Skydive.pl

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić
kategorie: spadochroniarstwo

Opis działalności

Do skoków używamy wyłącznie najnowocześniejszych amerykańskich systemów spadochronowych Sigma firmy UPT. Jest to najdroższy i najlepszy sprzęt spadochronowy na rynku, zapewniający wygodę pasażera (uprząż tandemowa) oraz najwyższe bezpieczeństwo podczas skoku tandemowego. Spadochrony tandemowe, po każdym skoku układane są przez kadrę doświadczonych układaczy.

Duży, szybki, dwusilnikowy samolot Turbolet L-410 pilotowany przez 2 doświadczonych pilotów to gwarancja Waszego bezpieczeństwa i wygody podczas lotu na 4000m. Czas lotu na 4000m to 15 minut, więc jest okazja zajrzeć do kabiny pilotów i zobaczyć jak pracują. Nasz samolot wyposażony jest w duże, szerokie drzwi, zapewniające wygodne poruszanie się i wyskok również dla osób wysokich. To idealny samolot do skoków spadochronowych.

52,5864° N; 19,011428° E

Lokalizacja i GPS:
 

Archiwum

 NazwaOrganizatorTerminCena
SKOK W TANDEMIE Z INSTRUKTOREM
KURS OBÓZ/KOLONIA
SKOK W TANDEMIE Z INSTRUKTOREM

Skok spadochronowy w tandemie z instruktorem to prawdziwa zabawa. Kiedy ty dajesz się porwać podniebnej przygodzie, nie musisz się o nic martwić. Za Twoimi plecami masz doświadczonego instruktora, który zapewni Ci przede wszystkim bezpieczeństwo, ale także fantastyczną zabawę i niezapomniane wrażenia.
Skydive.pl
Skydive.pl
od 01.12.2014
do 31.10.2015
od 700,00 PLN

Kadra (0)

Należysz do kadry tego organizatora ? - Dołącz do kadry!
 
comments powered by Disqus
 

Masz pytanie do organizatora? Skorzystaj z formularza kontaktowego (otrzymasz też wszystkie dane kontaktowe)

Jeśli masz konto zaloguj się

temat / wydarzenie:*
imię i nazwisko:*
email:*
telefon:
pytanie:*
Przepisz kod z obrazka: