ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Bike Camp Les2Alpes 2018

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
ZAWIERA KURS / SZKOLENIE
<
CENA OD: 1890PLN/os Terminy i ceny
1890 PLN/os

Zapłać mniej
z kartą Sportoryko

Miejsce: Les2Alpes
Więcej wyjazdów do Les2Alpes
Strona WWW

forum wydarzenia

 Brak dyskusji

Lista miejsc
do wydarzenia

Zdjęcia

plakat_eh_LES2ALPES_2018_ROWERY

Relacje uczestników

Brak relacji

Filmy

Brak filmów

Stopień trudności:

stopień trudności średnia kondycja

Dla kogo:

dorośli i dziecitylko dorośli

Dojazd

autobusem

Zakwaterowanie:

pensjonat
- aneks kuchenny

Wyżywienie:

brak wyżywienia

Opis

Wyprawa rowerowa w Les2Alpes to bardzo popularny sposób na spędzenie aktywnych wakacji. Les Deux Alpes w ostatnim czasie stało się popularnym miejscem do jazdy na rowerze górskim. Jest to miejsce z ogromną mieszanką różnych stopniowanych szlaków, dające szansę nowicjuszom i zawodowcom na przetestowanie swoich umiejętności. Przechodząc z wysokości 3200 metrów do 960 metrów za jednym zamachem czyni go jednym z największych parków rowerowych w Alpach!
Legendarne miejscePośród nietkniętego środowiska naturalnego i idealnie zaprojektowanych ścieżek, wyprawa rowerowa w Les2Alpes jest już legendą kolarstwa górskiego. Dzięki wielu różnym trasom i supernowoczesnemu wyciągowi krzesełkowemu, sektor Le Diable oferuje obwody i moduły dostosowane do wszystkich poziomów. Doświadczeni i odważniejsi jeźdźcy pokochają zapierający dech w piersiach Fury, tor wyścigowy i słynną trasę narciarską Venosc.
Les Deux Alpes Bike Park w liczbach:
4 sektory: VALLEE BLANCHE, JANDRI, LE DIABLE i VENOSC,[/li]6 wyciągów narciarskich,[/li]91 km tras, 8 620 metrów łącznego spadku pionowego między 3200 a 900 metrów i 635 metrów połączonego wznoszenia pionowego,[/li]22 trasy zjazdowe, w tym 2 zielone, 8 niebieskich, 8 czerwonych i 4 czarne z 1 elitarnym szlakiem "la Fury",[/li]5 tras enduro i 2 trasy biegowe,[/li]1 dedykowana strona dla początkujących: VALLEE BLANCHE, z zielonymi trasami i warsztatami odkrywania rowerów górskich (park obsługi),[/li]Jedna zupełnie nowa strefa wideo na zboczu Les Lutins,[/li]Jedna strefa PUMP TRACK,[/li][/ul]4 stacje mycia rowerów: Vallée Blanche, Diable, Venosc i ośrodek wypoczynkowy.

Terminy

Tego terminu nie można już zarezerwować!
Cena: 1890 PLN
Uczestnicy: 20
Min. liczba osób: 20
Wolne miejsca: > 10
Zaliczka: 548,10 PLN

Mapka

comments powered by Disqus