Henuati Expeditions

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić

Opis działalności

Prawdziwi tropiciele

Nasi przewodnicy to pasjonaci, mający olbrzymią wiedzę biologiczną, jak i świadomość oraz respekt do dzikiej przyrody. Potrafią tropić zwierzęta po śladach, odgłosach i mają wprawne oko nastawione na szczegóły, by dostrzec nawet maleńką tamanduę w koronach drzew, czy zamaskowanego węża pośród listowia.

Kilkuosobowe grupy

Jedynie małe grupy 5-8 pozwalają na możliwie ciche zakradanie się do dzikich zwierząt. W niektórych rezerwatach czy stacjach badawczych jest nawet niedopuszczalnym, by jednocześnie mogło przebywać więcej osób. Z racji tego, iż ilość miejsc jest bardzo ograniczona a przygotowania nieraz trzeba rozpocząć z wielomiesięcznym wyprzedzeniem zachęcamy do zrobienia wstępnej rezerwacji. Dopiero po wpłaceniu zaliczki na konto biura uczestnik ma zagwarantowane miejsce w wyprawie.

Najlepsze terminy

Planujemy trasy w miesiacach odpowiadających najkorzystniejszym warunkom do obserwacji natury. Podczas wielkich migracji, w okresach rozrodczych, poza porą deszczowa. W przypadku kilku osób zainteresowanych w miarę możliwości organizacyjno - logistycznych, na życzenie klienta możemy przygotować wybrany wyjazd w innym terminie albo go nieznacznie zmodyfikować, po otrzymaniu zaliczki na konto biura.

U nas jest czas

Bez pośpiechu odwiedzamy najwspanialsze ekosystemy na naszej planecie, delektujemy się cudami unikatowej flory i fauny topowych parków narodowych świata. Ładujemy swoje akumulatory energią płynącą przez nieskażoną jeszcze dziką przyrodę. Zawsze jest czas na zrobienie zdjęcia, nikt nas nie pogania, że trzeba realizować program bo zarezerwowany jest już stolik w restauracji a potem wizyta w fabryce porcelany - nic podobnego - takie rzeczy to nie z nami.

50,032441° N; 19,938911° E

Lokalizacja i GPS:
 

Archiwum

 NazwaOrganizatorTerminCena
Indie dzikie i nieznane
OBÓZ/KOLONIA
Indie dzikie i nieznane

Pięć wspaniałych parków narodowych Indii, w tym Keoladeo, jeden z najciekawszych na świecie parków do obserwacji ptaków. Trzy wspaniałe parki Bandhavgarh, Khana i Pench, z limitowaną ilością odwiedzających, w których występują największe populacje tygrysów Bengalskich w Indiach. Park Sadpura, który jest jedynym parkiem w Indiach dopuszczonym do pieszego zwiedzania, 6 niezapomnianych safari, a wszystko to w zaledwie 2 tygodnie.
Henuati Expeditions
Henuati Expeditions
od 18.04.2015
do 03.05.2015
od 6970,00 PLN
„W tyglu przemian” - wyprawa przyrodniczo - coachingowa
OBÓZ/KOLONIA
„W tyglu przemian” - wyprawa przyrodniczo - coachingowa

Podaruj sobie inspirujący czas podróży, rozwoju i samoświadomości. Wyrusz z nami do Malezji i Indonezji - krain w których przez ostatnie setki lat mieszały się kultury i religie Wschodu i Zachodu. Miejsc w których trwa nieustająca przemiana duchowa, społeczna i gospodarcza. Poznaj jeden z najbardziej niezwykłych krajów Azji i spotkaj się tam z lepszą wersją siebie i swojego życia. Znajdź odpowiedzi na pytania: - jaka jest Twoja hierarchia wartości? - jaka są Twoje życiowa wyzwania i jak mo
Henuati Expeditions
Henuati Expeditions
terminy: 2
najbliższy

od 05.01.2015
do 21.01.2015
od 6280,00 PLN

Kadra (0)

Należysz do kadry tego organizatora ? - Dołącz do kadry!
 
comments powered by Disqus
 

Masz pytanie do organizatora? Skorzystaj z formularza kontaktowego (otrzymasz też wszystkie dane kontaktowe)

Jeśli masz konto zaloguj się

temat / wydarzenie:*
imię i nazwisko:*
email:*
telefon:
pytanie:*
Przepisz kod z obrazka: