ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Miejsca

sortuj wg:

Stacja narciarska Szwajcaria Bałtowska

Stacja narciarska „Szwajcaria Bałtowska” to najlepszy ośrodek narciarski w województwie świętokrzyskim. Wchodzi w skład największego w Polsce, całorocznego kompleksu turystycznego.

RELAKS Stok narciarski w Karpaczu

Stok narciarski RELAKS w Karpaczu to stok rodzinny idealnie nadający się do nauki jazdy na nartach i snowboardzie!!!

Złoty Groń Ośrodek Narciarski

Ośrodek Narciarski Złoty Groń położony jest w malowniczej wsi Istebna, w dorzeczu Olzy. Wyjątkowy mikroklimat sprawia,że śnieg utrzymuje się od listopada do kwietnia, a temperatura jest o kilka stopni niższa, niż w pobliskich miejscowościach. Miłośnicy sportów zimowych mają do dyspozycji bardzo dobrze przygotowane i szerokie trasy o zróżnicowanym stopniu trudności.

Ośrodek czynny od poniedziałku do niedzieli w godz. 8.00 - 21.00

Rusin-ski Stacja Narciarska w Bukowinie Tatrzańskiej

Rodzinna Stacja Narciarska na Wierchu Rusińskim w Bukowinie Tat­rzań­skiej oferuje doskonałe warunki do uprawiania białego szaleństwa. RUSIŃ-SKI to miejsce, gdzie na narty może przyjechać cała rodzina i skąd rozciąga się wspaniały widok na Tatry. Zakopane oddalone jest zaledwie o 17 km, a więc góry są na wyciągnięcie ręki.

Greenarena Paintball

Greenarena to miejsce w którym rządzą: adrenalina, emocje i dobra zabawa.

Do dyspozycji naszych Uczestników jest specjalnie przygotowany leśny teren o powierzchni 1500 m2 w Żydowie k/Poznania. W zależności od wieku oraz zaawansowania, proponujemy indywidualnie przygotowane scenariusze oraz zróżnicowane pakiety : zielony, żółty, niebieski, brązowy oraz czerwony. Zapraszamy do zapoznania się z nasza szczegółową oferta.

Lofoty

zorza polarna
warsztaty survivalowe
trekking po okolicznych górach
spotkania z lokalnymi mieszkańcami
zwiedzanie miast Trondheim i Bodo

Magawish swiss inn

Idealne miejsce na kitesurfing

Kamionki Opole

Opolskie Kamionki są grupą zalewów położonych w większości blisko centrum Opola.
Na uwagę zasługuje tutaj Kamionka Piast. Miejsce czyste i zadbane wraz z parkingeim. Piast zapewnia też atrakcje podwodne, białą bojką na zbiorniku zaznaczone są ruiny domu, biały fiat 126p, czy zalany las, oraz, pomarańczowy telefon

Jezioro Piaseczno

Ten uroczy akwen w najgłębszym miejscu osiąga 38,8 m. Do niedawna jeszcze widoczność w wodzie osiągała 10 m, niestety spadła w ostatnich latach do ok. 6 m. Do 10 m piaszczysty stok opada łagodnie. Głębiej następuje gwałtowny spadek i dno staje się muliste.

W wodach jeziora możemy spotkać: węgorze, okonie, płocie, karasie, leszcze, liny, szczupaki i sumiki karłowate.

Kemping Solar

Kemping Solar, to kolejne miejsce na półwyspie helskim, które jest świetną bazą dla wszystkich kite i windfurferów!
Google