzinie wizażu pokażą Wam jak zawsze być sobą - piękną !
Na chwile poczujecie się jak modelki, bo Nasz fotograf zrobi Wam profesjonalną sesję z wieżą Eifla w tle.

PROGRAM WYCIECZKI
Haute couture w Paryżu
Proponujemy Wam wycieczkę po Paryżu śladami Coco Chanel – najsłynniejszej francuskiej projektantki mody. Dowiecie się gdzie mieszkała, tworzyła i sprzedawała swoje kreacje królowa małej czarnej, a także gdzie z chęcią spędzała wolny czas. Pokażemy Wam również niezwykły budynek – inspirowany najpopularniejszą torebką Chanel 2.55. W czasie wycieczki odwiedzimy także wystawy związane z modą i sztuką użytkową.
Zakupy
Kobiety kochają zakupy, a najlepsze butiki znajdują się właśnie w Paryżu. Przejdziemy słynną ulicą Montaigne, przespacerujemy się rue Rivoli. Zakupy będziecie mogły zrobić w słynnych domach towarowych Printemps i Galeries Lafayette. Odwiedzimy także Muzeum Perfum Fragonard - z pewnością każda znajdzie tam idealny zapach dla siebie.
Najsłynniejsze zabytki
Wyjazd do Paryża nie mógłby się odbyć bez zobaczenia najważniejszych zabytków. Pierwszego dnia będziecie mogły podziwiać Łuk Triumfalny oraz Pola Elizejskie. Z kolei ostatniego dnia naszej wycieczki zwiedzimy wyspę Cité oraz katedrę Notre Dame. Ciekawą atrakcją będzie z pewnością rejs po Sekwanie i podziwianie okolicznych zabytków.
Dodatkowe atrakcje
Czas dla siebie trzeba celebrować
, ale także spędzać w taki sposób, aby zostało nam coś więcej niż wspomnienia. W czasie wyjazdu zaplanowałyśmy dla Was warsztaty z makijażu i z pielęgnacji skóry,urządzimy domowe SPA i zrobimy przegląd kosmetyczek i walizek. Fotograf uchwyci Wasze paryskie piękno podczas sesji zdjęciowej, a po powrocie do Polski otrzymacie profesjonalne portfolio.
Nie obędzie się też bez wypicia szampana i imprezy w paryskim stylu!


Domowe SPATo warsztaty, na których dowiecie się jak w prosty i przyjemny sposób , na bazie naturalnych składników dostępnych zwykle w każdym domu, stworzyć kosmetyki pielęgnacyjne.
Będziemy wykonywać maseczki, peelingi ,balsamy do ust. Każda z Was będzie mogła stworzyć produkt , odpowiedni dla własnej skóry. Żeby móc to zrobi
, porozmawiamy trochę o rodzajach skóry i sposobach jej pielęgnacj. Będzie okazja do zadania nurtujących Was pytań z dziedziny kosmetyki. Duża dawka wiedzy i dobrego humoru gwarantowana.
Warsztaty makijażowe:
Wiadomo nie od dziś , że naturalne piękno jest na wagę złota, ale my kobiety, mamy swoje sposoby żeby naturze pomóc. Makijaż to sztuka iluzji, umiejętnie wykonany potrafi niejedno zatuszowa
, podkreśla atuty i maskuje niedoskonałości. Czyni kobietę piękniejszą i pewną siebie.
Nauczymy Was jak wykonać piękny makijaż w kilku prostych krokach, nasza ekspertka zdradzi triki makijżowe , dostępne zwykle tylko dla profesjonalistów. Zrobimy przegląd w twojej kosmetyczce, powiemy co warto zatrzyma
, z czym się rozstać i w jakie produkty lub przybory się zaopatrzy
, tak by codzienny makijaż był dla Was przyjemnością. Pokaz makijażu na modelce, będzie doskonałą okazją do podpatrzenia techniki oraz kolejności nakładania produktów. Zdobytą wiedzę przetestujecie od razu, przygotowując się do wieczornego wyjścia.
Dzień 1Wyjazd z Polski wg. rozkładu
Dzień 2Przyjazd do Paryża
SpacerFlamme de la Liberte + pod spodem tunel gdzie zginęła księżna Diana[/li]Théâtre des Champs Élysées – ulubiony teatr Coco Chanel, projektantka oprócz swoich kolekcji szyła także kostiumy teatralne[/li]Avenue Montaigne (słynna ulica z kultowymi butikami takimi jak Valentino, Prada, Louis Vuitton, Dior, Yves Saint Laurent, Gucci, Ralph[/li]Lauren, Dolce&Gabbana i inne)[/li]Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny Galeries Lafayette, taras widokowy potem czas wolny na zakupy 1h[/li]potem spacer do Muzeum Perfum Fragonard gmach opery Garnier[/li]place Vendome – hotel Ritz[/li]rue Cambon 21 – butik Chanel[/li][/ul][/li]wieczorem warsztat pielęgnacji i domowe SPA[/li][/ul]Dzień 39 00 -10 30 - warsztat makijażu[/li]11 30 wyjście na miasto[/li]Chanel Mobile Art – muzeum w kształcie torebki Chanel 2.55[/li]Sesja zdjęciowa[/li]Wieża Eiffla i Rejs statkiem po Sekwanie[/li]Wieczorna impreza w stylu Coco Chanel (przebrania rodem z tamtych lat mile widziane - najlepsze nagrodzimy)[/li][/ul]Dzień 49 00 wykwaterowanie, przejazd na ulicą Rivoli, czas na zakupy 2 h[/li]przejście na wyspę Cite[/li]Concierge, Palais du Justice, Saint-Chapelle (oglądamy to z zewnątrz)[/li]Targ kwiatowy Marche aux fleurs – Place Louis Lepine Quai de la Corse > inspiracje Coco Chanel[/li]Katedra Notre Dame[/li]Czas wolny[/li]20 00 Pożegnanie z miastem Coco Chanel i wyjazd w stronę Polski[/li][/ul]Dzień 5 - przyjazd do Polski

Terminy

Tego terminu nie można już zarezerwować!
Cena: 1090 PLN
Zaliczka: 316,10 PLN

Plan wydarzenia

dzień 1

Wyjazd z Polski wg. rozkładu

dzień 2

Przyjazd do Paryża, zakwaterowanie w hotelu, zwiedzanie, warsztaty pielęgnacji i domowe SPA

dzień 3

warsztaty makijażu, zwiedzanie, sesja zdjęciowa, rejs statkiem, wieczorna impreza

dzień 4

wykwaterowanie, zwiedzanie, wyjazd do Polski

dzień 5

Przyjazd do Polski

Mapka

comments powered by Disqus