ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

ZZ STARE !!! FERIE W LES DEUX ALPES

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
<
CENA OD: 2190PLN/os Terminy i ceny
Miejsce: Les 2 alpes/Les Deux Alpes
Więcej wyjazdów do Les 2 alpes/Les Deux Alpes
Strona WWW

forum wydarzenia

 Brak dyskusji

Zdjęcia

deux-alpes-panorama-resort1 Les-Deux-Alpes residence-maeva-la-muzelle_0 residence-maeva-la-muzelle_2 living-area

Relacje uczestników

Brak relacji

Filmy

Brak filmów

Dojazd

autobusem

Katowice ( + 0 zł)
Wrocław ( + 0 zł)
Kraków ( + 80 zł)
Lublin ( + 150 zł)
Warszawa ( + 150 zł)
Piotrków Trybunalski ( + 110 zł)
Częstochowa ( + 90 zł)

wyjazd autokarem w piątek, powrót w niedzielę !

Zakwaterowanie:


- opieka rezydenta

Wyżywienie:

brak wyżywienia

Atrakcje:

Stacja Les2Alpes proponuje wiele atrakcji po narciarskim szaleństwie, m.in. wycieczki na rakietach śnieżnych, przejażdżki skuterem śnieżnym, lodowisko, paralotnie i latanie na lotni z nartami, wspinaczkę po sztucznej ścianie, zjazdy z pochodniami oraz zwiedzanie jaskini lodowej. Dla osób żądnych wieczornych rozrywek polecamy dyskoteki, kawiarnie, bary, restauracje oraz liczne butiki.

Cena zawiera:

transport ( zależnie od wybranej opcji )
7 noclegów
6-dniowy karnet narciarski
testy sprzętu zimowego renomowanych marek
ubezpieczenie KL i NNW na czas pobytu i podróży (za wyjątkiem dojazdu własnego)
opiekę pilota
podatek VAT

Cena nie zawiera:

ubezp. Ski (możliwość wykupienia poprzez biuro + 50pln)
wyżywienia
kaucji zwrotnej w wysokości 60 EUR za osobę/tydzień (płatne na miejscu gotówką)
pościeli i ręczników (dopłata 12 EUR za wypożyczenie pościeli i 6 EUR za wypożyczenie ręczników lub we własnym zakresie)
sprzątania (dopłata na miejscu 50 EUR/apartament lub sprzątanie we własnym zakresie)
obowiązkowej taksy klimatycznej 10 euro/tydzień
środków higienicznych i czystości

Opis

Region narciarski usytuowany w punkcie zetknięcia się Alp Północnych z Południowymi, w sercu Masywu Oisans i u wrót Parku Narodowego Ecrins. Stacja oferuje teren narciarski jedyny w swoim rodzaju, śnieg gwarantowany jest przez cały rok. Jako pierwsza z francuskich stacji narciarskich dysponowała terenem do jazdy na nartach latem. Ośrodek Les Deux Alpes powstał dzięki połączeniu dwóch górskich hal. Jedna z nich należy do Mont de Lans w dolinie Romanche, druga do Vénosc w dolinie Vénéon. Ta wysokogórska, szeroka na 500 m dolina otoczona potężnymi szczytami oferuje 1200 ha terenów od 1270 do 3600 m n.p.m., 200 km oznakowanych tras zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalistów oraz sieć nowoczesnych wyciągów. Nad całą okolicą króluje szczyt Pic de la Meije (3983 m n.p.m.). Les Deux Alpes - leży na wys.1650 m n.p.m., ma 2000 mieszkańców i 35 000 miejsc noclegowych.
Dla posiadaczy karnetów możliwość korzystania z darmowych skibusów, kursujących w obrębie całego obszaru oraz basenu. Znakomity klimat, dzięki któremu przez całą zimę panują doskonałe warunki pogodowe przy ponadprzeciętnym nasłonecznieniu. Bardzo dobry śnieg w wyższych partiach, nawet podczas zimy ubogiej w opady. Powyżej 2200 m n.p.m. większość tras o północnej ekspozycji, a lodowiec pozwala na jazdę na nartach przy złych warunkach w niższych partiach gór.

ZAKWATEROWANIE
Résidence La Muzelle położona jest przy zamkniętym dla ruchu drogowego rynku w Venosc, bezpośredniej odległości do sklepów. Do najbliższej gondoli "Diable" jest ok. 80 m. Rezydencja wyposażona jest w recepcję z WLAN (za opłatą) oraz w płatny garaż.


PO NARTACH
Stacja Les2Alpes proponuje wiele atrakcji po narciarskim szaleństwie, m.in. wycieczki na rakietach śnieżnych, przejażdżki skuterem śnieżnym, lodowisko, paralotnie i latanie na lotni z nartami, wspinaczkę po sztucznej ścianie, zjazdy z pochodniami oraz zwiedzanie jaskini lodowej. Dla osób żądnych wieczornych rozrywek polecamy dyskoteki, kawiarnie, bary, restauracje oraz liczne butiki.

Terminy

Tego terminu nie można już zarezerwować!
Cena: 2190 PLN
Zaliczka: 500,00 PLN

Plan wydarzenia

dzień 1

zbiórka i wyjazd z Polski

dzień 2

przyjazd do Francji, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne

dzień 3 - 8

jazda na nartach i snowboardzie, popołudniowe atrakcje

dzień 9

zdanie apartamentów, wyjazd z Francji

dzień 10

przyjazd do Polski

Mapka

Les 2 alpes/Les Deux Alpes

Les Deux Alpes znane również pod nazwami Les 2 Alpes, 2Alpes to jeden z najbardziej rozwiniętych spotów w Alpach i zarazem najatrakcyjniejszych we Francji. Les 2 Alpes to miasteczko położone na wysokości od 1650m n.p.m. Najwyższa stacja mieści się na 3600 metrze, a wśród 225 km tras jest 19 zielonych, 42 niebieskie, 18 czerwonych i 10 czarnych!

comments powered by Disqus