ZALOGUJ SIĘ REJESTRACJA

Miejsca - góry

sortuj wg:
Bornholm

Bornholm

Lokalizacja: Europa, Dania - Bornholm Dodał: Spot Guide Ltd. kitesurfingmountainboardingnurkowanierejsy - morza/oceanykrajobrazy/flora/faunaplażetrekkingturystyka pieszawycieczki objazdowewyspyzabytkiMTBrowery - turystyczniejeździectwospotkania (zapewne alkoholowe)
WITAMY NA STRONIE WITRYNY POŚWIĘCONEJ DUŃSKIEJ WYSPIE BORNHOLM
Apo

Apo

Lokalizacja: Azja, Filipiny - Apo Dodał: Ex Oriente Lux trekking górski/turystyka górskakrajobrazy/flora/fauna
Apo – duży stratowulkan znajdujący się na wyspie Mindanao na Filipinach w prowincji Cotabato. Jest to jednocześnie najwyższy szczyt tego kraju położony 40 km od miasta Davao w kierunku północno-wschodnim. Nazywany czasem dziadkiem lub mistrzem. Apo ma płaski szczyt z trzema wierzchołkami, na szczycie znajduje się krater o szerokość 500 m z małym jeziorem wulkanicznym. Jest źródłem energii geotermalnej, aczkolwiek data ostatniej erupcji nie jest znana.
Trekking w Tuszetii i Chewsuretii (+ Kazbek)

Trekking w Tuszetii i Chewsuretii (+ Kazbek)

Lokalizacja: Azja, Gruzja - Tuszetia i Chewsuretia Dodał: Barents.pl trekking górski/turystyka górskatrekkingturystyka pieszawioski rdzennych mieszkańców
• Trekking na lekko przez odległe doliny Wielkiego Kaukazu • Przedchrześcijańskie świątynie i wieś-twierdza Szatili • Elastyczność: wybór między 8-, 11- lub 16-dniowym wyjazdem • Możliwość zdobycia Kazbeku (5047 m n.p.m.)
Kozi Wierch

Kozi Wierch

Lokalizacja: Europa, Polska - Zakopane Dodał: czumi trekking górski/turystyka górskawspinaczka górska
"Kozi Wierch (2291 m n.p.m.) – szczyt w Tatrach Wysokich. Jest najwyższą górą znajdującą się w całości na terenie Polski. Kozi Wierch wznosi się w bocznej grani pomiędzy Doliną Gąsienicową a Doliną Pięciu Stawów Polskich, a dokładniej między dwiema dolinkami wiszącymi: Kozią Dolinką i Pustą Dolinką. Wzdłuż grani tej poprowadzono szlak turystyczny zwany Orlą Percią." Wikipedia
Eiger

Eiger

Lokalizacja: Europa, Szwajcaria - Lauterbrunnen Dodał: krasy wspinaczka górska
Najpóźniej zdobyta ściana w Alpach. W czasie wspinaczki na tą ścianę wielu wspinaczy zginęło. Nakręcono też kilka filmów o wspinaczace na tą ścianę, np. "Zew ciszy", "Północna Ściana"