ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Winter Camp Val di Sole III - wczasy tydz 1

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
ZAWIERA KURS / SZKOLENIE
<
CENA OD: 1740PLN/os Terminy i ceny
1740 PLN/os

Zapłać mniej
z kartą Sportoryko

Miejsce: Val di Sole
Więcej wyjazdów do Val di Sole
Strona WWW

Uczestnicy

dsikora

dsikora

Smolnica, Polska
Wiek: 35
+ 1 osób

mbstanczyk

mbstanczyk

Łódź, Polska
Wiek: 36
+ 3 osób

forum wydarzenia

 Brak dyskusji

Lista miejsc
do wydarzenia

Zdjęcia

Brak zdjęć

Relacje uczestników

Brak relacji

Filmy

Brak filmów

Stopień trudności:

stopień trudności średnia kondycja

Dla kogo:

dorośli i dziecidorośli z dziećmi

Dojazd

własny

Zakwaterowanie:

hotel, ***

Wyżywienie:

HB (śniadania i obiadokolacje)

Cena zawiera:

* 7 noclegów
* wyżywienie - 2 posiłki dziennie
* ubezpieczenie KL, NNW + narciarsko/snowboardowe
* składkę Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego
* opiekę pilota na czas przejazdu i rezydenta na miejscu
* snowboardowo-narciarskie warsztaty freestylowe
* centrum testowe renomowanych firm snowboardowych i narciarskich oraz kamer GoPro,trickboard i gyroboard
* szkolenie z ABC lawinowego
* wykłady o tematyce snowboardowo - narciarskiej
* zawody z nagrodami
* grill party z poczęstunkiem
* oraz pozostałe atrakcje przewidziane w programie które znajdziesz na naszej stronie www

Cena nie zawiera:

* transportu
*szkolenia snowboardowo-narciarskiego
* 15 euro taksa klimatyczna
* 5 euro kaucja zwrotna za skipass
* 35 euro pakiet lunch
* Karnety 6-dniowe
195 euro osoby urodzone przed 30.11.2002
146 euro osoby urodzone po 30.11.2002

Opis

Szczegóły naszej oferty znajdziesz na naszej stronie:
Pejo to miejscowość zawieszona między górami a niebem na wys.1400 m wraz z otaczającymi ją szczytami tworzy wręcz bajkową scenerię. Trasy narciarskie jakie oferuje Pejo 3000 to głównie długie i widokowe zjazdy, świetne dla początkujących i średnio zaawansowanych narciarzy czy snowboardzistów, ale i zaawansowani zawodnicy nie będą się tu nudzili.
Pejo szczególnie polecamy dla rodzin z dziećmi, którzy szukają spokoju w wyjątkowym alpejskim świecie Parku Narodowego Stelvio. Można się tu cieszyć długimi zjazdami ze zboczy góry Vioz w kierunku miasta. Idealne jest również dla amatorów fotografowania gór, bo widoki w tym miejscu zapierają dech w piersiach.
Stoki w Pejo ze swoim malowniczym położeniem i chillout'ową atmosferą stanowią ciekawą alternatywę dla wielkich centrów narciarskich. Znajdziemy tu 30km. świetnie przygotowanych tras, snow park z przeszkodami i skoczniami oraz trasę do SnowCrossu. Możliwość wjazdu na 3000 m.n.p.m. szklaną gondolką zabierającą do nawet do 100 os. zapewni niesamowite wrażenia. Z tej wysokości prowadzi jedna z najciekawszych tras w całych Dolomitach o długości 8km i przewyższeniu 1600m. Panują tu świetne warunki do uprawiania freerideu oraz znajduje się śnieżny plac zabaw z łatwymi trasami i tasmą dla przedszkolaków. Jest to idealne miejsce dla dzieci na bezpieczną naukę snowboardu i narciarstwa. Oprócz samego Pejo, zwiedzimy takie regiony jak Madonna di Campiglio, Marillevę czy Folgaridę.

Val di Sole
Nazwa mówi sama za siebie - Dolina Słońca zawdzięcza to miano ponad 250 dniom słonecznym w ciągu roku. Ciągnie się na długości ok. 50 km od miasteczka Cles na wschodzie do Przełęczy Tonale na zachodzie, położona jest pomiędzy masywami: Brenta, Ortler i Adamello. Główne ośrodki narciarskie to: Marilleva - Folgarida, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Passo Tonale z lodowcem Presena, Ponte di Legno - Temu, Pejo, Paganella.Odległość odlotniska w Weronie do doliny Val di Sole to ok. 162 km.
Marilleva - Folgarida
Powstała z połączenia kiedyś 2 osobnych stacji, a obecnie to łącznie ok. 60 km tras. Wysokość 1300 - 2180 m n.p.m. Ze szczytu rozciąga się wspaniały widok na masyw Brenta i Adamello. Dominują trasy łatwe i średnie, świetnie nadające się do nauki i doskonalenia techniki. Najdłuższa trasa Azzurra Folgarida - 3 km, różnica poziomów. Najtrudniejsza trasa N1 Nera Folgarida - 1 km, różnica poziomów 550 m. Dla miłośników freestyleu jest tu świetny Snowpark Primi Passi z wieloma przeszkodami i skoczniami na każdym poziomie zaawansowania oraz świetne tereny do jazdy w puchu. Po nartach i desce można skorzystać z ponad 50km tras do nart biegowych.

Madonna di Campiglio
Jedna z najsłynniejszych stacji narciarskich, nie tylko ze względu na walory tras, ale także miasteczko, które stało się mekką celebrytów, wytwornych butików, gospodarzem zawodów Pucharu Świata. Wysokość 1550 - 2550 m n.p.m. Łącznie 90 km tras, dominują średnie 60 km i łatwe 30 km. Najdłuższa trasa Groste - 7 km, różnica poziomów 1000 m, jest idealna do doskonalenia techniki. Najtrudniejsza trasa Spinale Direttissima - 1,9 km, różnica poziomów 600 m (65% nachylenia) jest przeznaczona dla zaawansowanych zawodników. Dla doświadczonych narciarzy polecamy zjazd trasą FIS 3-Tre, gdzie odbywają się zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim mężczyzn (uznawana za jedną z 10-ciu najpiękniejszych tras we Włoskich Alpach). Snowpark Ursus na Passo Groste to jeden z najlepszych snow parków w tym regionie jak i całych Dolomitach. Znajdziecie tu skocznie, half-pipe, i wiele przeszkód do zabawy na desce czy nartach. Oczywiście Madonna di Campiglio słynie z wielu miejsc do uprawiania bezpiecznego freerideu, teren ten jest codziennie sprawdzany przez przewodników tak aby każdy miłośnik jazdy w puch czuł się bezpiecznie.

Terminy

Tego terminu nie można już zarezerwować!
Cena: 1740 PLN
Uczestnicy: 26
Min. liczba osób: 40
Wolne miejsca: brak wolnych miejsc dla tego terminu
Zaliczka: 504,60 PLN

Mapka

comments powered by Disqus