Szkoła kitesurfingu "KITEZONE"

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
kategorie: kitesurfing

Opis działalności

Szkoła kitesurfingu KiteZone istnieje na rynku od 1999 roku i była pierwszą szkołą kitesurfingu w kraju. Przez pierwszy rok funkcjonowała pod nazwą "LOOP KITEBOARDING CLUB"
Szkoła znajduje się na Półwyspie Helskim na kempingu Chałupy III.

Założycielem i właścicielem firmy jest Igor Czernik - entuzjasta i propagator kitesurfingu w Polsce. Szkółka gromadziła zawsze bardzo dobrych instruktorów z doświadczeniem w kitesurfingu i w prowadzeniu zajęć zarówno w Polsce jak i za granicą. Ponieważ jako pierwsi w Polsce uzyskaliśmy międzynarodowy certyfikat WSN a następnie IKO, tradycją stało się iż szkolenia odbywają się zgodnie z programem na międzynarodową licencję IKO.

Oprócz standardowych szkoleń przeprowadzanych według norm IKO dostosowaliśmy nasz program dla tych, którzy mają czas przyjechać do nas tylko na weekendy, albo tych, którzy chcą uniknąć weekednowych natłoków i kurs odbyć pomiędzy poniedziałkiem a piątkiem.
Są też pakiety dla najbardziej wymagających, łączące w sobie całkowicie indywidualne podejście do klienta.

Poza sezonem letnim w Polsce, uruchamiamy naszą 'zimową' baze w Brazylii.
W przypadku pytań dotyczących wyjazdów zagranicznych oraz eventów prosimy o kontakt tel lub email
Przemysław Ptak
600 920 195
przemek@kitesurf.pl

Do szkolenia używamy latawców wyposażonych we wszystkie niezbędne systemy bezpieczeństwa, oraz takich, na których najłatwiej zacząć swoją przygodę z kitesurfingiem. Pływamy na deskach firm SKYWALKER i AIRUSH. Szeroki wachlarz rozmiarów latawców (od 4 do 16m2) pozwala dobrać odpowiedni sprzęt dla każdego kursanta bez względu na jego wagę i poziom umiejętności.

Nie zapominamy o bezpieczeństwie. Jest to dla nas sprawa priorytetowa! Na brzegu i na wodzie dysponujemy sprzętem ratowniczym, zestawem do pierwszej pomocy i wyszkoloną kadrą instruktorską. Zapewniamy asekurację podczas szkoleń oraz na indywidualne życzenie osób korzystających z naszej bazy.

Przychodząc na kurs nie musisz martwić się o kwestie sprzętowe. Zapewniamy kaski, trapezy pianki - wszystko w cenie kursu! Jeżeli chcesz zaopatrzyć się we własny sprzęt kite'owy zapraszamy do "SURF SHOPY" Billabong, sklep z bogatą gamą surf-ciuszków firmy Billabong i Femi

Ważnym elementem działalności firmy jest praca przy eventach dla dużych firm (np.Telekomunikacja Polska S.A., Koma Nord, Carlsberg). Co roku znaleźć nas można również na Ford KITE CUP. Strategia firmy opiera się na budowaniu dobrych, serdecznych a nawet przyjacielskich stosunków między instruktorami a naszymi klientami.

Na kempingu istnieje możliwość wynajmu przyczep kempingowych, jednak z racji dużego zainteresowania, należy zamawiać je ze sporym wyprzedzeniem.

54,773062° N; 18,466376° E

Lokalizacja i GPS:
 

Archiwum

 NazwaOrganizatorTerminCena
Szkolenie kitesurfingowe wg IKO
KURS
Szkolenie kitesurfingowe wg IKO

Kursy wg wytycznych IKO na I, II i III stopień Ceny od 560 zł Prowadzimy też kursy weekendowe
Szkoła kitesurfingu "KITEZONE"
Szkoła kitesurfingu "KITEZONE"
od 22.06.2011
do 31.08.2011
od 560,00 PLN

Kadra (0)

Należysz do kadry tego organizatora ? - Dołącz do kadry!
 
comments powered by Disqus
 

Masz pytanie do organizatora? Skorzystaj z formularza kontaktowego (otrzymasz też wszystkie dane kontaktowe)

Jeśli masz konto zaloguj się

temat / wydarzenie:*
imię i nazwisko:*
email:*
telefon:
pytanie:*
Przepisz kod z obrazka: