ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Na Fali Camp Sardynia 2018

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
ZAWIERA KURS / SZKOLENIE
<
CENA OD: 1690PLN/os Terminy i ceny
1690 PLN/os

Zapłać mniej
z kartą Sportoryko

Miejsce: Sardynia
Więcej wyjazdów do Sardynia
Strona WWW

forum wydarzenia

 Brak dyskusji

Lista miejsc
do wydarzenia

Zdjęcia

plakat_eh_SARDYNIA_2018_KITE

Relacje uczestników

Brak relacji

Filmy

Brak filmów

Stopień trudności:

stopień trudności średnia kondycja

Dla kogo:

dorośli i dziecitylko dorośli

Dojazd

własny

Zakwaterowanie:

apartament
- aneks kuchenny
- opieka rezydenta

Wyżywienie:

brak wyżywienia

plażazakwaterowanie przy plaży

spotkanie społecznościspotkanie lokalnej społeczności

Cena zawiera:

10 noclegów w apartamentach
Ubezpieczenie KL i NNW
Opieka koordynatorów na miejscu
Gry, zabawy, konkursy i wspólne imprezy na mieście
Składkę Ubezpiezeniowego Funduszu Gwarancyjnego (wg. Ustawy z dnia 22.07.2016)
Foto i Videorelacja
Zawody sportowe
Testy sprzętu renomowanych firm kite, wake

Cena nie zawiera:

Szkolenia,
Transportu,
Wyżywienia,
Ubezpieczenia wakeboardowego

Opis

Szczegóły na temat oferty znajdziesz na naszej stronie : http://www.ehschool.pl/index.php/Products/140/Na-fali-Camp-Sardynia2018.html

"Na fali" Sardynia Camp to wyjazd przeznaczony dla wszystkich miłośników sportów wodnych oraz tych którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z takimi dyscyplinami jak : kitesurfing, surfing czy windsurfing. Przyjazne wybrzeża Sardynii idealnie nadają się do nauki i doskonalenia umiejętności naszych ulubionych dyscyplin. To tutaj znajdziecie niezatłoczone plaże, płaską wodę oraz falę, które pozwolą Wam na wodne zabawy.
Sardynia to gwarancja wiatru i ciepłej słonecznej pogody, a przyjazne wrześniowe temperatury sprzyją naucę i pływaniu bez pianki :)
Porto Botte na Sardynii charakteryzuje się lazurową, płytką wodą, piaszczystą plażą oraz kierunkiem wiatru side-on shore, który jest idealny do kitesurfingu i windsurfingu. Dzięki termice oraz efektowi dyszy, spot Porto Botte zapewnia codziennie dobre warunki wiatrowe do uprawiania kitesurfingu. Statystyka mówi, że na spocie wieje 70% dni w miesiącu. W bezwietrzne dni możesz popływać na Wakeboardzie zarówno na wyciągu 2.0 oraz za motorówką.
Znajdziesz też tu zacienioną strefe chill out, w którym można odpocząć od słońca. Jest tam również jednostka pływająca -RESCUE, która zadba o twoje bezpieczeństwo na wodzie.


Porto Botte jest również idealnym miejscem dla windsurfingu jak i do doskonalenia swoich umiejętności ślizgowych. Jest to świetne miejsce do treningu slalomowego, racingowego czy też freestylu. Panujące na wodzie zawsze dobre warunki wiatrowe powinni zadowolić zgłodniałych ślizgu windsurferów a lightwindowe poranki są idealne do szkolenia osób początkujących.

Wakeboarding to wspaniała zabawa ze znajomymi na łodzi ale również bardzo dobry trening do zdobycia kontroli nad deską. Sama jazda na desce jest praktycznie taka sama jak jazda na kite, dlatego wakeboarding stanowi świetne uzupełnienie również w treningu kite’owym.
W szkole jest do dyspozycji specjalnie przygotowana łódź do ciągnięcia wakeboardzisty lub np pompowanego koła.
System szkoleniowy jest bardzo progresywny. Zaczynamy od teorii na plaży, następnie uczymy startów z wody na krótkiej linie i małej, bezpiecznej prędkości. Gdy kursant robi progres i zaczyna czuć się pewnie, stopniowo wydłużamy line i zwiększamy prędkość.
Sardynia to idealne miejsce do uprawiania surfingu. Miłośnicy fali znajdą tu spoty surfingowe zarówno do nauki i stawiania pierwszych kroków jak i dla zaawansowanych riderów.
W wolnych chwilach warto zobaczyć w okolicy piękne plaże, klify lub wybrać się na przejażdżkę rowerową.
Miejsca które warto odwiedzić:
Porto Pino - piękne plaże, wydmy, skoki do wody z klifów to tylko niektóre atrakcje jakie czekaja na Was w tym miejscu.
Sant'Antioco - ok 20km od naszej bazy - przyjemne rybackie miasteczko z wąskimi krętymi uliczkami i najlepszymi lodami domowej roboty w okolicy.
Calassetta - ok 30km - Mała wioska nad morzem, charakteryzuje się starymi, białymi domkami - stąd można się wybrać promem na wulkaniczna wyspę San Pietro (Św. Piotra) do miasteczka Carloforte najbardziej popularnego miejsca wśród turystów i potrzuć siły natury.
Porto Flavia w Masui - jedyny w swoim rodzaju port zbudowany w skale.
Nebida - w okolicy piękne plaże, super szlaki piesze, taras widokowy i wiele innych atrakcji.
Szczegóły na temat zakwaterowania i programu znajdziesz na naszej stronie : http://www.ehschool.pl/index.php/Products/140/Na-fali-Camp-Sardynia2018.html

Terminy

Tego terminu nie można już zarezerwować!
Cena: 1690 PLN
Uczestnicy: 15
Min. liczba osób: 10
Wolne miejsca: > 10
Zaliczka: 490,10 PLN

Mapka

comments powered by Disqus