ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA
więcej opcji
Sportoryko > wydarzenia > wyniki wyszukiwania

Obozy, kolonie, obozy i wyjazdy studenckie

obozy, kolonie, wyjazdy studenckieTa kategoria skierowana jest nie tylko do dzieciaków, choć oczywiście oni, podobnie jak i ich rodzice są tutaj mile widzianymi gośćmi. Każda grupa wiekowa może znaleźć tutaj sposób na udany wypoczynek – zarówno dzieci, nieco starsza młodzież i studenci itd.

Każdy chyba kiedyś był na zielonej szkole albo obozie szkolnym czy też harcerskim. Ile miłych i czasem zwariowanych wspomnień pochodzi z tego typu wyjazdów. Oprócz bezliku atrakcji zapewniają one także możliwość poznania wielu ciekawych ludzi. Na pewno zatem jeśli już mamy takie doświadczenia za sobą wiemy, iż warto to powtórzyć i wyjechać jeszcze raz. Jeśli nigdy natomiast nie byłeś na tego typu wakacjach – teraz jest najwyższy czas nadrobić zaległości.

Kolonie i obozy, jakkolwiek je nazwiemy, to po prostu dobry pomysł na zorganizowany wyjazd pełen atrakcji. Może on być dobrany według jakiegoś schematu np. sportu, którego jesteśmy fascynatami albo takiego, jakiego chcielibyśmy się nauczyć. Niektóre oferty proponują różnorodne rozrywki zapewniając równolegle wiele alternatyw do wyboru podczas wyjazdu. Wszyscy organizatorzy na pewno zadbają o to, żeby podczas wyjazdu nie zapanowała nuda i wracający z niego uczestnicy byli pełni pozytywnych emocji oraz miłych wspomnień. Wśród ofert znajdują się oferty wyjazdów zarówno zagranicznych jak i krajowych. Zachęcamy do wyboru i zapoznania się z ofertami.

więcej

sortuj wg:
obóz / kolonia Skate Camp Les2Alpes
OD 1690 PLN Sprawdź

Skate Camp Les2Alpes

obóz / kolonia
Skate Camp Les2Alpes to letni obóz deskorolkowy dla młodzieży. Obóz jest dedykowany zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze skateboardem, jak i dla tych, którzy chcą podnieść swoje umiejętności. Trudność przeszkód, intensywność zajęć oraz poziom trików będą dostosowywane do wieku oraz umiejętności naszych obozowiczów. W Les2Alpes jest wspaniały Skatepark gdzie w bezpieczny sposób nauczysz się elementów jazdy technicznej.
27.07.2018 - 05.08.2018 Organizator: Travel with Extreme Homies Uczestnicy: 10 Wolne miejsca: 10
obóz / kolonia Obóz letni - Zakopane
OD 840 PLN Sprawdź

Obóz letni - Zakopane

obóz / kolonia
Obóz letni z EHschool
11.08.2018 - 18.08.2018 Organizator: Travel with Extreme Homies Uczestnicy: 40 Wolne miejsca: > 10
obóz / kolonia Wake Camp Januszkowice-obóz młodzieżowy 2018
OD 1790 PLN Sprawdź

Wake Camp Januszkowice-obóz młodzieżowy 2018

obóz / kolonia
Januszkowice dołączyły do najlepszych ośrodków wakeboardowych nie tylko w Polsce ale i w Europie. Rueda WakePark to jeden z największych ośrodów wake`owy w Europie, który ma do zaoferowania infrastrukturę do uprawiania wakeboardu, wakeskate, nart wodnych, plażowej piłki nożnej, siatkówki plażowej, siłownie wraz z cross fitem, jazdę konną, plac zabaw, basen, saune wraz z jacuzzi, łodzie, rowerki wodne, kajaki i deski stand up paddle z szerokim zapleczem sanitarnym, noclegowym i gastronomiczny
06.08.2018 - 12.08.2018 Organizator: Travel with Extreme Homies Uczestnicy: 20 Wolne miejsca: > 10
obóz / kolonia Skate Camp Tignes
OD 1790 PLN Sprawdź

Skate Camp Tignes

obóz / kolonia
Skate Camp Tignes to obóz deskorolkowy skierowany do młodzieży, która zaczyna przygodę z skateboardem jak i do tych co chcą podnieść swoje umiejętności.Przeszkody i intensywność zajęć ,poziom trików dostosowane będą do wieku jaki i umiejętności naszych obozowiczów. W Tignes jest wspaniały Skatepark gdzie w bezpieczny sposób nauczysz się elementów jazdy technicznej.
29.06.2018 - 08.07.2018 Organizator: Travel with Extreme Homies Uczestnicy: 1 Wolne miejsca: 1
obóz / kolonia Summer Camp Tignes 2018 - obóz młodzieżowy
OD 1790 PLN Sprawdź

Summer Camp Tignes 2018 - obóz młodzieżowy

obóz / kolonia
Narty i snowboard latem? Wyjazd, który Wam proponujemy, to nietypowa letnia przygoda, podczas której w środku lata możesz rozwijać swoje umiejętności snb i narciarskie.Oprócz tego wiele letnich atrakcji:Centrum sportów wodnych:waterramps - wielka zjeżdżalnia ludzka,poducha blob Jump, kajaki, skutery wodne, boiska do gry w siatkówkę plażową, piłkę nożną, kosza, korty tenisowe, skatepark, pole golfowe, trampoliny, Aqua park,hala sportowa
29.06.2018 - 08.07.2018 Organizator: Travel with Extreme Homies Uczestnicy: 42 Wolne miejsca: 3