Szkoła Kitesurfingu Kiteresort.pl

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
kategorie: kitesurfing, snowkiting

Opis działalności

Kiteresort.pl jest tworzony przez zapaleńców którzy kochają adrenalinę i moc nad którą w pełni można zapanować. Team tworzą licencjonowani instruktorzy IKO, absolwenci AWFiS, animatorzy zabaw, ratownicy WOPR, przede wszystkim jednak sympatyczni ludzie, którzy chcą się podzielić z Tobą swoją pasją. W tej szkole sezon trwa cały rok. Głównie zajmują się kitesurfingiem, ale gdy tylko spadnie śnieg w ruch idą narty lub deski snowboardowe i rozpoczyna się szaleństwo jakim jest snowkite.

W ofercie są zajęcia indywidualne oraz w dwu- i trzyosobowych grupach a także szkolenia dla firm. Szkolenia odbywają się na nowym sprzęcie firm Ozone, Cabrinha, Mystic, Npx. Kursanci mają zapewniony cały sprzęt niezbędny do nauki oraz asekurację z łodzi motorowej. Każdy kursant po ukończeniu kursu otrzymuje LEGITYMACJĘ IKO Kiteboarder Card.

Szkółka jako jedyna prowadzi szkolenia w miejscu niezatłoczonym (secret spot) w którym przebywają wyłącznie kursanci wraz z Instruktorami. Stąd też szkolenia są bezpieczne i każdy kursant może skupić się tylko i wyłącznie na doskonaleniu swoich umiejętności. W tej szkole liczy się komfort, bezpieczeństwo, zadowolenie i szybki progres wszystkich klientów.

W ofercie znajdziecie: szkolenia IKO, kursy na każdym poziomie, lekcje indywidualne, obozy młodzieżowe i studenckie, wypożyczalnie i przechowalnie sprzętu, wakeboard, autowake, snowkite, wyjazdy lato/zima, szkolenia dla firm.

Szkolenia prowadzone są zgodnie ze standardami IKO (International Kiteboarding Organization).

Kiteresort jest szkołą z trójmiasta, wobec tego przez cały rok są do Waszej dyspozycji nad Zatoką Gdańską.

Szczegółowe info na temat szkoleń znajdziecie na naszej stronie internetowej.

54,757486° N; 18,514927° E

Lokalizacja i GPS:
 

Archiwum

 NazwaOrganizatorTerminCena
Sylwester w Alpach!
Sylwester w Alpach!

Nowy rok 2013 powitamy w dobrym stylu. Risoul we Francji - miejscówka znana i lubiana! Narty, snowboard, relaksy, imprezy z kulminacją w sylwestrowy wieczór... Francuski szampan, ślimaki i żaby dla koneserów, fajerwerki, zjazd z pochodniami w strojach ballowych, party do rana, do białego rana. Bądź tam, be there, être là!!!
Szkoła Kitesurfingu Kiteresort.pl
Szkoła Kitesurfingu Kiteresort.pl
od 28.12.2012
do 06.01.2013
od 929,00 PLN
Snowball we Francuskich Alpach!
Snowball we Francuskich Alpach!

Na największe rozpoczęcie sezonu narciarskiego jedziemy do Serre Chevalier we francuskich Alpach! Wybraliśmy dla Was fenomenalną miejscówkę z gwarancją śniegu i niepowtarzalnym klimatem. Jesteście wyjątkowi i tak się poczujecie.W Serre Chevalier z opaską Snowballa jesteś gościem specjalnym.Zjedź prosto ze stoku zaszaleć pod sceną Snowballa! Audio video disco, nie ma przebaczenia, nie ma odpoczynku, nie bierzemy jeńców.
Szkoła Kitesurfingu Kiteresort.pl
Szkoła Kitesurfingu Kiteresort.pl
od 14.12.2012
do 23.12.2012
od 989,00 PLN
Indywidualne lekcje kitesurfingu
KURS
Indywidualne lekcje kitesurfingu

Lekcje prywatne są dla ludzi, którzy chcą nauczyć się kitesurfingu w jak najkrótszym czasie. Są dostosowane do indywidualnych możliwości i potrzeb kursanta, umożliwiają przyspieszony rozwój. W czasie lekcji indywidualnych kursanci bardzo szybko osiągają poziom doświadczenia i umiejętności, który normalnie osiągnęliby w nieporównywalnie dłuższym okresie czasu.
Szkoła Kitesurfingu Kiteresort.pl
Szkoła Kitesurfingu Kiteresort.pl
od 01.08.2012
do 30.09.2012
od 100,00 PLN

Kadra (0)

Należysz do kadry tego organizatora ? - Dołącz do kadry!
 
comments powered by Disqus
 

Masz pytanie do organizatora? Skorzystaj z formularza kontaktowego (otrzymasz też wszystkie dane kontaktowe)

Jeśli masz konto zaloguj się

temat / wydarzenie:*
imię i nazwisko:*
email:*
telefon:
pytanie:*
Przepisz kod z obrazka: