Proshot Paintball

Ocena: - gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka Zaloguj się aby ocenić

Opis

Proshot Paintball to firma z tradycją, której początek sięga dekady wstecz. Jesteśmy odpowiedzialnym organizatorem rozrywki strzeleckiej w Karkonoszach, na obszarze Ziemi Wałbrzyskie i okolicy. Zapewniamy szereg nowatorskich rozwiązań, co czyni naszą ofertę wyjątkową. Podejmiemy się organizacji dużych imprez od A do Z - od szczegółowe projektu, po kompleksową realizację. Oferujemy:
Imprezy integracyjne w Karkonoszach. Jest to nasz naturalny obszar działania, gdzie czujemy się jak ryba w wodzie. Stworzymy niezapomniane ramy dla rozrywki, aranżując niezapomniane wrażenia wraz z całą otoką, jak organizacja miejsca noclegowego czy dodatkowych atrakcji.

Wieczór kawalerski i wieczór panieński. W sezonie organizujemy blisko setkę wydarzeń tego typu. Za każdym razem jest to dla nas przeżycie i okazja do sprawdzenia się. Podejmiemy się realizacji każdego pomysłu na wieczór kawalerski.Nie zawsze musi być okazja, aby przyjechać do Proshot Paintball. Rozrywka nie potrzebuje okazji. Możesz u nas skorzystać z takich atrakcji jak:
  • Paintball. Wspomagany multimedialnymi gadżetami, na doskonałym poligonie paintball, z oszałamiającym serwisem.
  • Archery tag. Łuczniczy paintball lub gry łucznicze. Nowatorska zabawa z łukiem!
  • Splatmaster paintball dla dzieci. Dzieci nie będą się u nas nudzić. Posiadamy doskonałą i różnorodną ofertę dla najmłodszych i atrakcje dla dzieci na dworze.
  • Strzelanie z łuku. Posiadamy w swojej zbrojowni kilkadziesiąt profesjonalnych łuków.

50,775916° N; 15,968596° E

Lokalizacja i GPS
 
Chcesz zorganizować wydarzenie w tym miejscu? Dodaj wydarzenie
 
comments powered by Disqus