TOP Szkoła Paralotniowa

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
kategorie: paralotniarstwo

Opis działalności

TOP Szkoła Paralotniowa powstała w 2008 roku. Została założona przez Wojtka "Trolla" Łuczyńskiego po odejściu ze Szkoły Bezpiecznego Latania której był wieloletnim współwłaścicielem i instruktorem. Siedziba szkoły mieści się w Rybarzowicach, miejscowości położonej 5 km od Szczyrku i Skrzycznego i 10 km od Międzybrodzia Żywieckiego z jego górą Żar. Główny profil szkoły to szkolenia paralotniowe w górach oraz za wyciągarką, szkolenia PPG i PPGG oraz turystyczne i szkoleniowe paralotniowe wyjazdy zagraniczne. JAKO JEDYNA SZKOŁA W POLSCE PROWADZIMY SZKOLENIA PODSTAWOWE RÓWNIEŻ ZA GRANICĄ. Korzystamy z terenów szkoleniowych na Ukrainie, w Maroko oraz w karajach Uni Europejskiej, Austrii, Słowenii czy Hiszpanii.

Naszym atutem jest niewątpliwie ogromna wiedza związana z miejscami do latania w całej Europie i nie tylko. Łącząc tą wiedzę z wieloletnim doświadczeniem w pracy instruktorskiej, praktycznym lataniem rekreacyjnym i sportowym jesteśmy w stanie zabrać Was bezpiecznie na latanie pod każdą szerokością geograficzną.

Mając siedzibę w Beskidach szkolenia górskie do ETAPU I prowadzimy na stokach w okolicach Szczyrku oraz na stokach na Słowacji. Szkolenia za wyciągarką, szkolenia PPG oraz szkolenia PPGG prowadzimy w Pińczowie korzystając z gościnności Regionalnego Aeroklubu Pińczowskiego.

W Pińczowie również zdecydowaliśmy się na utworzenie CENTRUM TESTOWEGO DUDKA. Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy miejsce gdzie bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów można przetestować prawie każdy model paralotni DUDEK PARAGLIDERS. Nie przypadkowo stworzyliśmy Centrum w Pińczowie. Prawie centralne położenie, blisko Kielc i Krakowa, okolica wręcz tryskająca pięknem krajobrazu z meandrami Nidy na czele, to wymarzone wręcz miejsce do lotów z napędem zarówno dla pilotów jak i dla osób szkolących się do lotów na paralotni i motoparalotni.

49,728408° N; 19,102122° E

Lokalizacja i GPS:
 

Kadra (0)

Należysz do kadry tego organizatora ? - Dołącz do kadry!
 
comments powered by Disqus
 

Masz pytanie do organizatora? Skorzystaj z formularza kontaktowego (otrzymasz też wszystkie dane kontaktowe)

Jeśli masz konto zaloguj się

temat / wydarzenie:*
imię i nazwisko:*
email:*
telefon:
pytanie:*
Przepisz kod z obrazka: