FHU SNOW DREAM

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić

Opis działalności

Eventy rodzinne, imprezy integracyjne dla firm

Żaden szczyt nie jest dla nas za wysoki. Oferujemy naszym Klientom dokładnie to, czego oczekują. Ani mniej, ani więcej - zawsze na miarę indywidualnych oczekiwań i preferencji. Uwzględnimy wiek uczestników zabawy, ich kondycję fizyczną oraz zapotrzebowanie na adrenalinę. Naszą ofertę dedykujemy wszystkim miłośnikom dobrej zabawy. Organizujemy eventy rodzinne, jak i firmowe z dodatkiem pozytywnej rywalizacji. Nasze scenariusze dopasowujemy do konkretnego budżetu i wpisujemy w określone ramy czasowe. Od A do Z w wersji All Inclusive!

Dobra zabawa? NATURA(lnie)!

Krajobrazy malowane najpiękniejszymi barwami natury, górskie szczyty i zachwycająca przyroda to wymarzony... plac zabaw, gdzie dorośli mogą poczuć się jak dzieci, a dzieci jak bohaterowie sportowych przygód. Zróżnicowane ukształtowanie okolicy Bukowiny Tatrzańskiej to wręcz zaproszenie do białego szaleństwa. Korzystamy z niego od lat organizując jed yne w swoim rodzaju wyprawy skuterami śnieżnymi, zjazdy narciarskie i nastrojowe kuligi z prawdziwym góralskim ogniskiem.

4 pory roku zabawy

SNOW DREAM to firma, której rytm wyznaczają pory roku. Skutecznie przekonujemy naszych Klientów, że dobra zabawa w górach nie ogranicza się do zimy. Przez okrągły rok dostarczamy pozytywnych emocji idealnie dopasowując nasze propozycje do temperatury za oknem. Wiosną oferta SNOW DREAM rozkwita nastrojowymi góralskimi biesiadami z ogniskiem i pyszną regionalną kuchnią oraz kuligami zielonymi trasami Bukowiny. Zimą zapewniamy niezapomniane przygody narciarskie i podwójną dawkę białego szaleństwa na skuterach śnieżnych.

Bezpieczne szaleństwo!

Dobra zabawa, to bezpieczna zabawa, dlatego bezpieczeństwo to nasz absolutny priorytet. W górach nie ma miejsca na przypadkowość i zbędne ryzyko. Wykorzystujemy nowoczesny, profesjonalny i atestowany sprzęt, a nasi specjaliści i instruktorzy to doświadczenie eksperci, którzy prowadzą zajęcia z zachowaniem najwyższych standardów.

SNOW DREAM to prawdziwe szaleństwo w bezpiecznej postaci!

Zapraszamy po dobrą zabawę!

49,352302° N; 20,096397° E

Lokalizacja i GPS:
 

Archiwum

 NazwaOrganizatorTerminCena
Wyprawy na skuterach śnieżnych w Bukowinie Tatrzańskiej
Wyprawy na skuterach śnieżnych w Bukowinie Tatrzańskiej

Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Przed każdą wyprawą uczestnicy zostają przeszkoleni w obsłudze i prowadzeniu skuterów śnieżnych. Wszyscy otrzymują także specjalistyczne kaski i gogle, które gwarantują bezpieczeństwo w trakcie jazdy.
FHU SNOW DREAM
FHU SNOW DREAM
od 02.11.2012
do 28.02.2013
od 250,00 PLN

Kadra (0)

Należysz do kadry tego organizatora ? - Dołącz do kadry!
 
comments powered by Disqus
 

Masz pytanie do organizatora? Skorzystaj z formularza kontaktowego (otrzymasz też wszystkie dane kontaktowe)

Jeśli masz konto zaloguj się

temat / wydarzenie:*
imię i nazwisko:*
email:*
telefon:
pytanie:*
Przepisz kod z obrazka: