DIVE SERVICE

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
kategorie: nurkowanie

Opis działalności

NAUKA PŁYWANIA

Zapraszamy na naukę pływania dla dorosłych (basen AOS ul. Langiewicza 22) od dnia 01.01.13 prowadzoną w naszej szkole nurkowej przez wyspecjalizowaną kadrę (instruktorzy pływania). Oprócz poprawy kondycji i wydolności organizmu ,nauki poszczególnych styli pływackich,duża ilość zajęć z płetwami i sprzętem ABC / maska,fajka,płetwy / doskonalące techniki pływackie i przygotowujące do pływania z maską i rurką oraz sprzętem nurkowym.

SZKOLENIA NURKOWE

Zapraszamy na szkolenia nurkowe PODSTAWOWE jak i SPECJALISTYCZNE. – TERMINY KURSÓW : Kursy podstawowe organizujemy na bieżąco. Nie musisz czekać na dogodny termin po prostu zadzwoń umawiamy się i zaczynamy kurs.
CZĘŚĆ BASENOWA : (basen MOSIR Lublin o głębokości 3,0 m – najgłębszy w Lublinie) – warunki idealne do nauki płetwonurkowania. – CZĘŚĆ “WODY OTWARTE” : j. Piaseczno, Morze Czerwone, Chorwacja lub na dowolnym wyjeździe organizowanym przez naszą firmę. W cenę kursu wliczone są materiały (książka OWD plus RDP – tabele dekompresyjne z wyjaśnieniem jak się posługiwać,książeczka nurkowania, płyta z filmami do kursu ) oraz kompletny sprzęt włącznie z ABC, który gdzie indziej musisz wypożyczać lub kupić .Zadzwoń już teraz tel. 665 717 048 lub formularz kontaktowy . PROWADZIMY RÓWNIEŻ NAUKI PŁYWANIA DLA DZIECI I DOROSŁYCH .

0° N; 0° E

Lokalizacja i GPS:
 

Kadra (0)

Należysz do kadry tego organizatora ? - Dołącz do kadry!
 
comments powered by Disqus
 

Masz pytanie do organizatora? Skorzystaj z formularza kontaktowego (otrzymasz też wszystkie dane kontaktowe)

Jeśli masz konto zaloguj się

temat / wydarzenie:*
imię i nazwisko:*
email:*
telefon:
pytanie:*
Przepisz kod z obrazka: