Biuro Turystyczne Lazur

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić

Opis działalności

BiuroTurystyczne "Lazur" jest firmą działającą na Rynku turystycznym od 1990r. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu i organizowaniu imprez krajowych i zagranicznych zarówno wczasów, wycieczek jak i imprez przeznaczonych dla młodzieży - kolonii, obozów. Biuro było inicjatorem i założycielem Izby Turystyki Ziemi Łódzkiej. Dzięki staraniom jej Właściciela zostały uporządkowane terminy ferii zimowych. Imprezy organizowane przez nasze Biuro są znane i cenione nie tylko na Rynku Łódzkim, ale również na terenie całej Polski. Zainteresowanie naszymi imprezami zawdzięczamy solidności i jakości naszych usług. Co roku wyjeżdża za naszym pośrednictwem na wycieczki, "Zielone Szkoły", kolonie, Kilka tysięcy dzieci, młodzieży i dorosłych.

Szczególnie dużo czasu przeznaczamy na przygotowanie imprez dla dzieci i młodzieży. Wiele uwagi poświęcamy programowi turystycznemu imprez. Dlatego też oprócz wypoczynku młodzież na naszych imprezach, ma również możliwość zapoznać się z zabytkami, tradycją i kulturą kraju w którym przebywa.

Wszystkie obiekty są przez nas osobiście sprawdzane. W czasie trwania turnusów odwiedzamy ośrodki sprawdzając w jaki sposób wywiązują sie z umów kontrahenci oraz jak jest realizowany założony przez nas program imprezy. Kadra kolonijno-obozowa to osoby posiadajace doświadczenie w pracy z młodzieżą, spełniające wymogi Kuratorium Oświaty i Wychowania. Wszystkie nasze imprezy młodzieżowe przygotowywane są w oparciu o Rozporządzenie Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu oraz Ustawę o Usługach Turystycznych. Kolonie i obozy Są zatwierdzane w Kuratorium Oświaty.

Oddając naszą ofertę, mamy nadzieję, Że spotka się ona z dużym zainteresowaniem i zachęci do skorzystania z naszych usług.

51,842887° N; 19,442671° E

Lokalizacja i GPS:
 

Archiwum

 NazwaOrganizatorTerminCena
BIAŁKA  TATRZAŃSKA
OBÓZ/KOLONIA
BIAŁKA TATRZAŃSKA

Wieś o zabudowie ulicowej rozciąga się na długości 8 km. Najwyżej położonym terenem Białki Tatrzańskiej jest Kaniówka (725 m n. p. m.). Grunty położone na Grapie, czyli bliżej Przełomu Białki, znajdują się na wysokości 650 m n. p. m.
Biuro Turystyczne Lazur
Biuro Turystyczne Lazur
od 09.02.2015
do 16.02.2015
od 890,00 PLN

Kadra (0)

Należysz do kadry tego organizatora ? - Dołącz do kadry!
 
comments powered by Disqus
 

Masz pytanie do organizatora? Skorzystaj z formularza kontaktowego (otrzymasz też wszystkie dane kontaktowe)

Jeśli masz konto zaloguj się

temat / wydarzenie:*
imię i nazwisko:*
email:*
telefon:
pytanie:*
Przepisz kod z obrazka: