MainEvent Centrum Rozrywki

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić

Opis działalności

MainEvent jest firmą zajmującą się organizacją imprez – specjalizujemy się w obsłudze gier paintballowych, w ciągu 5-ciu lat naszego istnienia obsłużyliśmy kilka tysięcy zadowolonych klientów, którzy wystawili nam pozytywne rekomendacje, a najlepszą z nich jest fakt, że ciągle do nas wracają i korzystają z naszych usług.

Proponujemy Państwu imprezy firmowe, okolicznościowe, rodzinne, grille i zabawy. Posiadamy szeroką bazę terenową. Naszą główną atrakcja jest gra w Paintball. Oferujemy całoroczną grę na dwóch ogromnych, połączonych ze sobą halach- nie przeszkadzają tam złe warunki atmosferyczne. Mogą Państwo także skorzystać ze specjalnie przygotowanego terenu na zewnątrz.

Paintball to gra dla starszych i młodszych. Każdy chciałby poczuć się jak prawdziwy żołnierz, a ta gra daje Ci niezapomnienie wrażenia. Uczestnicząc w bitwie, możesz jednocześnie świetnie się bawić oraz urozmaicić swój wolny czas.

Szukasz wrażeń?? Właśnie je znalazłeś! Niezapomniane emocje, a przy tym świetna, bezpieczna zabawa, która pozwala poczuć adrenalinę. Każdemu uczestnikowi zapewniamy ubezpieczenie.

Rozrywka? U nas znajdziesz jej pod dostatkiem. Przygoda czeka! Na terenie znajduje się również stadnina konna. Miłośnicy mają szansę na przejażdżkę. Jazdy na padokach oraz w terenie. Teren jest otoczony pięknym krajobrazem. Nieopodal znajduje się las, gdzie można odpocząć od miejskiego zgiełku. Cisza oraz czyste powietrze pozwolą Państwu na świetny wypoczynek.

Atrakcje dla tych, którzy cenią sobie spokój oraz dla osób, w których poziom adrenaliny nigdy nie spada. Popieramy zdrowy, sportowy tryb życia i dlatego nasza firma pomaga i promuje sportowców różnych dziedzin.

52,409066° N; 21,344144° E

Lokalizacja i GPS:
 

Kadra (0)

Należysz do kadry tego organizatora ? - Dołącz do kadry!
 
comments powered by Disqus
 

Masz pytanie do organizatora? Skorzystaj z formularza kontaktowego (otrzymasz też wszystkie dane kontaktowe)

Jeśli masz konto zaloguj się

temat / wydarzenie:*
imię i nazwisko:*
email:*
telefon:
pytanie:*
Przepisz kod z obrazka: