ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Miejsca

sortuj wg:

Zieleniec

Zieleniec jest największym ośrodkiem narciarskim w Kotlinie Kłodzkiej (jednym z większych w Sudetach). Jest dzielnicą Dusznik Zdroju. Leży na wysokości ok. 950 m. n. p. m. w paśmie Gór Orlickich. Panuje tam specyficzny mikroklimat (jedyny taki w Polsce) - zbliżony do alpejskiego. Ze względu na szczególny układ ciśnieniowy mas powietrza, tutejszy mikroklimat wymusza na organizmie ludzkim zwiększenie produkcji czerwonych ciałek krwi, co w efekcie znacznie poprawia samopoczucie.

Nartorama

Spółka Nartorama rozpoczęła w 2012 roku inwestycję przewidzianą na lata 2012-2014. Założeniem było wybudowanie nowoczesnej kolei linowej kanapowo-gondolowej jedynej swego rodzaju na terenie Polski, poszerzenie istniejących nartostrad, budowa nowych długich nartostrad , budowa wiaduktu dla poprowadzenia tych tras nad drogą budowa instalacji sztucznego naśnieżania i oświetlenia tras.

Lotnisko Włocławek-Kruszyn

Jeśli interesujesz się lotnictwem, na dźwięk przelatującego samolotu podbiegasz do okna, to może powinieneś sam spróbować żeglowania w przestworzach. Wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne, ani specjalnie kosztowne. Na początku zdecyduj się, czy chcesz latać na szybowcach, czy samolotach. Może chciałbyś skakać ze spadochronem? Niezależnie od tego, co najbardziej interesuje Cię w sportach lotniczych, Twój pierwszy krok powinien być kontaktem z Szefem Wyszkolenia Aeroklubu Włocławskiego.

Lotnisko Piotrów Trybunalski

Lotnisko położone jest na południowym skraju Piotrkowa Tryb. pomiędzy torami kolejowymi a wylotem drogi na Radomsko. Dysponujemy 950 metrowym pasem asfaltowym szerokości 18 metrów wraz z drogą kołowania.

Lotnisko Nowy Targ

Lotnisko Nowy Targ (kod ICAO: EPNT) – sportowe lotnisko cywilne położone w Nowym Targu. Należy do Aeroklubu Nowy Targ. Jest to najwyżej położone lotnisko w Polsce.
Aeroklub Nowy Targ, Ośrodek Szkolenia Lotniczego, Szkolenie szybowcowe PL(G), Szkolenie samolotowe PPL(A), Szkolenie balonowe PL(FB).

Lotnisko Bielsko-Biała - Aleksandrowice

Lotnisko sportowe bielskiego Aeroklubu (Aleksandrowice) zostało zbudowane w latach 1934-1935 i jest jedną z ważniejszych atrakcji Bielska-Białej. Lotnisko posiada trawiastą drogę startową o wymiarach 660 m x 200 m i ma charakter sportowy - to stąd startują samoloty sportowe, helikoptery, jak również liczne szybowce. Od kwietnia do września w Aeroklubie można wynająć szybowiec i pod czujnym okiem instruktora podziwiać Bielsko z lotu ptaka.

Centrum Rozrywki MainEvent

Zabawa Paintball Offroad Quady Limuzyny Wieczory Kawalerskie i Panieńskie Imprezy firmowe Szkolenia Integracja Team – Building

Tylko z MainEvent!

Gubałówka - Zakopane

Gubałówka jest najbardziej popularną częścią Pasma Gubałowskiego. Tworzące go grzbiety mają wyrównaną wysokość, jednak najwyższym wzniesieniem, które nieznacznie góruje nad otoczeniem jest Butorowy Wierch. Będąc w Zakopanem trzeba koniecznie wjechać koleją linowo-terenową na Gubałówkę wybudowaną w 1938 roku w ciągu pięciu miesięcy przez Ligę Popierania Turystyki. Obecnie nowoczesny wagonik z przeszklonym dachem umożliwia, w miarę jak kolej pnie się do góry, podziwianie wspaniale widocznego piętr

Nowa Osada - Wisła

Kompleks Nowa Osada w Wiśle to jeden z nowszych tego typu obiektów w Beskidzie Śląskim. W 2009 roku na miejscu dotychczasowego wyciągu powstała nowoczesna kolej krzesełkowa z kanapą czteroosobową. Wyciąg o długości 960 metrów wywozi narciarzy i snowboardzistów na szczyt, gdzie mają oni do wyboru dwa warianty trasy - łatwiejszy i trudniejszy. Oprócz tego do dyspozycji jest wyciąg talerzykowy dla początkujących narciarzy.
Wszystkie trasy są dośnieżane, ratrakowane i oświetlone. Stacja czynna jest

Biały Krzyż - Szczyrk

Kompleks narciarski „Biały Krzyż” znajduje się w Szczyrku na malowniczo położonej Przełęczy Salmopolskiej (934 m n.p.m.) znanej również pod nazwą Biały Krzyż. Jest to jedno z najpiękniejszych zakątków w Beskidach gdzie najdłużej leży śnieg.
Google