ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Skok w Tandemie Bielsko-Biała

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
obóz / kolonia ZAWIERA KURS / SZKOLENIE
kategorie: spadochroniarstwo
<
CENA OD: 880PLN/os Terminy i ceny
Miejsce: Lotnisko Bielsko-Biała - Aleksandrowice
Więcej wyjazdów do Lotnisko Bielsko-Biała - Aleksandrowice
Strona WWW

forum wydarzenia

 Brak dyskusji

Zdjęcia

Spadochronowy skok w tandemie

Relacje uczestników

Brak relacji

Filmy

Brak filmów

Opis

Szczegóły Skoku
Jednym z najważniejszych elementów twojego skoku jest pogoda. Dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego ( +48 69 SKYDIVE ) z obsługą naziemną w celu potwierdzenia rezerwacji i omówienia szczegółów.

Witamy w Sky Fun
Zgłoś się punktualnie w Strefie Zrzutu by odebrać pakiet powitalny i zadość uczynić wymaganiom formalnym, co stanowi naj mniej przyjemną aczkolwiek konieczną część twojego pobytu u nas.
W momencie kiedy znajdziesz się w naszej Strefie Zrzutu nasi profesjonalni instruktorzy i piloci pokierują twoimi dalszymi krokami i dołożą wszelkich starań byś przeżył niezapomnianą, fascynującą a zarazem bezpieczną przygodę.


Poznaj swojego Instruktora
Twój instruktor to człowiek, który ma za sobą kilka tysięcy skoków. Uzyskasz z pierwszej ręki praktyczne informacje dotyczące twojego skoku. Razem dobierzecie twój strój oraz przeprowadzicie krótkie szkolenie przed skokiem.


Teraz do Samolotu
Podczas treningu usłyszysz miarowy warkot naszego samolotu kołującego po płycie lotniska. Instruktor zabierze cię na pokład a samolot zabierze cię na bajeczną wysokość 4000 metrów w około 20 minut. To czas na podziwianie widoków i oglądanie przepięknej panoramy.


Do zrzutu
W pewnym momencie pilot zapala zielone światło. Wtedy twój instruktor zabierze Cię w przepiękną podróż. Celem będzie niesamowita adrenalina, którą poczujesz stojąc na progu samolotu. Wszytko się zmieni w momencie skoku. Będziesz miał możliwość obcowania z gamą nowych odczuć, o których nawet nigdy nie śniłeś/aś. Adrenalina i uczucie z którym się spotkasz będzie cudowne, wspaniałe... po prostu inne i z pewnością niezapomniane.


Czas na uśmiech
Twój skok właśnie jest nagrywany. Jeśli chcesz się zapoznać z cennikiem filmowania kliknij tutaj.

Terminy

Tego terminu nie można już zarezerwować!
Cena: 880 PLN

Mapka

Lotnisko Bielsko-Biała - Aleksandrowice

Lotnisko sportowe bielskiego Aeroklubu (Aleksandrowice) zostało zbudowane w latach 1934-1935 i jest jedną z ważniejszych atrakcji Bielska-Białej. Lotnisko posiada trawiastą drogę startową o wymiarach 660 m x 200 m i ma charakter sportowy - to stąd startują samoloty sportowe, helikoptery, jak również liczne szybowce. Od kwietnia do września w Aeroklubie można wynająć szybowiec i pod czujnym okiem instruktora podziwiać Bielsko z lotu ptaka.

comments powered by Disqus