PeTe Skydive

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
kategorie: spadochroniarstwo

Opis działalności

Nasi instruktorzy to wielokrotni mistrzowie Polski i byli członkowie kadry narodowej mający na koncie po kilka tysięcy skoków. Główni założyciele PeTe Skydive Krzysztof Filus (10.000 skoków), Janusz Kucharski (8.000 skoków) współpracują i skaczą razem od 28 lat.

W naszej pracy pragniemy łączyć profesjonalne wyszkolenie z dobrą zabawą przy zapewnieniu uczestnikom maksimum bezpieczeństwa. Mamy całą rzeszę zadowolonych ze wspaniale spędzonego czasu skoczków, którzy jak sami mówią z utęsknieniem czekają na każde następne spotkanie.

Nazwa PeTe pochodzi od Piotrkowa Trybunalskiego - tu właśnie prowadzimy działalność. A Skydive to po angielsku skakanie ze spadochronem dla przyjemności.
skoki spadochronowe PeTe Skydive

Strefa zrzutu PeTe Skydive jest własnością Polskiego Stowarzyszenia Sportów Powietrznych (PSSP). Posiadamy Certyfikat Ośrodka Szkolenia Lotniczego wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Mamy do dyspozycji największy i najwygodniejszy, posiadający dwa silniki turbośmigłowe samolot Short SC.7 Skyvan wyprodukowany w Wielkiej Brytanii oraz Cessnę 206.

Zapraszamy do zapóźniania się z naszą ekipą!!!

51,385402° N; 19,683268° E

Lokalizacja i GPS:
 

Archiwum

 NazwaOrganizatorTerminCena
Szkolenie spadochronowe, kurs AFF
KURS OBÓZ/KOLONIA
Szkolenie spadochronowe, kurs AFF

Jako pierwsi w Europie Środkowej zaczęliśmy szkolić metodą AFF, mamy największe doświadczenie w tym zakresie i możesz mieć pewność, że jesteś we właściwym miejscu.
PeTe Skydive
PeTe Skydive
od 01.03.2015
do 31.10.2015
od 4750,00 PLN
Skok spadochronowy w tandemie
KURS OBÓZ/KOLONIA
Skok spadochronowy w tandemie

To proste! Przyjedź na naszą strefę zrzutu PeTe Skydive na skok w tandemie. Nie potrzebujesz badań ani żadnych skomplikowanych formalności. Nie potrzebujesz specjalistycznego szkolenia. Do skoku przygotuje Cię instruktor - pilot tandemu, w 10 minut objaśniając zasady postępowania.
PeTe Skydive
PeTe Skydive
od 01.03.2015
do 31.10.2015
od 700,00 PLN

Kadra (0)

Należysz do kadry tego organizatora ? - Dołącz do kadry!
 
comments powered by Disqus
 

Masz pytanie do organizatora? Skorzystaj z formularza kontaktowego (otrzymasz też wszystkie dane kontaktowe)

Jeśli masz konto zaloguj się

temat / wydarzenie:*
imię i nazwisko:*
email:*
telefon:
pytanie:*
Przepisz kod z obrazka: