ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Wycieczka integracyjna "Opolskie jakiego nie znamy"

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
CENA OD: 383PLN/os Terminy i ceny
Miejsce: Opole
Więcej wyjazdów do Opole
Strona WWW

Uczestnicy

justa24

justa24

Piekary Śląskie, Polska
Wiek: 41

forum wydarzenia

 Brak dyskusji

Lista miejsc
do wydarzenia

Zdjęcia

Brak zdjęć

Relacje uczestników

Brak relacji

Filmy

Brak filmów

Dojazd

autobusem

Cena zawiera:

transport autokarem
2 x nocleg w Ośrodku wypoczynkowym nad jeziorem Turawskim
wyżywienie: 2 x śniadanie w formie bufetu, 2 x kolacja, 2 x obiad, ognisko z kiełbaskami na przystani kajakowej
ubezpieczenie NNW
program rekreacyjno-sportowy zorganizowany przez instruktorów-koordynatorów EHschool :
spływ kajakami 2 osobowymi (+kamizelki)
turniej - bumper ball - 1h
mini turnieje sportowe na boisku (siatkówka plażowa/piłka nożna lub inne gry, konkursy, zabawy)
korzystanie z atrakcji na terenie przystani i ośrodka noclegowego
wstęp do Muzeum Polskiej Piosenki oraz na Wieżę Piastowską w Opolu
fotorelacja z wyjazdu

Opis

Wycieczka integracyjna - Opolskie jakiego nie znamy
organizator: Travel with extreme Homies – Biuro Podróży & EHschool - Szkoła Sportów Extremalnych
www.ehschool.pl / https://www.facebook.com/extreme.homies/

Cena zawiera:
transport autokarem
2 x nocleg w Ośrodku wypoczynkowym nad jeziorem Turawskim
wyżywienie: 2 x śniadanie w formie bufetu, 2 x kolacja, 2 x obiad, ognisko z kiełbaskami na przystani kajakowej
ubezpieczenie NNW
program rekreacyjno-sportowy zorganizowany przez instruktorów-koordynatorów EHschool (szczegółowe info poniżej w ofercie):
spływ kajakami 2 osobowymi (+kamizelki)
turniej - bumper ball - 1h
mini turnieje sportowe na boisku (siatkówka plażowa/piłka nożna lub inne gry, konkursy, zabawy)
korzystanie z atrakcji na terenie przystani i ośrodka noclegowego
wstęp do Muzeum Polskiej Piosenki oraz na Wieżę Piastowską w Opolu
fotorelacja z wyjazdu
Serwis sms - powiadamianie na bieżąco uczestników wyjazdu o planowanych atrakcjach.
Opcje dodatkowe:
-rejs statkiem Opolanin po Odrze w Opolu - 15pln/os - tylko w miarę dostępności
-paintball na terenie przystani kajakowej
Zakwaterowanie:
Ośrodek położony jest na terenie wysokopiennych lasów nad brzegiem Dużego Jeziora Turawskiego.
Piętrowy hotel , oferuje pokoje 2- i 3-osobowe z możliwością dostawki. Wszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV. Część pokoi z balkonami.
Na gości czeka basen zewnętrzny (10x5) oraz leżaki sprzyjające odpoczynkowi. Na terenie ośrodka znajdują się również boisko do siatkówki, cymbergaj oraz piłkarzyki.
Pokoje:


Na terenie przystani kajakowej:
Atrakcje na terenie przystani kajakowej
rozgrywki w Paintball / mini turniej piłki nożnej
[/li]rozgrywki w Bumper Ball/mini turniej siatkówki plażowej
[/li][/ul]Spływ kajakowy - odbywa się rzeką Mała Panew. Średni poziom wody w Małej Panwii to 50 cm ( po kolana ), jest płytko a zatem bezpiecznie, to idealna rzeka dla rodzin z dziećmi, wycieczek szkolnych oraz dla organizowania różnego rodzaju imprez integracyjnych.
Zwalone drzewa, czy mielizny dodają uroku rzece. Nie dość, że są atrakcyjnymi przeszkodami w trakcie spływu, to umilają wzrok pięknymi widokami. Sposób na ich pokonanie z uniknięciem kąpieli jest prosty: przede wszystkim zachować spokój. Koordynacja w kajaku jest bardzo ważna, sternik- osoba siedząca z tyłu- kieruje kajakiem, natomiast siedzący z przodu powinien mieć czujne oko i nadawać kierunek. Ważna jest więc współpraca. Przy mijaniu przeszkód nie należy przechylać się na boki. Aby uniknąć osadzenia na mieliźnie i związanej z tym konieczności wyjścia z kajaka, należy obserwować rzekę i przepływać w jej ciemniejszych miejscach. W nurcie możemy trafić również na przeszkody podwodne, np. kamienie, a dostrzec je można jedynie przez zafalowaną wodę.Bumper Ball - To zastosowanie popularnych kul sferycznych zwanych Zorbami, ale do nowych kul nie wchodzi się w całości i nie czeka co zrobi z nami tocząca się kula.
Bumper Ball zostały tak skonstruowane, żeby uwolnić nogi człowieka i dać mu możliwość samodzielnego poruszania się. Co daje możliwość wykonywania przeróżnych akrobacji, zderzania się z innymi uczestnikami gry, oraz odbijania się od podłoża czy też ścian. Kule wyposażone są w regulowane szelki dające stabilizację tułowia, jak i w uchwyty które dodatkowo pomagają kontrolować kulę.Paintball - militarna gra zespołowa zapewniająca dużo adrenaliny i jeszcze więcej ruchu na świeżym powietrzu.W paintballu nie trzeba być bohaterem kina akcji. Nie ma większego znaczenia siła, wiek, płeć ani wykonywany zawód. Ważna jest inteligencja, spryt i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji w dynamicznie zmieniających się warunkach pola walki.
OPOLE
Opole jest ładnym, historycznym miastem z piękną Starówką i okazałym ratuszem, którego lokacji na początku XIII wieku dokonał książę Kazimierz I z linii Piastów Opolskich, zwany Ojcem miasta Opola.
Warto przejść się nad Młynówkę, przy ulicy Piastowskiej, by zobaczyć słynną Wenecję Opolską - rząd kolorowych kamieniczek odbijających się efektownie w tafli wody. Ciekawa jest Wyspa Pasieka z Wieżą Piastowską, nowym Muzeum Festiwalu Piosenki Polskiej czy Stawem Zamkowym.
Wieża Piastowska – pozostałość po nieistniejącym dziś Zamku Piastowskim, zlokalizowanym na odrzańskiej wyspie Pasiece, w części zwanej Ostrówkiem. Należy do najstarszych w kraju zabytków architektury obronnej, pełni też rolę symbolu Opola i województwa opolskiego.
Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu – muzeum działające jako samorządowa instytucja kultury miasta Opole, założone w 2007 roku. Prowadzi działalność polegającą na gromadzeniu, katalogowaniu, konserwowaniu i udostępnianiu zbiorów dotyczących polskiej piosenki. Muzeum Polskiej Piosenki jest jedyną instytucją w Polsce, której głównym celem jest utworzenie centrum informacji na temat polskiej piosenki, a także ochrona jej dorobku
FONTANNA - Multimedialna fontanna w Opolu powstała w 2013 r. na terenie stawu zwanego Zamkowym lub Barlickiego. Staw ten jest bowiem pozostałością fosy zamkowej i leży przy ul. Barlickiego. Już przed wojną wykorzystywany był na cele rekreacyjne. Fontanna posiada 33 dysze, z których woda tryska na wysokość do 15 m. Pokazy specjalne fontanny łączące światło z polską muzyką rozrywkową (m.in. Grechuta, Zaucha, Brathanki) odbywają się codziennie od maja, 3 razy w ciągu dnia, o godzinie 12:00 (bez światła), 18:30, 21:30.
Terminy

Tego terminu nie można już zarezerwować!
Cena: 383 PLN
Uczestnicy: 25
Wolne miejsca: 6
Zaliczka: 100,00 PLN

Mapka

comments powered by Disqus