ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Freestyle Camp Verbier

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
ZAWIERA KURS / SZKOLENIE
CENA OD: 1990PLN/os Terminy i ceny
1990 PLN/os

Zapłać mniej
z kartą Sportoryko

Miejsce: Verbier
Więcej wyjazdów do Verbier
Strona WWW

forum wydarzenia

 Brak dyskusji

Lista miejsc
do wydarzenia

Zdjęcia

plakat_eh_winter_freestzle_sywajcaria_2018

Relacje uczestników

Brak relacji

Filmy

Brak filmów

Stopień trudności:

stopień trudności średnia kondycja

Dla kogo:

dorośli i dziecidorośli z dziećmi

Dojazd

własny, autobusem

250 pln zniżki za dojazd własny

Zakwaterowanie:

apartament
- aneks kuchenny
- basen
- opieka rezydenta

Wyżywienie:

brak wyżywienia

luksusluksus

Cena zawiera:

7 noclegów w rezydencji 4****
* 6-dniowy karnet narciarski
* ubezpieczenie KL, NNW, bagaż podróżny na czas pobytu i podróży
* dojazd autokarem z Krakowa, Katowic i Wrocławia
bielizna pościelowa i ręczniki
* opiekę pilota na czas przejazdu i rezydenta na miejscu
* snowboardowo-narciarskie warsztaty freestylowe
* fotorelację
* pakiet gadżetów od EHschool

Cena nie zawiera:

taksy klimatycznej (18 CHF/tydzień za osobę) Obowiązkowe - płatne w gotówce w autokarze
* kaucji zwrotnej 450 CHF za apartament. Obowiązkowe - płatne w gotówce, około 75 CHF za osobę w apartamencie
* dopłaty za dojazdy z innych miast
* wyżywienia
* ubezpieczenia Ski/Snb (69 pln/119 pln)
* składki Ubezpiezeniowego Funduszu Gwarancyjnego 10pln

Opis

Szczegółowe informacje na temat wyjazdu znajdziesz na naszej stronie http://www.ehschool.pl/index.php/Products/118/Freestyle-Camp-Verbier-2018.html
Verbier - 4 doliny to jeden z największych ośrodków narciarskich na świecie, w Szwajcarii nie ustępuje żadnemu: 92 wyciągi i 412 km doskonale przygotowanych tras (ponad 70 proc. sztucznie dośnieżanych), większość na wysokości ok. 1700 m n.p.m. W dodatku wszystkie są ze sobą połączone i by korzystać z nich, wystarczy jeden karnet. Najwyższą stację kolejki zainstalowano na szczycie majestatycznego Mont-Fort, na wysokości 3330 m! Dni słonecznych jest tyle, co na Riwierze Francuskiej, a temperatury wręcz idealne do jazdy.
Jako zimowa stolica sportu, kurort narciarski Verbier - 4 Vallees, oferuję aktywności sportowe i rozrywkę dla każdego. Wszyscy odwiedzający to miejsce turyści, niezależnie od ich poziomu sportowego, mogą w pełni skorzystać z tego co oferują nam piękne alpejskie szczyty i śnieg. Z całą pewnością, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Tereny narciarskie, przewidziane są zarówno dla osób początkujących jak i dla zaawansowanych narciarzy, do ich dyspozycji jest aż 412 km tras.

W największym w Szwajcarii ośrodku narciarskim, również adepci freeride’u mogą zdobywać nowe umiejętności i praktykować swój sport w pełni bezpiecznie, dzięki oznakowanym i monitorowanym terenom freeride’owym. Verbier uznawane jest za mekkę freeride’u.
Od 21 lat organizowane są tu legendarne zawody Verbier Extreme, które odbywają się na majestatycznej ścianie „Bec de Rosses” w samym sercu ośrodka. Zawody te to jednocześnie finałowy przystanek freeride’owych mistrzostw świata - Freeride World Tour.
VERBIER W LICZBACH:
Trasy narciarskie: 412 km
46 tras niebieskich
68 tras czerwonych
12 tras czarnych
Wyciągi: 92 instalacji
Freeride: 18 specjalnych stref
Freestyle: 4 snowparki
1x ski/snb cross
1x Audi funslope
Resort Verbier - 4 Vallees - to największy teren narciarski w Szwajcarii, łączący ze sobą ośrodki takie jak: Verbier, La Tzoumaz i Bruson oraz Nendaz, Veysonnaz i Thyon. Szczyt Mont-Fort to najwyższy punkt całego ośrodka, znajdujemy się tam na wysokości 3330 m.n.p.m, skąd rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na ponad 110 szczytów, w tym ponad 40 4-tysięczników, gdzie najpiękniejsze i najbardziej znane z nich to słynny Matterhorn czy masyw Mont-Blanc.
Niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju przeżycia oferują nam takie rozrywki jak lot na paralotni czy powożenie psim zaprzęgiem. Rozrywki sprzyjające kontemplacji i bezpośredniemu obcowaniu z piękną naturą to na przykład: wycieczki na rakietach śnieżnych czy zdobywanie mniej dostępnych terenów górskich podczas wypraw na „fokach”. Wszystko to dostępne jest dla każdego, cały sprzęt udostępniany jest na miejscu.

SNOWPARK
Położony na wysokości 2250 m.n.p.m. W snowparku Verbier znajduję się mnóstwo zróżnicowanych przeszkód (skocznie, boxy, raile, big air poducha). Dzięki swojemu położeniu, gwarantowana jest tam zawsze wystarczająca ilość i świetna jakość śniegu oraz pełne nasłonecznienie. Snowpark przewidziany jest dla narciarzy i snowboardzistów na każdym poziomie zaawansowania. Bezpieczeństwo zagwarantowane jest dzięki profesjonalnemu, codziennemu przygotowaniu przez „shaperów”.
Dla stuprocentowej satysfakcji, snowpark oferuje: 2 obszary dla początkujących i zaawansowanych, 5 zróżnicowanych linii 1 „poducha” big air bag, idealna okazja dla osób chcących spróbować swoich sił i poczuć wiatr we włosach z miękkim lądowaniem, jak i zarówno dla zaawansowanych riderów, którzy chcą spróbować lub nauczyć się nowych trików. Big Air Bag Park,połozony jest tuż przy restauracji Chalet Carlsberg. Poza nim w Czterech Dolinach są cztery inne ogromne snowparki.
AUDI QUATTRO FUNSLOPE
Obok snowparku znajdziemy kolejną atrakcję - Audi quattro Funslope wypełniony wirażami, małymi skoczniami, tunelami a do przejechania jest nawet wielki 10-cio metrowy ślimak (dwupiętrowy zakręt 360st.), całość to aż 400 metrów zabawy. Istnieje również możliwość nagrywania przejazdów za pomocą drona, co może być świetną pamiątką z wyjazdu.
AUDI SKICROSS
Audi Skicross Park to propozycja świetnej zabawy nie tylko dla rodzin, zorganizowanych grup i zawodników jako alternatywa dla klasycznej jazdy na
stoku, ale również niepowtarzalna okazja do treningu i doskonalenia swojej jazdy na nartach i techniki dzięki trasie wypełnionej różnorodnymi elementami. W ramach całej strefy mamy do dyspozycji również odcinek trasy z profesjonalnym pomiarem czasu.

Szczegółowe informacje na temat programu, zakwaterowaniu, szkolenia, transportu znajdziecie na naszej stronie http://www.ehschool.pl/index.php/Products/118/Freestyle-Camp-Verbier-2018.html

Terminy

Tego terminu nie można już zarezerwować!
Cena: 1990 PLN
Uczestnicy: 44
Min. liczba osób: 30
Wolne miejsca: > 10
Zaliczka: 577,10 PLN

Mapka

comments powered by Disqus