ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Biała Szkoła Podhale Czacki 24.02-02.03.2019

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
ZAWIERA KURS / SZKOLENIE
<
CENA OD: 879PLN/os Terminy i ceny
Miejsce: Zakopane
Więcej wyjazdów do Zakopane
Strona WWW

Uczestnicy

MKub

MKub

Grodzisk Mazowiecki, Polska
Wiek: 49

Marek Drągowski

Marek Drągowski

Warszawa, Polska
Wiek: 53

dorotom

dorotom

Warszawa, Polska
Wiek: 50

OLAF

OLAF

Warszawa, Polska
Wiek: 47

JarekS

JarekS

Warszawa, Polska
Wiek: 49

arek@ciesielski.net.pl

arek@ciesielski.net.pl

Warszawa, Polska
Wiek: 43

jskrzypek75@gmail.com

jskrzypek75@gmail.com

Warszawa, Polska
Wiek: 44

ada20043@op.pl

ada20043@op.pl

Zielonka, Polska
Wiek: 47

dmi2@poczta.onet.pl

dmi2@poczta.onet.pl

Warszawa, Polska
Wiek: 46

dagmara37@op.pl

dagmara37@op.pl

Warszawa, Polska
Wiek: 118

bozszl

bozszl

Warszawa, Polska
Wiek: 50

Krzysztof Wojciechowski

Krzysztof Wojciechowski

Józefosław, Polska
Wiek: 54

mikokamler

mikokamler

Warszawa, Polska
Wiek: 47

dorobo

dorobo

Warszawa, Polska
Wiek: 46

mskurzak

mskurzak

Warszawa, Polska
Wiek: 43

forum wydarzenia

 Brak dyskusji

Lista miejsc
do wydarzenia

Zdjęcia

_14A3836

Relacje uczestników

Brak relacji

Filmy

Brak filmów

Stopień trudności:

stopień trudności bardzo dobra kondycja

Dojazd

autobusem

Wyjazd z:

Polska, warszawa

W trosce o bezpieczeństwo i wygodę naszych klientów współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami. Sindbad jest jedną z największych firm przewozowych w Europie, a w Polsce jest zdecydowanym liderem wśród przewoźników autokarowych, obsługując rocznie ponad milion pasażerów.
Transport autokarem oraz dojazdy na stoki + auto osobowe na miejscu w razie konieczności np. skorzystania z usług medycznych.

Zakwaterowanie:

ośrodek wypoczynkowy

Wyżywienie:

wg programu

Atrakcje:

videoanaliza techniki jazdy, fotocoaching, wykłady (zasady bezpieczeństwa na stoku, wykład o sprzęcie, lawinowe ABC), GRA TERENOWA, pokazy filmów szkoleniowych, zajęcia równoważne, wieczór gier i zabaw, dyskoteka

Cena zawiera:

- transport
- nocleg w komfortowych warunkach
- całodzienne wyżywienie
- ubezpieczenie NNW i SKI
- 5 dniowe - szkolenie narciarsko-snowboardowe
- opieka koordynatora, instruktorów/animatorów
- ognisko z pieczeniem kiełbasek / grill
- Zawody narciarsko-snowboardowe z nagrodami
- fotorelacja z wyjazdu
- możliwość dofinansowania połowy kwoty do wyjazdu dla jednej osoby z każdej klasy (dla ucznia o trudnej sytuacji materialnej)
- korzystanie z systemu rezerwacyjnego ułatwiającego zapisy i kontakt uczestników, rodziców i nauczycieli z biurem podróży.

Cena nie zawiera:

- karnetu (1 dzień 4h 50 pln, 4-dniowy 330 pln = 380 pln gotówką)

Dodatkowo płatne, dla chętnych:
*Wypożyczenie kompletu sprzętu narciarsko-snowboardowego + 150 pln os./pobyt - do zaznaczenia w procesie rezerwacji
*Możliwość wykupienia polisy od rezygnacji z imprezy turystycznej w razie np. nagłego zachorowania, urazu (TU Europa w kwocie 2,79% od ceny imprezy)

Opis

Szkolenia i instruktorzy:
EHschool jest licencjonowaną szkołą snowboardu Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu oraz Szkołą Narciarską. Od wielu lat szkolimy w kraju i za granicą. Swoje pierwsze kroki w tej dyscyplinie postawisz pod okiem naszych instruktorów, którzy zapewnią Ci profesjonalny, bezpieczny start oraz naukę elementów jazdy technicznej, freestyle’owej i freeride’owej. Dzięki licencji SITS możemy szkolić w zakresie stopni sprawności snowboardowej, które potwierdzają umiejętności techniczne jazdy i są konieczne, by w przyszłość móc przystąpić do kursu na instruktora snowboardu SITS, zdobyć wymarzony zawód i dołączyć do naszej kadry szkoleniowej. Podczas wyjazdu możesz szkolić się na każdym poziomie zaawansowania na desce lub nartach w kameralnych grupach dopasowanych do poziomu zaawansowania. Proponujemy szkolenie narciarskie lub snowboardowe w zakresie rekreacji, podczas którego będziesz uczył się poprawnej techniki jazdy, elementów freestyle oraz techniki jazdy sportowej.
Szkolenie:
- 5 dniowe szkolenie z wykwalifikowaną kadrą EHschool
- videoanaliza techniki jazdy
- fotocoaching
- wykłady o tematyce snowboardowo-narciarskiej
- pokazy filmów szkoleniowych
- zajęcia równoważne

Dla uczestników do wyboru obowiązkowo szkolenie rekreacyjne snowboardowe lub narciarskie (w cenie wyjazdu)
Podczas rezerwacji będzie można wybrać rodzaj szkolenia (snowboard lub narty) i poziom zaawansowania (początkujący od zera, początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany)
Dzięki temu już przed wyjazdem wiemy ilu jest uczestników na danym poziomie i pod tym względem dobieramy instruktorów.
Przy jednej klasie będzie 4 instruktorów, przy 2 klasach 8 instruktorów, przy 3 klasach 12 instruktorów. Chyba, że będzie bardzo dużo osób początkujących wtedy zapewnimy większą ilość kadry, tak aby szkolenie było w kameralnych grupach, bezpieczne i każdy początkujący czuł się komfortowo.
Dla chętnych, którzy chcą otrzymać potwierdzenie umiejętności jazdy na desce proponujemy szkolenie na stopnie sprawności snowboardowej SITS z zakresu I, II i III poziomu, które kończy się egzaminem i wydaniem legitymacji Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu. Ważność legitymacji jest bezterminowa i upoważnia w przyszłości do udziału w kursach instruktorskich.
Ceny za uzyskane stopnie SITS w sezonie 2018/2019
- I stopień + 500 pln
- II stopień + 700 pln
- III stopień + 700 pln
Ceny dla uczniów biorących udział w Białej Szkole:
- I stopień + 150 pln
- II stopień + 350 pln
- III stopień + 450 pln
Wiecej o szkoleniach tutaj http://www.ehschool.pl/index.php/szkolenia/snowboard.html
lub pod nr tel 509 511 181 Michał Ackermann

Transport:
W trosce o bezpieczeństwo i wygodę naszych klientów współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami. Sindbad jest jedną z największych firm przewozowych w Europie, a w Polsce jest zdecydowanym liderem wśród przewoźników autokarowych, obsługując rocznie ponad milion pasażerów.

Zakwaterowanie:
Dom Wypoczynkowy “U Jędrka”


Obiekt położony jest w pięknej dzielnicy Zakopanego - Olczy.
Dom wypoczynkowy stworzony jest w bardzo góralskim klimacie, wnętrze budynku jest ciepłe i panuje w nim domowa atmosfera.pokoje 1, 2, 3, 4 i 5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i TV. Większość pokoi jest z balkonami. Wewnątrz budynku nikt nie będzie narzekać na nudę, dla wszystkich udostępniona jest m.in. Wi-Fi, świetlica oraz ping-pong. Na terenie obiektu znajduje się obszerny plac rekreacyjny, dla dzieci huśtawki, góralska wiata na ognisko, plac do gry w piłkę, oraz miejsce na grilla.Tu będziemy jeździć :
Mamy jeszcze nieoficjalne informacje, że na podhalu połączą się dwa największe skipassy tj Góral skipass (4 stacje) i Tatryski (7 stacji). Czekamy na cenniki na 2019
Całe podhale będzie mieć swój pierwszy w wspólny skipass – jedną kartę pozwalającą na korzystanie z wielu wyciągów i kolei. Min. Harenda, Polana Szymoszkowa, Suche i Witów, BIAŁKA TATRZAŃSKA: Bania, Kaniówka, Kotelnica Białczańska | KLUSZKOWCE: Czorsztyn-Ski | CZARNA GÓRA: Grapa-Litwinka, Koziniec | JURGÓW: Jurgów-Ski | . W sumie ponad 80 km tras

1. KOTELNICA BIAŁCZAŃSKA
Wszystkie dostępne trasy zjazdowe ON Kotelnica Białczańska są sztucznie naśnieżane, oświetlone i oczywiście codziennie przygotowywane przez ratraki, w sumie do dyspozycji narciarzy jest około 42 ha powierzchni tras narciarskich.
Wyciągi: Krzesełkowe 6 osobowe, 2 krzesełka czteroosobowe, 1 trzyosobowe, 2 orczyki i profesjonalny snow park
2. WITÓW SKI
Wyciąg krzesełkowy: czteroosobowa kolej linowa firmy Doppelmayr z dywanikiem o wydajności 2200 osób/godz., długości 1000 m oraz przewyższeniu 150 m. Średni czas wjazdu to około 6 minut. Po wyjeździe na górną stację mogą Państwo podziwiać piękny widok na Tatry Zachodnie.
Wyciąg Orczykowy: dla najmłodszych i osób początkujących, o długości 120 m i przewyższeniu 30 m. Nasze stoki dobrane są zarówno dla początkujących amatorów, jak i dla wytrawnych narciarzy oraz snowboardzistów. Wszystkie trasy są odpowiednio naśnieżane, oświetlone oraz nagłośnione.
3. SUCHE
Stacja dysponuje 2 wyciągami:
Wyciąg krzesełkowy- 4 osobowy firmy Doppelmayr Garaventa Group o długości 950 m, przewyższeniu 137 m i przepustowości 2200 osób na godzinę, szybkość jazdy – 2,6 m/s
Wyciąg Orczykowy: dla najmłodszych i osób początkujących, o długości 120 m i przewyższeniu 30 m. Nasze stoki dobrane są zarówno dla początkujących amatorów, jak i dla wytrawnych narciarzy oraz snowboardzistów. Wszystkie trasy są odpowiednio naśnieżane, oświetlone oraz nagłośnione
4. JURGÓW SKI
Do dyspozycji jest 7 tras narciarskich o różnym stopniu trudności (od zielonych dla początkujących narciarzy, aż po czerwone i czarną dla bardziej zaawansowanych). Wszystkie trasy są oświetlone, sztucznie naśnieżane oraz każdej nocy ratrakowane.
Wyciągi: Kolej linowa 4 os, 2 wyciąg narciarski talerzykowy o długości 640 m i o długości 370 m, oraz dwa wyciągi dla maluchów i dla początkujących

Terminy

Tego terminu nie można już zarezerwować!
Cena: 879 PLN
Uczestnicy: 151
Wolne miejsca: > 10
Zaliczka: 300,00 PLN

Plan wydarzenia

1 Dzień

- wyjazd w godzinach porannych - przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie - 17.30 obiadokolacja - 18.30 spotkanie organizacyjne, sprawdzenie sprzętu snowboardowo-narciarskiego, omówienie zasad bezpieczeństwa obowiązujących na stoku, omówienie regulaminu wyjazdu i regulaminu ośrodka - 19.00 zajęcia integracyjne w klasach prowadzone przez instruktorów - 21.30 przygotowanie się do ciszy nocnej - 22.00 cisza nocna

Kolejne dni (realizacja programu)

8.00 pobudka 9.00 śniadanie - 10.00 przejazd autokarem na stok. Podział wstępny na grupy szkoleniowe w zakresie nauka jazdy na nartach i snowboardzie (pierwszego dnia) Szkolenie narciarskie i snowboardowe z instruktorami. - 16.00 obiad - 16.30 - 17.15 relaks po obiedzie - 17.30 zajęcia programowe w grupach prowadzone przez instruktorów - animatorów* - 19.30 kolacja - 20.00 zajęcia programowe prowadzone przez instruktorów – animatorów* - 21.30 przygotowanie się do ciszy nocnej - 22.00 cisza nocna

Przedostatni dzień

zawody narciarskie i snowboardowe, wieczorem uroczyste zakończenie obozu, ogłoszenie wyników zawodów, rozdanie nagród.

Ostatni dzień

- 8.00 pobudka - 9.00 śniadanie - 10.00 wykwaterowanie - wyjazd z ośrodka - powrót pod szkołę w godzinach późno popołudniowych

Mapka

comments powered by Disqus