Dynamic Sport Gliwice

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
kategorie: paralotniarstwo

Opis działalności

W zakresie szkolenia oddajemy do Państwa dyspozycji wykwalifikowanych instruktorów i pilotów tandemowych z państwowymi uprawnieniami, oraz certyfikowany sprzęt najwyższej jakości. Współpracujemy z największym polskim klubem zrzeszającym pilotów amatorów a także zawodników GEKON GLIDE CLUB (www.ggc.pl) w zakresie współorganizowania imprez, lotów treningowych i wypraw. Współpracujemy także z firmą Tandemy (www.tandemy.pl) organizatorem ciekawych i bardzo niezwykłych form dostarczania emocji - tandemowych skoków spadochronowych z instruktorem.

Świadczymy usługi reklamy lotniczej (holowanie banerów reklamowych za motoparalotnią na imprezach itp.) , wykonywanie grafiki reklamowej na paralotniach, oraz całych zestawów typu motoparalotnia reklamowa (informacja dla firm - sprzęt taki można zakupić jako koszt uzyskania przychodu!). Świadczymy także odpłatne loty pasażerskie (dla klientów indywidualnych oraz firm np. imprezy integracyjne).

Naszym celem i zadaniem jest dostarczanie najlepszego produktu, jaki spełni oczekiwania naszych klientów, oraz zapewnienie profesjonalnego i bezpiecznego szkolenia na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie sprawę, że oczekiwania klientów są tak różne, jak różne są charaktery ludzi i dobór odpowiedniego sprzętu, który w 100 % usatysfakcjonuje przyszłego pilota, jest rzeczą dość trudną. Dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie, aby móc zaoferować, poznawszy jego oczekiwania, najlepszy z możliwych zestawów, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, oraz doświadczeniach innych użytkowników tego rodzaju sprzętu.

Zapraszamy...
Łatwe i bezpieczne latanie jest naprawdę w Twoim zasięgu.

Załoga DynamicSport

0° N; 0° E

Lokalizacja i GPS:
 

Archiwum

 NazwaOrganizatorTerminCena
Gliwice 26-31 maja Kurs Paralotniowy
KURS
Gliwice 26-31 maja Kurs Paralotniowy
Uczestnicy:

Szkolenie Paralotniowe od podstaw!
Dynamic Sport Gliwice
Dynamic Sport Gliwice
od 26.05.2014
do 31.05.2014
od 1300,00 PLN

Kadra (0)

Należysz do kadry tego organizatora ? - Dołącz do kadry!
 
comments powered by Disqus
 

Masz pytanie do organizatora? Skorzystaj z formularza kontaktowego (otrzymasz też wszystkie dane kontaktowe)

Jeśli masz konto zaloguj się

temat / wydarzenie:*
imię i nazwisko:*
email:*
telefon:
pytanie:*
Przepisz kod z obrazka: