ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Biała Szkoła Zieleniec LO Czacki 2018

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
ZAWIERA KURS / SZKOLENIE
CENA OD: 759PLN/os Terminy i ceny
Miejsce: Zieleniec
Więcej wyjazdów do Zieleniec
Strona WWW

Uczestnicy

jerr@interia.pl

jerr@interia.pl

Warszawa, Polska
Wiek: 48

OLAF

OLAF

Warszawa, Polska
Wiek: 47

Krzysztof Wojciechowski

Krzysztof Wojciechowski

Józefosław, Polska
Wiek: 53

ASW

ASW

Warszawa, Polska
Wiek: 118

pdzwonek

pdzwonek

Warszawa, Polska
Wiek: 44

Marek Drągowski

Marek Drągowski

Warszawa, Polska
Wiek: 53

juli01

juli01

Piaseczno, Polska
Wiek: 49

Dywizjon 303

Dywizjon 303

Dziekanów Polski, Polska
Wiek: 44

wogat

wogat

WARSZAWA, Polska
Wiek: 46

i.k@autograf.pl

i.k@autograf.pl

Warszawa, Polska
Wiek: 52

jamaite

jamaite

Kiełpin, Polska
Wiek: 47

a.filocha

a.filocha

Warszawa, Polska
Wiek: 45

achytla

achytla

Warszawa, Polska
Wiek: 45

RADEK72

RADEK72

JAKTORÓW, Polska
Wiek: 46

JanSosnowski

JanSosnowski

Warszawa, Polska
Wiek: 48

bercken

bercken

Warszawa-Wesoła, Polska
Wiek: 50

arek@ciesielski.net.pl

arek@ciesielski.net.pl

Warszawa, Polska
Wiek: 43

zawanna

zawanna

Warszawa, Polska
Wiek: 45

forum wydarzenia

 Brak dyskusji

Lista miejsc
do wydarzenia

Zdjęcia

bialesykolz_EH_2016_460x228_yieleniec

Relacje uczestników

Brak relacji

Filmy

Brak filmów

Dojazd

autobusem

Zakwaterowanie:

ośrodek wypoczynkowy

Wyżywienie:

FB (3 posiłki)

Cena zawiera:

Cena zawiera :
* Przejazd autokarem * 6 dniowy pobyt z wyżywieniem * Ubezpieczenie NNW + narciarskie * Opieka kadry instruktorsko-wychowawczej, animatorów * Całodzienne szkolenie narciarsko-snowboardowe * Ćwiczenia równoważne na specjalnych przyrządach * Wieczorne wykłady, wideo analiza * Ognisko z pieczeniem kiełbasek / grill * Dyskoteka * Gry i zabawy * Pokazy filmów * Zawody narciarsko-snowboardowe z nagrodami

Cena nie zawiera:

-Wypożyczenie kompletu sprzętu narciarsko-snowboardowego 130 pln, polisy od rezygnacji z imprezy turystycznej w razie np. nagłego zachorowania

Opis

Ośrodek wypoczynkowy „Pod Dębem” 10 km od Zieleńca http://www.poddebem.info/
Ośrodek Wypoczynkowy „Pod Dębem” oddaje do dyspozycji swych gości niemal 100 miejsc noclegowych. Do wyboru są pokoje 2, 3 i 4 osobowe.
Sezon narciarski jest tu jednym z dłuższych w Polsce, a to za sprawą specyficznego alpejskiego mikroklimatu oraz północnego nachylenia stoków.
To dzięki nim do Wójtowic ściągają rzesze miłośników sportów zimowych - bliskie sąsiedztwo Zieleńca (15 km) oraz czeskich wyciągów stanowią niezaprzeczalne
Zieleniec To jeden z popularniejszych zimowych kurortów w Polsce. Liczne wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, szkółki i instruktorzy, a przede wszystkim 30 wyciągów o różnej długości i stopniu trudności przyciągają każdej zimy rzesze narciarzy. Część oświetlonych stoków oferuje również jazdy wieczorne i nocne (m.in. Bartuś, Gryglówka, Mieszko, Nartorama, Winterpol), dzięki czemu w sezonie można szusować między godz. 9 a 22.
Popularność wśród narciarzy potwierdzają rankingi, w których Zieleniec co roku zajmuje wysokie miejsca. W jednym z ostatnich zajął wysokie 4. miejsce w rankingu najlepszych ośrodków narciarskich 2012 na Onet.pl. Został też zaliczony do grona ośrodków 5-gwiazdkowych.
W cenie zawiera się:
transport autokarem oraz dojazdy na stoki + auto osobowe na miejscu w razie konieczności np. skorzystania z usług medycznych
[/li]nocleg w komfortowych warunkach
[/li]całodzienne wyżywienie - 4 posiłki - śniadanie i kolacja w formie bufetu szwedzkiego, obiad i podwieczorek, pierwsze świadczenie - obiadokolacja, ostatnie - śniadanie w dniu wyjazdu).
[/li]ubezpieczenie NNW i SKI
[/li]5 dniowe - szkolenie narciarsko - snowboardowe na każdym poziomie zaawansowania prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów w małych grupach
[/li]opieka koordynatora, instruktorów/animatorów – zajęcia na stoku i zajęcia popołudniowe oraz wieczorne - wykłady, wideoanaliza techniki jazdy, dyskoteka, ćwiczenia równoważne na specjalnych przyrządach - Trickboard, Gyroboard, pokazy filmów extremalnych narciarskich i snowboardowych
[/li]Ognisko z pieczeniem kiełbasek / grill
[/li]Zawody narciarsko-snowboardowe z nagrodami
[/li]fotorelacja z wyjazdu
[/li]możliwość dofinansowania połowy kwoty do wyjazdu dla jednej osoby z każdej klasy (dla ucznia o trudnej sytuacji materialnej)
[/li]korzystanie z systemu rezerwacyjnego ułatwiającego zapisy i kontakt uczestników, rodziców i nauczycieli z biurem podróży.
[/li][/ul]Dodatkowo płatne, dla chętnych:
Basen w Kłodzku lub na Podhalu do wyboru i decyzji na miejscu - płatne w gotówce
[/li]Lodowisko na Podhalu (dla chętnych) około 7 pln wstęp + 7 pln wypożyczenie łyżew (płatne gotówką)
[/li]Wypożyczenie kompletu sprzętu narciarsko-snowboardowego + 130 pln os./pobyt - do zaznaczenia w procesie rezerwacji
[/li]Możliwość wykupienia polisy od rezygnacji z imprezy turystycznej w razie np. nagłego zachorowania, urazu (TU Europa w kwocie 2,79% od ceny imprezy)
[/li][/ul]
Zobacz jak uczniowie bawili się z Nami na Białej Szkole w 2017 :)
Galeria 1 Galeria 2 FILM

Ramowy plan wyjazdu
1 dzień
wyjazd w godzinach porannych
[/li]przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie
[/li]17.30 obiadokolacja
[/li]18.30 spotkanie organizacyjne, sprawdzenie sprzętu snowboardowo-narciarskiego, omówienie zasad bezpieczeństwa obowiązujących na stoku, omówienie regulaminu wyjazdu i regulaminu ośrodka
[/li]19.00 zajęcia integracyjne w klasach prowadzone przez instruktorów
[/li]21.30 przygotowanie się do ciszy nocnej
[/li]22.00 cisza nocna
[/li][/ul]Kolejne dni (realizacja programu)
8.00 pobudka
[/li]9.00 śniadanie
[/li]10.00 przejazd autokarem na stok. Podział wstępny na grupy szkoleniowe w zakresie nauka jazdy na nartach i snowboardzie (pierwszego dnia) Szkolenie narciarskie i snowboardowe z instruktorami.
[/li]16.00 obiad
[/li]16.30 - 17.15 relaks po obiedzie
[/li]17.30 zajęcia programowe w grupach prowadzone przez instruktorów - animatorów*
[/li]19.30 kolacja
[/li]20.00 zajęcia programowe prowadzone przez instruktorów – animatorów*
[/li]21.30 przygotowanie się do ciszy nocnej
[/li]22.00 cisza nocna
[/li][/ul]Przedostatni dzień: zawody narciarskie i snowboardowe, wieczorem uroczyste zakończenie obozu, ogłoszenie wyników zawodów, rozdanie nagród.
Ostatni dzień
8.00 pobudka
[/li]9.00 śniadanie
[/li]10.00 wykwaterowanie
[/li]wyjazd z ośrodka
[/li]powrót pod szkołę w godzinach późno popołudniowych
[/li][/ul]*Zajęcia programowe:
videoanaliza techniki jazdy, fotocoaching, wykłady (zasady bezpieczeństwa na stoku, wykład o sprzęcie), pokazy filmów szkoleniowych, zajęcia równoważne, wieczór gier i zabaw, dyskoteka
Szkolenia i instruktorzy:
EHschool jest licencjonowaną szkołą snowboardu Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu oraz Szkołą Narciarską. Od wielu lat szkolimy w kraju i za granicą. Swoje pierwsze kroki w tej dyscyplinie postawisz pod okiem naszych instruktorów, którzy zapewnią Ci profesjonalny, bezpieczny start oraz naukę elementów jazdy technicznej, freestyle’owej i freeride’owej. Dzięki licencji SITS możemy szkolić w zakresie stopni sprawności snowboardowej, które potwierdzają umiejętności techniczne jazdy i są konieczne, by w przyszłość móc przystąpić do kursu na instruktora snowboardu SITS, zdobyć wymarzony zawód i dołączyć do naszej kadry szkoleniowej. Podczas wyjazdu możesz szkolić się na każdym poziomie zaawansowania na desce lub nartach w kameralnych grupach dopasowanych do poziomu zaawansowania. Proponujemy szkolenie narciarskie lub snowboardowe w zakresie rekreacji, podczas którego będziesz uczył się poprawnej techniki jazdy, elementów freestyle oraz techniki jazdy sportowej.
Szkolenie:
- 5 dniowe szkolenie z wykwalifikowaną kadrą EHschool
- videoanaliza techniki jazdy
- fotocoaching
- wykłady o tematyce snowboardowo-narciarskiej
- pokazy filmów szkoleniowych
- zajęcia równoważne

Dla uczestników do wyboru obowiązkowo szkolenie rekreacyjne snowboardowe lub narciarskie (w cenie wyjazdu)
Podczas rezerwacji będzie można wybrać rodzaj szkolenia (snowboard lub narty) i poziom zaawansowania (początkujący od zera, początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany)
Dzięki temu już przed wyjazdem wiemy ilu jest uczestników na danym poziomie i pod tym względem dobieramy instruktorów.


Przy jednej klasie będzie 4 instruktorów, przy 2 klasach 8 instruktorów, przy 3 klasach 12 instruktorów. Chyba, że będzie bardzo dużo osób początkujących wtedy zapewnimy większą ilość kadry, tak aby szkolenie było w kameralnych grupach, bezpieczne i każdy początkujący czuł się komfortowo.
Dla chętnych, którzy chcą otrzymać potwierdzenie umiejętności jazdy na desce proponujemy szkolenie na stopnie sprawności snowboardowej SITS z zakresu I, II i III poziomu, które kończy się egzaminem i wydaniem legitymacji Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu. Ważność legitymacji jest bezterminowa i upoważnia w przyszłości do udziału w kursach instruktorskich.
Ceny za uzyskane stopnie SITS w sezonie 2017/2018
- I stopień + 500 pln
- II stopień + 600 pln
- III stopień + 700 pln
Ceny dla uczniów biorących udział w Białej Szkole:
- I stopień + 150 pln
- II stopień + 350 pln
- III stopień + 450 pln
Wiecej o szkoleniach tutaj http://www.ehschool.pl/index.php/szkolenia/snowboard.html
lub pod nr tel 509 511 181 Michał Ackermann


Transport:
W trosce o bezpieczeństwo i wygodę naszych klientów współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami. Sindbad jest jedną z największych firm przewozowych w Europie, a w Polsce jest zdecydowanym liderem wśród przewoźników autokarowych, obsługując rocznie ponad milion pasażerów.
Tu będziemy jeździć :
Zieleniec - To jeden z popularniejszych zimowych kurortów w Polsce. Bogata infrastruktura - 30 wyciągów o różnej długości i stopniu trudności przyciągają każdej zimy rzesze narciarzy. Część oświetlonych stoków oferuje również jazdy wieczorne i nocne (m.in. Bartuś, Gryglówka, Mieszko, Nartorama, Winterpol), dzięki czemu w sezonie można szusować między godz. 9 a 22.
Popularność wśród narciarzy potwierdzają rankingi, w których Zieleniec co roku zajmuje wysokie miejsca. Został też zaliczony do grona ośrodków 5-gwiazdkowych.

Odległość od miejsca zakwaterowania 20 km.

Terminy

Tego terminu nie można już zarezerwować!
Cena: 759 PLN
Uczestnicy: 96
Min. liczba osób: 90
Wolne miejsca: 8
Zaliczka: 300,00 PLN

Mapka

comments powered by Disqus