Deep Diver

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
kategorie: nurkowanie

Opis działalności

Końcówka 2002 roku to początek działalności Deep Diver. Początki – jak to zazwyczaj bywa – nie były najłatwiejsze. Pierwsza chwila zwątpienia nadeszła, gdy pełen optymizmu chciałem wyposażyć swój sklep. Pracując w straży i mając dostęp do profesjonalnego sprzętu na wyciągnięcie ręki nie miałem pojęcia, ile on faktycznie kosztuje. I tak wróciłem z zakupów z ilością rzeczy mieszczących się na 3 półkach. Pierwszy zadowolony klient rozwiał wszelkie wątpliwości i wtedy wiedziałem, że to po prostu musi się udać.

Przez pierwsze 4 lata sklep mieścił się w moim domu, a sala wykładowa w salonie. Rozwijaliśmy się - nadszedł więc radosny moment, w którym „braki magazynowe” zamieniły się w brak miejsca na sprzęt. Rok 2006 to przenosiny sklepu z domu do pawilonu handlowego. Tam też zaczęły się odbywać szkolenia teoretyczne. Prawdę mówiąc jednak cały czas brakowało mi sali wykładowej z „prawdziwego zdarzenia” – rzutnika i innych rzeczy potrzebnych do stworzenia tego jedynego, wyjątkowego miejsca.

Tak zrodził się pomysł zaadoptowania „grzybka” – zaniedbanego i nie używanego od kilku lat budynku stojącego na plaży przy jeziorze Płotki. Nieśmiało zwróciłem się do MOSiR-u z prośbą o dzierżawę. Na początku otrzymałem pozwolenie na adaptacje piętra. Radość i rozpierająca mnie duma z pierwszego kursu (Divemastera) przeprowadzonego we własnej bazie nurkowej – nie do opisania ! W czasie pierwszych zajęć troszkę popadało i na własnej skórze przekonaliśmy się, że jest potrzebny remont począwszy od dachu, skończywszy na dziurawej podłodze : - )

53,165621° N; 16,738087° E

Lokalizacja i GPS:
 

Kadra (0)

Należysz do kadry tego organizatora ? - Dołącz do kadry!
 
comments powered by Disqus
 

Masz pytanie do organizatora? Skorzystaj z formularza kontaktowego (otrzymasz też wszystkie dane kontaktowe)

Jeśli masz konto zaloguj się

temat / wydarzenie:*
imię i nazwisko:*
email:*
telefon:
pytanie:*
Przepisz kod z obrazka: