Sportoryko  > nasza ekipa
Nasza ekipa

Sportoryko.pl zostało powołane w listopadzie 2013 roku przez Pawła Gubrynowicza i Mateusza Grabowskiego. Założeniem było stworzenie internetowego serwisu turystyczno - społecznościowego. Użytkownik może wybierać spośród bogatej oferty wyjazdów zaczynając od romantycznych podróży we dwoje poprzez wyjazdy rodzinne, a na ekstremalnych wyprawach kończąc.

Serwis jako jedyny daje możliwość poznania osób, z którymi wybieramy się na upragniony wypoczynek. Każdy może założyć własny profil, zamieszczać zdjęcia i relacje z wyjazdów, dzielić się opiniami na temat odwiedzanych miejsc. Sportoryko to możliwość spędzenia aktywnie czasu z ludźmi dzielącymi te same pasje.

Kim jesteśmy?

Paweł Gubrynowicz Paweł Gubrynowicz
Odpowiedzialny za technologię. Absolwent wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej, ukończył również Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w klasie fortepianu. Entuzjasta nowych technologii. Jeszcze na studiach stworzył dla jednej z większych firm ubezpieczeniowych w Europie internetowy system do zarządzania sprzedażą. Wolne chwile dzieli pomiędzy swoje pasje jakimi są snowboard, kitesurfing, lotniarstwo oraz jazda na motocyklu enduro.

Mateusz Grabowski Mateusz Grabowski
Absolwet wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyiki na Politechnice Śląskiej. Wykładowca na WSTI w Warszawie. Właściciel ogólnopolskiej firmy szkoleniowej. Pasjonuje się: motocrossem, kitesurfingiem, paralotniarstwem i speedflyingiem.