ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Miejsca

sortuj wg:

Tunel aerodynamiczny Flyspot

Tunel aerodynamiczny pozwalający poczuć się jak skoczek - FlySpot został otwarty w maju 2014 i jest jednym z niewielu obiektów tego typu w naszym kraju!

Klub Wakeboardowy MARGO9

Wyciąg w Margoninie przeznaczony jest do uprawiania narciarstwa wodnego, wakeboardu i wakeskatu. Pływać na wyciągu może każdy - począwszy od osób, które zaczynają swoją przygodę ze sportami wodnymi jak i profesjonalni zawodnicy.

Cable & Wakepark Ostróda

Cable and Wakepark wyciąg do wakeboardu i nart wodnych. Najlepszy wyciąg i wakepark w Polsce.

Tor crossowy w Rybiku (Żory)

Tor crossowy w Rybiku często nazywany torem crossowym w Żorach. Właściwie to nie wiem dlaczego.

Tor crossowy w Czerwionka-Leszczyny

Tor motocrossowy w Czerwionka - Leszczyny

Sella Nevea

Urokliwa miejscowość narciarska mająca specyficzny mikroklimat, uznaje się ją za jedną z najbardziej śnieżnych lokalizacji we Włoszech (śnieg leży tu od grudnia aż do początku maja), stacja oferuje 15 km widokowych tras, najdłuższe zjazdy to Canin Turistica i Canin Agonistica - stroma, świetnie przygotowana i zabezpieczona polecana zaawansowanym, stok ma homologację na zawody Pucharu Europy. Przy dobrej widoczności z wyżej położonych tras można zobaczyć Adriatyk.

Rewia Mew

Malutka piaszczysta wysepka na środku Zatoki Puckiej blisko Kuźnicy.
Super miejsce do pływania na kitesurfingu i windsurfingu jak wieje ze wschodu.
Czasami zdarza się, że pływa tam nawet 100 osób równocześnie!
W słoneczny dzień miejsce wygląda jak Karaiby :)

Bornholm

Bornholm cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich turystów. To idealne miejsce na kilkudniową wycieczkę ze sporymi możliwościami do aktywnego wypoczynku. Jest zaledwie 100 kilometrów od naszego wybrzeża i charakteryzuje się wspaniałą słoneczną pogodą przez większość część roku.

Hurghada

Egipska Hurghada to jedno z najlepszych miejsc do kitesurfingu. Miejscowość znajduje się nad Morzem Czerwonym i zapewnia korzystne wiatry praktycznie przez cały rok. Z lokacji będą zadowoleni zarówno zupełni amatorzy, jak i profesjonaliści. Średnie wiatry oscylują w granicy 4-6 w skali Beauforta.

Apo

Apo – duży stratowulkan znajdujący się na wyspie Mindanao na Filipinach w prowincji Cotabato. Jest to jednocześnie najwyższy szczyt tego kraju położony 40 km od miasta Davao w kierunku północno-wschodnim. Nazywany czasem dziadkiem lub mistrzem. Apo ma płaski szczyt z trzema wierzchołkami, na szczycie znajduje się krater o szerokość 500 m z małym jeziorem wulkanicznym. Jest źródłem energii geotermalnej, aczkolwiek data ostatniej erupcji nie jest znana.
Google