SIDEMOUNT SILESIA

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
kategorie: nurkowanie

Opis działalności

Kim jestem

Jestem instruktorem PADI, największej organizacji nurkowej na świecie i oferuję kursy od stopni podstawowych do divemastera i specjalizacji. Osoby, które nie miały wcześniejszej styczności z nurkowaniem zapraszam na kurs Open Water Diver lub Discover Scuba Diving, które wprowadzają w świat nurkowania. Nurków chcących podnieść swoje kwalifikacje zapraszam na kursy kontynuacji oraz specjalizacje. Szczegółowy wykaz kursów w zakładce „kursy PADI”.

Z zawodu jestem nauczycielem dlatego też również nauczanie nurkowania traktuję niezmiernie poważnie i staram się podchodzić do swej roli instruktora bardzo metodycznie.

Jak nurkuję

Największą jednak radość sprawia mi nurkowanie w konfiguracji bocznej czyli cieszący się olbrzymią popularnością na świecie a ostatnio i w naszym kraju SIDEMOUNT DIVING. Poświęciłem mu ostatnie dwa lata swojego życia zgłębiając tajniki tego stylu nurkowania, konsultując się z najlepszymi w tym fachu i analizując wszystko co w literaturze i portalu youtube - na ten temat można znaleźć. Uważam, że ciężką pracą i zaangażowaniem udało mi się osiągnąć to co w nurkowaniu najważniejsze; opanowanie umiejętności i zdobycie doświadczenia.

Grupa Silesia

Stąd też pomysł założenia szkoły nurkowania o nazwie SIDEMOUNT SILESIA, która promowałaby ten styl nurkowania w naszym regionie a z biegiem czasu stać mogłaby się grupą zrzeszonych nurków mieszkających na Śląsku i okolicach zgłębiających tajniki konfiguracji bocznej.

Z nadzieją zrealizowania moich planów i marzeń zapraszam chętnych do spróbowania swoich sił w nurkowaniu z butlami pod pachami a wszystkich nurków bez wyjątku do zasilenia grupy Sidemount Silesia.


Do zobaczenia nad i pod wodą!!!

Pozdrawiam


Tomek "Michur" Michura

50,260196° N; 19,036368° E

Lokalizacja i GPS:
 

Kadra (0)

Należysz do kadry tego organizatora ? - Dołącz do kadry!
 
comments powered by Disqus
 

Masz pytanie do organizatora? Skorzystaj z formularza kontaktowego (otrzymasz też wszystkie dane kontaktowe)

Jeśli masz konto zaloguj się

temat / wydarzenie:*
imię i nazwisko:*
email:*
telefon:
pytanie:*
Przepisz kod z obrazka: