Hydrozagadka

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
kategorie: nurkowanie

Opis działalności

la wszystkich zainteresowanych spróbowaniem swoich sił w podwodnym szaleństwie mamy bogatą ofertę szkoleniową. Dla najmłodszych mamy specjalne programy nastawione na zabawę w wodzie, a dla reszty rodziny kursy zapoznawcze. Wszyscy zainteresowani dalszymi przygodami nurkowymi i poznawaniem podwodnego świata znajdą u nas całą gamę kursów rekreacyjnych – począwszy od podstawowego kursu nurkowego, który wprowadzi Cię w świat nurkowania, aż do profesjonalnych kursów instruktorskich i technicznych. Po pierwszych zajęciach, na których poznacie „smak” podwodnej przygody możecie podjąć decyzję i wziąć udział w kursie nurkowania lub też zapisać się na następne zajęcia jeżeli jeszcze nie jesteście gotowi.

Zapoznajcie się ze szczegółowymi opisami kursów, a jeśli nasuną Wam się pytania – nie wahajcie się z nami skontaktować. Na pewno rozwiejemy wszystkie Wasze wątpliwości!

50,236977° N; 18,984142° E

Lokalizacja i GPS:
 

Archiwum

 NazwaOrganizatorTerminCena
Filipińska przygoda
KURS OBÓZ/KOLONIA
Filipińska przygoda

Filipiny to kraj położony na ponad 7 tysiącach wysp. Wiele osób uważa, że to prawdziwy raj dla miłośników nurkowania. Średnia roczna temperatura powietrza oscyluje w granicach 27 stopni Celsjusza, natomiast wody – około 25 stopni Celsjusza. W przejrzystych wodach Filipin żyje około 3 tysiące ryb a także niemal 450 gatunków korali. Zobaczyć też tu można: manty, rekiny czy kosogony.
Hydrozagadka
Hydrozagadka
od 22.11.2014
do 06.12.2014
od 649,00 EUR

Kadra (0)

Należysz do kadry tego organizatora ? - Dołącz do kadry!
 
comments powered by Disqus
 

Masz pytanie do organizatora? Skorzystaj z formularza kontaktowego (otrzymasz też wszystkie dane kontaktowe)

Jeśli masz konto zaloguj się

temat / wydarzenie:*
imię i nazwisko:*
email:*
telefon:
pytanie:*
Przepisz kod z obrazka: