ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Miejsca

sortuj wg:
Klub Wakeboardowy MARGO9

Klub Wakeboardowy MARGO9

Lokalizacja: Europa, Polska - Margonin Dodał: marcin wakeboard
Wyciąg w Margoninie przeznaczony jest do uprawiania narciarstwa wodnego, wakeboardu i wakeskatu. Pływać na wyciągu może każdy - począwszy od osób, które zaczynają swoją przygodę ze sportami wodnymi jak i profesjonalni zawodnicy.
Cable & Wakepark Ostróda

Cable & Wakepark Ostróda

Lokalizacja: Europa, Polska - Ostróda Dodał: marcin wakeboard
Cable and Wakepark wyciąg do wakeboardu i nart wodnych. Najlepszy wyciąg i wakepark w Polsce.
Tor crossowy w Rybiku (Żory)

Tor crossowy w Rybiku (Żory)

Lokalizacja: Europa, Polska - Rybnik Dodał: Mateusz motocykle - jazda w terenie
Tor crossowy w Rybiku często nazywany torem crossowym w Żorach. Właściwie to nie wiem dlaczego.
Tor crossowy w Czerwionka-Leszczyny

Tor crossowy w Czerwionka-Leszczyny

Lokalizacja: Europa, Polska - Czerwionka-Leszczyny Dodał: Mateusz motocykle - jazda w terenie
Tor motocrossowy w Czerwionka - Leszczyny
Sella Nevea

Sella Nevea

Lokalizacja: Europa, Włochy - Sella Nevea Dodał: TOP.TURYSTYKA narty - freeridenarty - po trasachsnowboard - freeridesnowboard - po trasach
Urokliwa miejscowość narciarska mająca specyficzny mikroklimat, uznaje się ją za jedną z najbardziej śnieżnych lokalizacji we Włoszech (śnieg leży tu od grudnia aż do początku maja), stacja oferuje 15 km widokowych tras, najdłuższe zjazdy to Canin Turistica i Canin Agonistica - stroma, świetnie przygotowana i zabezpieczona polecana zaawansowanym, stok ma homologację na zawody Pucharu Europy. Przy dobrej widoczności z wyżej położonych tras można zobaczyć Adriatyk.
Rewia Mew

Rewia Mew

Lokalizacja: Europa, Polska - Kuźnica, Jastarnia Dodał: izaurek kitesurfingwindsurfing
Malutka piaszczysta wysepka na środku Zatoki Puckiej blisko Kuźnicy. Super miejsce do pływania na kitesurfingu i windsurfingu jak wieje ze wschodu. Czasami zdarza się, że pływa tam nawet 100 osób równocześnie! W słoneczny dzień miejsce wygląda jak Karaiby :)
Bornholm

Bornholm

Lokalizacja: Europa, Dania - Ronne, Allinge, Sandvig Dodał: igor plażeturystyka pieszawyspyrowery - turystyczniekitesurfingnurkowaniewędkarstwowindsurfing
Bornholm cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich turystów. To idealne miejsce na kilkudniową wycieczkę ze sporymi możliwościami do aktywnego wypoczynku. Jest zaledwie 100 kilometrów od naszego wybrzeża i charakteryzuje się wspaniałą słoneczną pogodą przez większość część roku.
Hurghada

Hurghada

Lokalizacja: Afryka, Egipt - Hurghada Dodał: igor kitesurfingwindsurfing
Egipska Hurghada to jedno z najlepszych miejsc do kitesurfingu. Miejscowość znajduje się nad Morzem Czerwonym i zapewnia korzystne wiatry praktycznie przez cały rok. Z lokacji będą zadowoleni zarówno zupełni amatorzy, jak i profesjonaliści. Średnie wiatry oscylują w granicy 4-6 w skali Beauforta.
Apo

Apo

Lokalizacja: Azja, Filipiny - Apo Dodał: Ex Oriente Lux trekking górski/turystyka górskakrajobrazy/flora/fauna
Apo – duży stratowulkan znajdujący się na wyspie Mindanao na Filipinach w prowincji Cotabato. Jest to jednocześnie najwyższy szczyt tego kraju położony 40 km od miasta Davao w kierunku północno-wschodnim. Nazywany czasem dziadkiem lub mistrzem. Apo ma płaski szczyt z trzema wierzchołkami, na szczycie znajduje się krater o szerokość 500 m z małym jeziorem wulkanicznym. Jest źródłem energii geotermalnej, aczkolwiek data ostatniej erupcji nie jest znana.
Bohol

Bohol

Lokalizacja: Azja, Filipiny - Bohol Dodał: Ex Oriente Lux krajobrazy/flora/fauna
Bohol – wyspa i prowincja na Filipinach w regionie Central Visayas. Jest położona pomiędzy wyspami Cebu na zachodzie, Leyte na północnym wschodzie i Mindanao na południu na morzu Mindanao. Powierzchnia: 4117,26 km². Liczba ludności: 1 230 110 mieszkańców (2007). Gęstość zaludnienia wynosi 255,16 mieszk./km². Stolicą prowincji jest Tagbilaran. Krajobraz wyżynny, wokół rafy koralowe. Na wyspie znajdują się Wzgórza Czekoladowe mające kształt stożków lub półkulistych pagórków stojących w grupa