Pif Paf Paintball

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić

Opis działalności

częstsze wypady zamieniły się w treningi i tunieje międzynarodowe. po zebraniu odpowiedniej ilości doświadczenia powstała firma pif paf paintball. dziś dostarczać ma ona niezapomnianych wrażeń i uśmiechu na twarzy zarówno dla młodszych jak i dorosłych osób. nie ma tu rozgraniczeń na płeć czy kolor skóry. gramy z każdym niezależnie od wszystkiego. oraniazujemy gry charytatywne jak również te zwykłe.

przemieniamy zwykłe urodziny i wieczory kawalerskie w niezapomniane przeżycia. stale się rozwijamy i poszerzamy swoją ofertę. z miłą chęcią współpracujemy z firmami zewnętrznymi tak, aby każdy klient wiedział, że tu może zrealizować swoje cele. bywa różnie, raz pod górkę, a raz z górki. pomimo tego wiemy jedno, każdy kto spróbuje, nie będzie w stanie oprzeć się przyjść tu jeszcze raz.

Organizujemy wiele konkursów, promocji i ciekawych akcji społecznościowych. wystarczy śledzić nasz fanpage na facebooku. Jesteśmy młodymi ludźmi, więc potrafimy wykazać się kreatywnością i zaangażowaniem. Naszą główną cechą jest profesjonalizm. To najważniejsza rzecz, której się trzymamy.

Ufając nam masz gwarancje, że przeżyjesz najlepszą grę paintballową jaką kiedykolwiek mógłbyś doświadczyć. Zawsze dopinamy wszystko na ostatni guzik. Nawet najmniejszy szczegół nie jest w stanie nam umknąć. uważasz, że to tylko puste słowa? Przyjdź i poznaj nas, a gwarantujemy, że nie jesteśmy zwyczajnymi ludźmi.

52,192396° N; 21,139779° E

Lokalizacja i GPS:
 

Kadra (0)

Należysz do kadry tego organizatora ? - Dołącz do kadry!
 
comments powered by Disqus
 

Masz pytanie do organizatora? Skorzystaj z formularza kontaktowego (otrzymasz też wszystkie dane kontaktowe)

Jeśli masz konto zaloguj się

temat / wydarzenie:*
imię i nazwisko:*
email:*
telefon:
pytanie:*
Przepisz kod z obrazka: