Surfcamp Gardno

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić

Opis działalności

Nasz kemping to dwustumetrowy obszar graniczący z jeziorem otoczony wysokimi drzewami, zapewniającymi osłonę przed wiatrem i nadającymi mu kameralny charakter. Miejsce to tworzymy od kilkunastu lat i nieskromnie możemy napisać, że udało nam się stworzyć kemping na który wracają turyści ze względu na "klimat" tu panujący, daleki od hałasu i komercji nadmorskich miejscowości. U nas znajdziesz spokój, możliwość aktywnego spędzenia czasu w otoczeniu interesującej przyrody. Przyjeżdżając do nas masz możliwość poznania ciekawych okolicznych terenów na różne sposoby. Zabierz koniecznie ze sobą rower, a będziesz zaskoczony różnorodnością tras. Możesz poznać okolicę z pokładu kajaka, zorganizujemy spływ kajakowy Łupawą,najdzikszą i najciekawszą rzeką Pomorza lub innymi rzekami, a jest w czym wybierać. Chcesz poznać wielką przestrzeń jeziora Łebsko zwieńczoną od północy wałem wydm schodzących bezpośrednio do jeziora? Zorganizujemy spływ kajakiem z jeziora Sarbsko przez Łebę na południowo - wschodni brzeg jeziora Łebsko do pomostu w miejscowości Żarnowska.

Chcesz poznać dzieło najlepszego architekta krajobrazu-lądolodu? Zawieziemy Cię z kajakami na niezwykle urokliwe, rynnowe jezioro Bobięcińskie. Zabierz oczywiście ze sobą deskę windsurfingową, a zobaczysz jak równo potrafi u nas wiać. Chcesz spróbować kitesurfingu (po 15.07.) zorganizujemy to. Dla miłośników jazdy konnej, nieopodal (4 km) od tego sezonu zaczyna działalność szkółka jeździecka.

Puste, szerokie plaże Parku Słowińskiego czekają na Ciebie. Możesz do nich dotrzeć np. rowerem (10 km). Chcesz na chwile wyskoczyć z naszej oazy spokoju i zaznać zgiełku nadmorskiej miejscowości? Rowy są niedaleko (10 km rowerem, 15 km samochodem). To tylko część tego co u nas można robić. Na miejscu służymy radą, znając okolicę i po określeniu preferencji na pewno doradzimy co będzie dla Państwa najciekawsze.

A wieczorami zapraszamy na ogniska, projekcje filmów, koncerty na dużym ekranie.

54,633171° N; 17,146025° E

Lokalizacja i GPS:
 

Kadra (0)

Należysz do kadry tego organizatora ? - Dołącz do kadry!
 
comments powered by Disqus
 

Masz pytanie do organizatora? Skorzystaj z formularza kontaktowego (otrzymasz też wszystkie dane kontaktowe)

Jeśli masz konto zaloguj się

temat / wydarzenie:*
imię i nazwisko:*
email:*
telefon:
pytanie:*
Przepisz kod z obrazka: