Tatra Active

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić

Opis działalności

Naszą ofertę kierujemy do osób, które oczekują profesjonalnie zorganizowanego aktywnego wypoczynku, w przystępnych cenach.

Naszą specjalnością jest organizowanie wyjazdów w miejsca nietuzinkowe i mało znane, dzięki czemu możemy Ci zapewnić piękne widoki, niezapomniane wrażenia oraz pozytywne emocje. Miejsca, które proponujemy, słyną z dużego nagromadzenia dóbr kultury, posiadają unikalne walory naturalne, albo też łączą w sobie atrakcje kulturowe i przyrodnicze. Wycieczka do każdego z naszych miejsc jest przygotowania w oparciu o konsultacje z Tobą i pozostałymi uczestnikami, aby wyjazd w pełni spełnił oczekiwania wszystkich uczestników wyprawy.

Każdy nasz wyjazd to wspaniała atmosfera i niesamowite wrażenia. Gwarantujemy kompleksową obsługę od zakwaterowania, transportu, po szkolenia z różnych dziedzin sportowych prowadzonych pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Wybieramy miejsca pozwalające na przygotowanie oferty zgodnej z Twoimi oczekiwaniami i dającymi gwarancję dobrych warunków pobytowych.

Zimą zapraszamy na wyjazdy narciarskie, połączone z profesjonalnymi szkoleniami. Latem- na wycieczki rowerowe, rafting na górskich rzekach, wspinaczkę skałkową, czy wycieczki na tatrzańskie szlaki.

Dzięki nam możesz odkryć nowe kierunki, poznać wspaniałych ludzi i poszerzyć swoje zainteresowania- a to właśnie uznajemy za nasz największy sukces.

49,353779° N; 20,118078° E

Lokalizacja i GPS:
 

Kadra (0)

Należysz do kadry tego organizatora ? - Dołącz do kadry!
 
comments powered by Disqus
 

Masz pytanie do organizatora? Skorzystaj z formularza kontaktowego (otrzymasz też wszystkie dane kontaktowe)

Jeśli masz konto zaloguj się

temat / wydarzenie:*
imię i nazwisko:*
email:*
telefon:
pytanie:*
Przepisz kod z obrazka: