ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Biała Szkoła Zieleniec Hoffmanowa 23.02-01.03.2019

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
ZAWIERA KURS / SZKOLENIE
<
CENA OD: 869PLN/os Terminy i ceny
Miejsce: Zieleniec
Więcej wyjazdów do Zieleniec
Strona WWW

Uczestnicy

monika.broda

monika.broda

Warszawa, Polska
Wiek: 47

Andrula108

Andrula108

Józefów, Polska
Wiek: 41

Kubart

Kubart

Latchorzew, Polska
Wiek: 43

skoczylas.dariusz@gmail.com

skoczylas.dariusz@gmail.com

Garbatka-Letnisko, Polska
Wiek: 52

gallaget

gallaget

Warszawa, Polska
Wiek: 42

aze

aze

Warszawa, Polska
Wiek: 49

mtarno

mtarno

Warszawa, Polska
Wiek: 45

SW

SW

Warszawa, Polska
Wiek: 55

piotrek123

piotrek123

Warszawa, Polska
Wiek: 19

mpusz@poczta.onet.pl

mpusz@poczta.onet.pl

Korytów A, Polska
Wiek: 41

agnieszkazdan

agnieszkazdan

Trzebieszów, Polska
Wiek: 19

forum wydarzenia

 Brak dyskusji

Lista miejsc
do wydarzenia

Zdjęcia

zawody (2)

Relacje uczestników

Brak relacji

Filmy

Brak filmów

Stopień trudności:

stopień trudności średnia kondycja

Dojazd

autobusem

Wyjazd z:

Polska, Warszawa

W trosce o bezpieczeństwo i wygodę naszych klientów współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami. Sindbad jest jedną z największych firm przewozowych w Europie, a w Polsce jest zdecydowanym liderem wśród przewoźników autokarowych, obsługując rocznie ponad milion pasażerów.
Transport autokarem oraz dojazdy na stoki + auto osobowe na miejscu w razie konieczności np. skorzystania z usług medycznych.

Zakwaterowanie:

ośrodek wypoczynkowy

Wyżywienie:

FB (3 posiłki)

Atrakcje:

*Zajęcia programowe:
videoanaliza techniki jazdy, fotocoaching, wykłady (zasady bezpieczeństwa na stoku, wykład o sprzęcie, lawinowe ABC), GRA TERENOWA, pokazy filmów szkoleniowych, zajęcia równoważne, wieczór gier i zabaw, dyskoteka

Cena zawiera:

- transport
- nocleg w komfortowych warunkach
- całodzienne wyżywienie
- ubezpieczenie NNW i SKI
- 5 dniowe - szkolenie narciarsko-snowboardowe
- opieka koordynatora, instruktorów/animatorów
- ognisko z pieczeniem kiełbasek / grill
- Zawody narciarsko-snowboardowe z nagrodami
- fotorelacja z wyjazdu
- możliwość dofinansowania połowy kwoty do wyjazdu dla jednej osoby z każdej klasy (dla ucznia o trudnej sytuacji materialnej)
- korzystanie z systemu rezerwacyjnego ułatwiającego zapisy i kontakt uczestników, rodziców i nauczycieli z biurem podróży.

Cena nie zawiera:

- karnetu 410 zł (5 dniowy)

Dodatkowo płatne, dla chętnych:
Basen w Kłodzku do wyboru i decyzji na miejscu - płatne w gotówce
Wypożyczenie kompletu sprzętu narciarsko-snowboardowego + 150 pln os./pobyt - do zaznaczenia w procesie rezerwacji
Możliwość wykupienia polisy od rezygnacji z imprezy turystycznej w razie np. nagłego zachorowania, urazu (TU Europa w kwocie 2,79% od ceny imprezy)

Opis

Szkolenia i instruktorzy:
EHschool jest licencjonowaną szkołą snowboardu Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu oraz Szkołą Narciarską. Od wielu lat szkolimy w kraju i za granicą. Swoje pierwsze kroki w tej dyscyplinie postawisz pod okiem naszych instruktorów, którzy zapewnią Ci profesjonalny, bezpieczny start oraz naukę elementów jazdy technicznej, freestyle’owej i freeride’owej. Dzięki licencji SITS możemy szkolić w zakresie stopni sprawności snowboardowej, które potwierdzają umiejętności techniczne jazdy i są konieczne, by w przyszłość móc przystąpić do kursu na instruktora snowboardu SITS, zdobyć wymarzony zawód i dołączyć do naszej kadry szkoleniowej. Podczas wyjazdu możesz szkolić się na każdym poziomie zaawansowania na desce lub nartach w kameralnych grupach dopasowanych do poziomu zaawansowania. Proponujemy szkolenie narciarskie lub snowboardowe w zakresie rekreacji, podczas którego będziesz uczył się poprawnej techniki jazdy, elementów freestyle oraz techniki jazdy sportowej.
Szkolenie:
- 5 dniowe szkolenie z wykwalifikowaną kadrą EHschool
- videoanaliza techniki jazdy
- fotocoaching
- wykłady o tematyce snowboardowo-narciarskiej
- pokazy filmów szkoleniowych
- zajęcia równoważne

Dla uczestników do wyboru obowiązkowo szkolenie rekreacyjne snowboardowe lub narciarskie (w cenie wyjazdu)
Podczas rezerwacji będzie można wybrać rodzaj szkolenia (snowboard lub narty) i poziom zaawansowania (początkujący od zera, początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany)
Dzięki temu już przed wyjazdem wiemy ilu jest uczestników na danym poziomie i pod tym względem dobieramy instruktorów.
Przy jednej klasie będzie 4 instruktorów, przy 2 klasach 8 instruktorów, przy 3 klasach 12 instruktorów. Chyba, że będzie bardzo dużo osób początkujących wtedy zapewnimy większą ilość kadry, tak aby szkolenie było w kameralnych grupach, bezpieczne i każdy początkujący czuł się komfortowo.
Dla chętnych, którzy chcą otrzymać potwierdzenie umiejętności jazdy na desce proponujemy szkolenie na stopnie sprawności snowboardowej SITS z zakresu I, II i III poziomu, które kończy się egzaminem i wydaniem legitymacji Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu. Ważność legitymacji jest bezterminowa i upoważnia w przyszłości do udziału w kursach instruktorskich.
Ceny za uzyskane stopnie SITS w sezonie 2018/2019
- I stopień + 500 pln
- II stopień + 700 pln
- III stopień + 700 pln
Ceny dla uczniów biorących udział w Białej Szkole:
- I stopień + 150 pln
- II stopień + 350 pln
- III stopień + 450 pln
Wiecej o szkoleniach tutaj http://www.ehschool.pl/index.php/szkolenia/snowboard.html
lub pod nr tel 509 511 181 Michał AckermannOśrodek wypoczynkowy „Pod Dębem” **+SPA http://www.poddebem.info/Ośrodek Wypoczynkowy „Pod Dębem” oddaje do dyspozycji swych gości ponad 100 miejsc noclegowych. Do wyboru są pokoje 2, 3 i 4 osobowe.
Ośrodek posiada klasycznie urządzone pokoje z widokiem na góry, łazienką oraz telewizorem LCD. Niektóre pokoje mają dostęp do wspólnego tarasu.
W ośrodku Pod Dębem można zagrać w piłkarzyki. Goście mogą tu również korzystać z zadaszonego miejsca do grillowania oraz centrum SPA - jacuzzi i 2 sauny (2x podczas pobytu możliwość skorzystania ze SPA bezpłatnie).
Tu będziemy jeździć :
Zieleniec - To jeden z popularniejszych zimowych kurortów w Polsce. Bogata infrastruktura - 30 wyciągów o różnej długości i stopniu trudności przyciągają każdej zimy rzesze narciarzy. Część oświetlonych stoków oferuje również jazdy wieczorne i nocne (m.in. Bartuś, Gryglówka, Mieszko, Nartorama, Winterpol), dzięki czemu w sezonie można szusować między godz. 9 a 22.
Popularność wśród narciarzy potwierdzają rankingi, w których Zieleniec co roku zajmuje wysokie miejsca. Został też zaliczony do grona ośrodków 5-gwiazdkowych.
Odległość od miejsca zakwaterowania 20 km.

Terminy

Tego terminu nie można już zarezerwować!
Cena: 869 PLN
Uczestnicy: 110
Min. liczba osób: 90
Wolne miejsca: > 10
Zaliczka: 300,00 PLN

Plan wydarzenia

1 Dzień

wyjazd w godzinach porannych przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie 17.30 obiadokolacja 18.30 spotkanie organizacyjne, sprawdzenie sprzętu snowboardowo-narciarskiego, omówienie zasad bezpieczeństwa obowiązujących na stoku, omówienie regulaminu wyjazdu i regulaminu ośrodka 19.00 zajęcia integracyjne w klasach prowadzone przez instruktorów 21.30 przygotowanie się do ciszy nocnej 22.00 cisza nocna

Kolejne dni (realizacja programu)

8.00 pobudka 9.00 śniadanie 10.00 przejazd autokarem na stok. Podział wstępny na grupy szkoleniowe w zakresie nauka jazdy na nartach i snowboardzie (pierwszego dnia) Szkolenie narciarskie i snowboardowe z instruktorami. 16.00 obiad 16.30 - 17.15 relaks po obiedzie 17.30 zajęcia programowe w grupach prowadzone przez instruktorów - animatorów* 19.30 kolacja 20.00 zajęcia programowe prowadzone przez instruktorów – animatorów* 21.30 przygotowanie się do ciszy nocnej 22.00 cisza nocna

Przedostatni dzień

zawody narciarskie i snowboardowe, wieczorem uroczyste zakończenie obozu, ogłoszenie wyników zawodów, rozdanie nagród.

Ostatni dzień

8.00 pobudka 9.00 śniadanie 10.00 wykwaterowanie wyjazd z ośrodka powrót pod szkołę w godzinach późno popołudniowych

Mapka

Zieleniec

Zieleniec jest największym ośrodkiem narciarskim w Kotlinie Kłodzkiej (jednym z większych w Sudetach). Jest dzielnicą Dusznik Zdroju. Leży na wysokości ok. 950 m. n. p. m. w paśmie Gór Orlickich. Panuje tam specyficzny mikroklimat (jedyny taki w Polsce) - zbliżony do alpejskiego. Ze względu na szczególny układ ciśnieniowy mas powietrza, tutejszy mikroklimat wymusza na organizmie ludzkim zwiększenie produkcji czerwonych ciałek krwi, co w efekcie znacznie poprawia samopoczucie.

comments powered by Disqus