snowsense

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić

Opis działalności

Nigdy nie marzyłeś by zimą w pełni skorzystać z jej uroków- zapiąć narty lub deskę i pojechać gdzie Cię poniesie...? To jest możliwe - z nami odkryjesz swoją nową pasję!

Bóg jest wspaniałym architektem – stworzył góry. My, pasjonaci gór, robimy wszystko, aby promować styl życia zależny od nich. Dodatkowym doznaniem jest zima w górach – jesteśmy specjalistami od wprowadzania Was w klimat gór i zimy. A zima w naszym rejonie potrafi zachwycić każdego :) kto tylko zawita w nasze strony, choć czasem jest dość sroga, ale dzięki temu możemy cieszyć się białym puchem przez prawie 100 dni w roku. Pracę jako instruktorzy rozpoczęliśmy w 1997 roku następnie na bazie tych doświadczeń w 2003 roku stworzyliśmy Snowsense (tłum. Snieżny Zmysł) - Szkołę jazdy na nartach i snowboardzie. Snowsense stał się sposobem na nasze życie. Od tamtego czasu staramy się ciągle doskonalić świadczone usługi, by zapewnić jeszcze większe zadowolenie naszych klientów.
Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i nie boimy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Dlatego niejednokrotnie nasza działalność przenosiła się na alpejskie stoki Francji, Szwajcarii, Austrii a także w Słowackie Tatry.
Kadra instruktorska Snowsense posiada uprawnienia MENiS, PZN, PZS.

Zapraszamy do współpracy.

49,435176° N; 20,939019° E

Lokalizacja i GPS:
 

Archiwum

 NazwaOrganizatorTerminCena
SNOWWEEK - KURS SNOWBOARDOWY
KURS
SNOWWEEK - KURS SNOWBOARDOWY

Jeśli zamierzasz spędzić wymarzone i długo wyczekiwane ferie na stoku, w grupie przyjaciół, lub tez pragniesz poznać nowych znajomych, zarażonych jak ty snowboardem. Chcesz podnieść swoje kwalifikacje jazdy na desce, poruszać się po wszystkich stokach, poznać smak radości w snowparku, oraz zakosztować tajników freeridu - koniecznie dołącz do nas!!!
snowsense
snowsense
terminy: 2
najbliższy

od 19.01.2015
do 23.01.2015
od 550,00 PLN

Kadra (0)

Należysz do kadry tego organizatora ? - Dołącz do kadry!
 
comments powered by Disqus
 

Masz pytanie do organizatora? Skorzystaj z formularza kontaktowego (otrzymasz też wszystkie dane kontaktowe)

Jeśli masz konto zaloguj się

temat / wydarzenie:*
imię i nazwisko:*
email:*
telefon:
pytanie:*
Przepisz kod z obrazka: