Gdyńska Akademia Żeglarstwa

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić

Opis działalności

Gdyńska Akademia Żeglarstwa działa od sierpnia 2007 roku. Członkami klubu są uczniowie gdyńskich placówek szkolnych. Klub zrzesza też wielu miłośników żeglowania. Klub zajmuje się realizacją żeglarskich celów edukacyjnych. Młodzież jest tu wychowywana i kształtowana poprzez doświadczanie wspólnej radości wypływającej z wysiłku fizycznego, pracy w zespole i współzawodnictwa. Honorowy patronat nad klubem sprawuje prezydent miasta Gdyni. Akademia Żeglarstwa powstała między innymi po to by dać młodzieży możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu, by pokazać młodym ludziom, że sport może być atrakcyjną formą osiągania sukcesów i zadowolenia.
Gdyńska Akademia Żeglarstwa to wzorce na aktywny i ciekawy styl życia. Akademia Żeglarstwa szeroko popularyzuje i propaguje tę dyscyplinę sportową. Akademia zachęca wszystkich do udziału w szkoleniach żeglarskich. Żeglarstwo daje możliwość nieustannego doskonalenia swoich umiejętności praktycznych i stosowania w praktyce nabytej wcześniej wiedzy. Żeglarstwo to zdrowy ruch na powietrzu. Do nauki żeglowania w Akademii Żeglarstwa mogą przystępować dzieci w wieku lat sześciu.
Wszystkie zajęcia w akademii prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów z kwalifikacjami i uprawnieniami. Zajęcia w akademii są całkowicie bezpieczne. Klub zachęca maluchy do udziału w przedszkolu żeglarskim. Są to zabawowe zajęcia żeglarskie dla dzieci od lat czterech. Starsi klubowicze mogą wyjeżdżać na letnie i zimowe obozy żeglarskie.

54,520284° N; 18,550415° E

Lokalizacja i GPS:
 

Archiwum

 NazwaOrganizatorTerminCena
Obozy żeglarskie
OBÓZ/KOLONIA
Obozy żeglarskie
Uczestnicy:

Terminie od 26.07 - 02.08.2014r. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wakacyjnej przygody z żeglarstwem w Charzykowach Na naszych obozach dzieci się nie nudzą. Zajęcia żeglarskie na obozie będą się odbywać na jedno osobowych małych jachtach regatowych klasy OPTIMIS, jachtach typu Omega oraz WINDSURFINGU Uczestnicy poznają zasady bezpiecznego zachowania się na wodzie i na przystani, nauczą się wiązania podstawowych węzłów, będą poszukiwać skarbu pirata, zbudują tratwy będą się bawić na plaż
Gdyńska Akademia Żeglarstwa
Gdyńska Akademia Żeglarstwa
od 26.07.2014
do 02.08.2014
od 1250,00 PLN

Kadra (0)

Należysz do kadry tego organizatora ? - Dołącz do kadry!
 
comments powered by Disqus
 

Masz pytanie do organizatora? Skorzystaj z formularza kontaktowego (otrzymasz też wszystkie dane kontaktowe)

Jeśli masz konto zaloguj się

temat / wydarzenie:*
imię i nazwisko:*
email:*
telefon:
pytanie:*
Przepisz kod z obrazka: