ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Biała Szkoła Zieleniec Czacki 2019

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
ZAWIERA KURS / SZKOLENIE
<
CENA OD: 849PLN/os Terminy i ceny
Miejsce: Zieleniec
Więcej wyjazdów do Zieleniec
Strona WWW

Uczestnicy

Synkaintegracja

Synkaintegracja

Legionowo, Polska
Wiek: 48

kd.maliszewscy

kd.maliszewscy

Warszawa, Polska
Wiek: 45

akrool

akrool

Janów, Polska
Wiek: 48

achytla

achytla

Warszawa, Polska
Wiek: 45

rsklodowski

rsklodowski

Warszawa, Polska
Wiek: 49

marzaw

marzaw

Otwock, Polska
Wiek: 47

dorotahw

dorotahw

Warszawa, Polska
Wiek: 49

mogonek

mogonek

Warszawa, Polska
Wiek: 49

akornel

akornel

Warszawa, Polska
Wiek: 47

magda0

magda0

Warszawa, Polska
Wiek: 48

aptroja@wp.pl

aptroja@wp.pl

Laski, Polska
Wiek: 53

kpycia

kpycia

Warszawa, Polska
Wiek: 43

gosia@from.cx

gosia@from.cx

Józefów, Polska
Wiek: 43

mwlodarczyk

mwlodarczyk

Łomianki, Polska
Wiek: 40

monikabor

monikabor

Piastów, Polska
Wiek: 51

annao1@op.pl

annao1@op.pl

WARSZAWA, Polska
Wiek: 51

Katnow1234

Katnow1234

Warszwa, Polska
Wiek: 43

forum wydarzenia

 Brak dyskusji

Lista miejsc
do wydarzenia

Zdjęcia

Szkolenie snowboardowo-narciarskie

Relacje uczestników

Brak relacji

Filmy

Brak filmów

Stopień trudności:

stopień trudności średnia kondycja

Dojazd

autobusem

Wyjazd z:

Polska, Warszawa

W trosce o bezpieczeństwo i wygodę naszych klientów współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami. Sindbad jest jedną z największych firm przewozowych w Europie, a w Polsce jest zdecydowanym liderem wśród przewoźników autokarowych, obsługując rocznie ponad milion pasażerów.
Transport autokarem oraz dojazdy na stoki + auto osobowe na miejscu w razie konieczności np. skorzystania z usług medycznych.

Zakwaterowanie:

ośrodek wypoczynkowy

Wyżywienie:

FB (3 posiłki)

Atrakcje:

videoanaliza techniki jazdy, fotocoaching, wykłady (zasady bezpieczeństwa na stoku, wykład o sprzęcie, lawinowe ABC), GRA TERENOWA, pokazy filmów szkoleniowych, zajęcia równoważne, wieczór gier i zabaw, dyskoteka

Cena zawiera:

- transport
- nocleg w komfortowych warunkach
- całodzienne wyżywienie
- ubezpieczenie NNW i SKI
- 5 dniowe - szkolenie narciarsko-snowboardowe
- opieka koordynatora, instruktorów/animatorów
- ognisko z pieczeniem kiełbasek / grill
- Zawody narciarsko-snowboardowe z nagrodami
- fotorelacja z wyjazdu
- możliwość dofinansowania połowy kwoty do wyjazdu dla jednej osoby z każdej klasy (dla ucznia o trudnej sytuacji materialnej)
- korzystanie z systemu rezerwacyjnego ułatwiającego zapisy i kontakt uczestników, rodziców i nauczycieli z biurem podróży.

Cena nie zawiera:

- karnetu (1 dzień 4h 50 pln, 4-dniowy 330 pln = 380 pln gotówką)

Dodatkowo płatne, dla chętnych:
Basen w Kłodzku do wyboru i decyzji na miejscu - płatne w gotówce
Wypożyczenie kompletu sprzętu narciarsko-snowboardowego + 150 pln os./pobyt - do zaznaczenia w procesie rezerwacji
Możliwość wykupienia polisy od rezygnacji z imprezy turystycznej w razie np. nagłego zachorowania, urazu (TU Europa w kwocie 2,79% od ceny imprezy)

Opis

Jeśli chcesz wydrukować sobie ofertę, kliknij TUTAJ

Szkolenia i instruktorzy:
EHschool jest licencjonowaną szkołą snowboardu Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu oraz Szkołą Narciarską. Od wielu lat szkolimy w kraju i za granicą. Swoje pierwsze kroki w tej dyscyplinie postawisz pod okiem naszych instruktorów, którzy zapewnią Ci profesjonalny, bezpieczny start oraz naukę elementów jazdy technicznej, freestyle’owej i freeride’owej. Dzięki licencji SITS możemy szkolić w zakresie stopni sprawności snowboardowej, które potwierdzają umiejętności techniczne jazdy i są konieczne, by w przyszłość móc przystąpić do kursu na instruktora snowboardu SITS, zdobyć wymarzony zawód i dołączyć do naszej kadry szkoleniowej. Podczas wyjazdu możesz szkolić się na każdym poziomie zaawansowania na desce lub nartach w kameralnych grupach dopasowanych do poziomu zaawansowania. Proponujemy szkolenie narciarskie lub snowboardowe w zakresie rekreacji, podczas którego będziesz uczył się poprawnej techniki jazdy, elementów freestyle oraz techniki jazdy sportowej.
Szkolenie:
- 5 dniowe szkolenie z wykwalifikowaną kadrą EHschool
- videoanaliza techniki jazdy
- fotocoaching
- wykłady o tematyce snowboardowo-narciarskiej
- pokazy filmów szkoleniowych
- zajęcia równoważne

Dla uczestników do wyboru obowiązkowo szkolenie rekreacyjne snowboardowe lub narciarskie (w cenie wyjazdu)
Podczas rezerwacji będzie można wybrać rodzaj szkolenia (snowboard lub narty) i poziom zaawansowania (początkujący od zera, początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany)
Dzięki temu już przed wyjazdem wiemy ilu jest uczestników na danym poziomie i pod tym względem dobieramy instruktorów.
Przy jednej klasie będzie 4 instruktorów, przy 2 klasach 8 instruktorów, przy 3 klasach 12 instruktorów. Chyba, że będzie bardzo dużo osób początkujących wtedy zapewnimy większą ilość kadry, tak aby szkolenie było w kameralnych grupach, bezpieczne i każdy początkujący czuł się komfortowo.
Dla chętnych, którzy chcą otrzymać potwierdzenie umiejętności jazdy na desce proponujemy szkolenie na stopnie sprawności snowboardowej SITS z zakresu I, II i III poziomu, które kończy się egzaminem i wydaniem legitymacji Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu. Ważność legitymacji jest bezterminowa i upoważnia w przyszłości do udziału w kursach instruktorskich.
Ceny za uzyskane stopnie SITS w sezonie 2018/2019
- I stopień + 500 pln
- II stopień + 700 pln
- III stopień + 700 pln
Ceny dla uczniów biorących udział w Białej Szkole:
- I stopień + 150 pln
- II stopień + 350 pln
- III stopień + 450 pln
Wiecej o szkoleniach tutaj http://www.ehschool.pl/index.php/szkolenia/snowboard.html
lub pod nr tel 509 511 181 Michał Ackermann

Transport:
W trosce o bezpieczeństwo i wygodę naszych klientów współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami. Sindbad jest jedną z największych firm przewozowych w Europie, a w Polsce jest zdecydowanym liderem wśród przewoźników autokarowych, obsługując rocznie ponad milion pasażerów.


Zakwaterowanie
Ośrodek wypoczynkowy „Pod Dębem” **+SPA http://www.poddebem.info/Ośrodek Wypoczynkowy „Pod Dębem” oddaje do dyspozycji swych gości ponad 100 miejsc noclegowych. Do wyboru są pokoje 2, 3 i 4 osobowe.
Ośrodek posiada klasycznie urządzone pokoje z widokiem na góry, łazienką oraz telewizorem LCD. Niektóre pokoje mają dostęp do wspólnego tarasu.
W ośrodku Pod Dębem można zagrać w piłkarzyki. Goście mogą tu również korzystać z zadaszonego miejsca do grillowania oraz centrum SPA - jacuzzi i 2 sauny (2x podczas pobytu możliwość skorzystania ze SPA bezpłatnie).
Tu będziemy jeździć :
Zieleniec - To jeden z popularniejszych zimowych kurortów w Polsce. Bogata infrastruktura - 30 wyciągów o różnej długości i stopniu trudności przyciągają każdej zimy rzesze narciarzy. Część oświetlonych stoków oferuje również jazdy wieczorne i nocne (m.in. Bartuś, Gryglówka, Mieszko, Nartorama, Winterpol), dzięki czemu w sezonie można szusować między godz. 9 a 22.
Popularność wśród narciarzy potwierdzają rankingi, w których Zieleniec co roku zajmuje wysokie miejsca. Został też zaliczony do grona ośrodków 5-gwiazdkowych.
Odległość od miejsca zakwaterowania 20 km.

Terminy

Tego terminu nie można już zarezerwować!
Cena: 849 PLN
Uczestnicy: 60
Min. liczba osób: 50
Wolne miejsca: > 10
Zaliczka: 300,00 PLN

Plan wydarzenia

1 Dzień

- wyjazd w godzinach porannych - przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie - 17.30 obiadokolacja - 18.30 spotkanie organizacyjne, sprawdzenie sprzętu snowboardowo-narciarskiego, omówienie zasad bezpieczeństwa obowiązujących na stoku, omówienie regulaminu wyjazdu i regulaminu ośrodka - 19.00 zajęcia integracyjne w klasach prowadzone przez instruktorów - 21.30 przygotowanie się do ciszy nocnej - 22.00 cisza nocna

Kolejne dni (realizacja programu)

8.00 pobudka 9.00 śniadanie - 10.00 przejazd autokarem na stok. Podział wstępny na grupy szkoleniowe w zakresie nauka jazdy na nartach i snowboardzie (pierwszego dnia) Szkolenie narciarskie i snowboardowe z instruktorami. - 16.00 obiad - 16.30 - 17.15 relaks po obiedzie - 17.30 zajęcia programowe w grupach prowadzone przez instruktorów - animatorów* - 19.30 kolacja - 20.00 zajęcia programowe prowadzone przez instruktorów – animatorów* - 21.30 przygotowanie się do ciszy nocnej - 22.00 cisza nocna

Przedostatni dzień

zawody narciarskie i snowboardowe, wieczorem uroczyste zakończenie obozu, ogłoszenie wyników zawodów, rozdanie nagród.

Ostatni dzień

- 8.00 pobudka - 9.00 śniadanie - 10.00 wykwaterowanie - wyjazd z ośrodka - powrót pod szkołę w godzinach późno popołudniowych

Mapka

comments powered by Disqus